ماه مارس شغل گزارش در نمودار

نرخ بیکاری در ماه مارس بود که در بالاترین سطح خود از اوت سال 2017 وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است.

عکس: کارولین Brehman/زوما پرس

کارفرمایان ایالات متحده قطع 701,000 شغل در ماه مارس و نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4 درصد که بالاترین سطح از ماه اوت سال 2017 وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد. اقتصاددانان انتظار دارند بیشتر به درد آمده است در ماه آوریل به عنوان بسیاری از محل های کار باقی می ماند بسته به علت اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در اینجا برخی از takeaways کلیدی از ماه مارس گزارش در نمودار:

در ماه مارس زیان کار متمرکز بودند و در مهمان نوازی و بخش خرده فروشی—که شامل موزه ها و کافی شاپ ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها و خودرو نمایندگی—بیشتر آمریکایی ها در خانه مانده میان coronavirus بیماری همه گیر.

نرخ بیکاری بیشتر ذکر شده تعداد تنها کسانی که می گویند آنها به طور فعال به دنبال کار. گسترده تر از اقدامات به اصطلاح بیکاری که شامل دلسرد کارگران که داده اند تا در جستجوی کار به شدت افزایش یافت در ماه مارس است. گسترده ترین اندازه گیری از بیکاری, که همچنین شامل کارگران پاره وقت که می خواهم تمام وقت کار ضربه سه سال به بالا.

سهم جمعیت در ایالات متحده نیروی کار—کسانی که نگه دارید و یا به طور جدی به دنبال شغل—به شدت کاهش یافته است در ماه مارس است. سهم از جمعیت است که با این نسخهها کار نیز در زمان ضربه پس از روند صعودی در سال های اخیر است.

کار نیروی مشارکت به شدت کاهش یافته است در ماه مارس حتی برای به اصطلاح نخست در سن کارگران—سنین 25 تا 54—یک گروه کمتر احتمال دارد به خارج از نیروی کار به دلیل بازنشستگی و یا آموزش و پرورش. اقتصاددانان انتظار دارند این رای به کاهش بیشتر در ماه آینده به عنوان coronavirus همه گیر و مستندات مربوط ،

کارگران با کاهش سطح آموزش و پرورش با مته سوراخ کردن فشار از افزایش بیکاری است. کسانی که بدون یک دبیرستان رشته خود را دیدم نرخ بیکاری پرش به 6.8% در حالی که فارغ التحصیلان دانشگاه’ نرخ بیکاری کمتر و فقط 2.5% و زیر گسترده تر هستند.

نرخ بیکاری trended برای کارگران در همه نژادها و در هر دو مردان و زنان در ماه مارس است. که به خصوص دردناک شکست گروه بود که تنها به تازگی شروع به دیدن خود نرخ افت به پایین ترین سطح خود ،

دستمزد علامت کمی پایین تر — به احتمال زیاد به دلیل بسیاری از کارگران خود را دیدم ساعت قطع خواهد بود که کاهش هفتگی بالغ. دستمزد کمی افزایش یافت. اقتصاددانان می گویند دستمزد تمایل به تاخیر رکود و بهبود پس انتظار مارس شغل گزارش به bleaker عکس از دستمزد تحولات است.

تعداد کل اشتغال بخش حقوق و دستمزد شغل بود تا 1% در ماه مارس از یک سال پیش از آن به این دلیل که یک ماه ضرر و زیان شدند و بیش از این سود قبل از 11 ماه ، هنوز هم که به دست آوردن مشخص رکود از سال بیش از سال, سرعت, در ماه های قبلی است.

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>