توسط Ashok Vohra

هر چند MK گاندی و Ramana ماهاریشی شد معاصران آنها هرگز در فرد ملاقات کرد. گاندی سعی کردم سه بار به دیدار Ramana اما هر بار به دلیل فشار از کار خود پشیمان نیست او می تواند پیدا کردن زمان برای رفتن به Ramanashrama در تیرووننملی.

با وجود این واقعیت است که این دو هرگز ملاقات, آنها قدردانی یکدیگر فکر و کار. Ramana توصیه شاگردان خود را به “دنبال نمونه ای از Gandhiji در کار ملی شود.” به تمام کسانی که شکایت از افسردگی گاندی توصیه “رفتن به Ramnashramam و دوباره بعد از یک ماه زمان است.”

در مورد این دو Sarojini Naidu نوشت: “ما دو mahatmas در هند امروز. یکی Ramana ماهاریشی دهد که ما صلح است. دیگر است, مهاتما گاندی که نمی خواهد اجازه دهید ما استراحت یک لحظه در صلح است. اما هر چه او انجام شده است و با همان پایان در این دیدگاه یعنی بازسازی معنوی هند است.”

در دیدن یک هجده اینچ بالا مجسمه گاندی در یکی از alcoves در Ramana ماهاریشی را ashrama اتاق یکی از جانبازان خود را متعجب و متحیر شد و پرسید: “چه کسی باید ایده آل من? باید آن را همیشه فعال گاندی یا همیشه ساکت Ramana که نشسته بی سر و صدا?”

در جلسه سوال Ramana ماهاریشی با لبخند به او نگاه کرد و گفت: “چه کسی به شما گفته که من نشسته بی سر و صدا?” جانباز گفت که او تا به حال شده است از دیدن آن با چشم خود. در این Ramana از او پرسید “چرا شما فکر می کنم که آنچه که شما در حال دیدن با چشم فیزیکی که حقیقت است؟”

Ramana به او توضیح داد که او و گاندی انجام اقدامات خود را با از خود گذشتگی و جدا شدن’ و از هر کس به انجام این کار. آنها باید به طور کامل خود را تسلیم الهی خواهد شد. برای هر دو کلید واژه “تسلیم”. او گفت که اگر یک اتحاد کاملا تسلیم به خدا و یا به یک گورو و سپس او را به “نگرانی خود را در مورد rectitude و یا در غیر این صورت از دوره” او گرفته خواهد شد “در مسیر درست” با قدرت به او تسلیم شده است.

گاندی با توجه به Ramana بود نمونه کامل و صریح تسلیم شدن به خدا. Ramana را تایید کرد که گاندی به حال هیچ علاقه ای به استقلال هند اگر آن را به دست آورد unspiritual یا غیر اخلاقی به معنی. گاندی بیش از حد بستری چندین بار است که او به دنبال نجات خود از طریق تمام اقدامات خود را.

گاندی تایید نظریه “تسلیم” زمانی که او گفت: “و اگر خدا راهنمایی کنین من باید چه فکر می کنید ؟ حتی فکر کردم ممکن است یک مانع در راه هدایت او.” توضیح این نکته Ramana گفت: “آن است که تنها پس از ظهور من-فکر می کردم که همه افکار دیگر بوجود می آیند.” هنگامی که “من فکر’ ناپدید و جایگزین ‘الهی’ همه شک و تردید در مورد موفقیت و یا شکست درست یا غلط ناپدید می شوند. شک و تردید بوجود می آیند “تنها به خاطر یک نه تسلیم الهی”.

اعتقاد به عالم ارواح شد کاردینال اصل اساسی همه اقدامات خود را. توسط ‘معنویت’ آنها به معنای “آموزش و پرورش از قلب” است. آن را نشان دهنده “مشخصات درونی زندگی” – “این است که زندگی در بیان و حاکم بر زندگی بدون.” هر دو گاندی و Ramana توافق کردند که “بیشتر روح است که در هماهنگی با خدا بیشتر آن متوجه خود درونی سعادت است.”

زمانی که Ramana شنیده گاندی مرگ او ذکر شده در این قسمت از اوتار Ramayana: راما به یاد بود devas که کار او بر روی زمین بود پس از مرگ از Ravana. Ramana گفت: “در حال حاضر که هند به استقلال دست آورد گاندی انجام شد و پس از او فرستاده شده بود به دور است.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو