معنی جو بایدن بزرگ هفته

خواننده عزیز:

جو بایدن تا به حال خیلی خوب هفته. روز دوشنبه سابق خود را رقیب سناتور. برنی ساندرز تایید او گفت: “ما نیاز شما را در کاخ سفید است.” در روز سه شنبه قدیمی خود را رئیس جمهور باراک اوباما را تایید و او را آزاد 12 دقیقه که سونگ جو میاد و سعی در دبستان دموکرات ها برای مبارزات انتخاباتی پیش رو است. و در روز چهارشنبه یکی دیگر از سابق ریاست جمهوری طالب دیابت الیزابت وارن (بله شما آن را حدس زده) تایید او.

“هنگامی که شما مخالف او به گوش” سناتور. وارن گفت.

یک چیز آموخته ایم از این تایید-o-rama است که حزب دموکرات به نظر می رسد خیلی بیشتر سازمان یافته در سال 2020 از آن است که در گذشته ریاست جمهوری چرخه. کسی ساخته شده برخی از تماس های تلفنی با احتیاط به قرار دادن این همه با هم – به عنوان کسی را به فشار سناتور. ctq و پیت Buttigieg به رها کردن از کاخ سفید نژاد و تایید آقای بایدن فقط قبل از سه شنبه.

و “کسی” منظور ما “از حزب دموکرات انتخاب شد اخیرا به ریاست جمهوری در حق خود.” آقای اوباما ممکن است واقع شده اند و کسی که زنگ زد مردمی و ساخته شده است که بخواهید در این شرایط اما آن را تبدیل به بسیار روشن است که او شده است بسیار فعال تر در پشت صحنه در سال 2020 نژاد از بسیاری از مردم متوجه است.

“این درس واقعی در اینجا این است که اوباما است و در سیاست درگیر گذشته رئیس جمهور گفت: این دانشگاه فارغ التحصیل علوم سیاسی جولیا آذری در جالب, megyn kelly, سیاست چت این هفته است.

دیگر غذای آماده ممکن است یک کلمه این دموکرات ها و فرمت آقای بایدن در حال استفاده در این نقطه به طور خلاصه آنچه که آنها فکر می کنم این کمپین در حال رفتن به.

نه “مغلوب ساختن پیشی جستن.” (حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.) آن را “دولت است.”

“دولت” بزرگترین کلمه برجسته بر روی صفحه نمایش در سن. وارن تایید تصویری. آقای اوباما در مورد استفاده از آن و بیش از بیش.

در سال 1996 پس از آن رئیس جمهور بیل کلینتون معروف گفت: “عصر دولت بزرگ است.” در سال 2020 رمان coronavirus همه گیر با تریلیون ها دلار از ایالات متحده آمریکا اقتصادی مداخلات و مستندات و بیمارستان نیاز به تجهیزات تبدیل شده است که گفت بر سر آن است.

“این بحران به ما یادآوری است که دولت مسائل” آقای اوباما گفت.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im