سحر و جادو از پذیرش

یک ضرب المثل قدیمی می رود به عنوان “درختان با شیرین ترین میوه ها بیشترین ضربه سنگ پرانی آنها را”. یک جمله ساده کاملا با معنای عمیق. معمولا همان اتفاق می افتد با بیشترین فروتن, down-to-earth مردم در جامعه ما است. آنها در حال حاضر به وفور در اطراف ما. درست است که گاهی اوقات آنها به وضوح قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح در حالی که گاهی اوقات شما باید برای جوانه زدن پشت نقاب آنها حمل در همه زمان ها. این ماسک سخت می شود یک ضرورت برای حفاظت از خود را به ضربه در آن سنگ است که من قبل از آن صحبت از. حمل این ماسک فقط به این معنی است که آنها ممکن است تظاهر به قوی-رهبری و عملی در خارج اما در واقع آنها یک نرم احساسی, ظریف در داخل غریزه. در تقریبا همه چیز است که اتفاق می افتد با آنها هستند بخشندگان بدون انتظار زیادی در بازگشت. آنها مراقبت و عشق ورزیدن ترین موجودات زنده اطراف آنها را صرف نظر از اندازه و یا اهمیت است. اما اغلب از آن است که واقعا دلسرد کننده است که برای دیدن آنها هستند که باید بیشتر مورد انتقاد و سرزنش در. حتی شایسته ترین برای همه شادی آنها تمایل آنها بیشتر رنج می برند هستند. به تدریج برخی از این لغزش به یک وب تاریک و مبارزه سخت به آمده است. پس از آن است که سحر و جادو از پذیرش می آید در صحنه است.

در حال حاضر دو چیز ممکن است رخ دهد. یا آنها را قبول خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود سختی برای کل زندگی و یا خود را به صبر و پشتکار خود را شیرین ترین میوه آن همه معجزه است. در سابق مورد, حتی اگر آنها بسیار شاد با زندگی آنها مطالب به دلیل پذیرش. این است که بسیار شبیه به خارج شدن از تاریک وب و حل و فصل مسالمت آمیز در لبه حتی اگر نه به طور کامل به دور از آن. در مورد دوم آنها کاملا گزاف گویی کردن و تبدیل. یک فرد یا یک تیم پیاده روی را در زندگی خود را که انجام پذیرش عمل و سحر و جادو اتفاق می افتد. اول از همه آنها احساس نور در حال ظهور از درون که در نهایت گسترش می یابد و حتی ممکن است منعکس کننده بیش از تمام جهان درخشان مانند درخشان ترین ستاره بزرگ بالای سر ما است که ما از روی علاقه تماس به عنوان “خورشید” است.

هر دو نوع پذیرش است که واقعا بسیار مهم و بسیار مورد نیاز در جهان امروز است. ما در حال زندگی در یک زمان که در آن یک زندگی سریع و همه به نظر می رسد مسابقه مانند کور. برخی از ما حتی از ذهن نیست در حال اجرا بیش از دیگران در صورت نیاز. همچنین به همین دلیل سریع افزایش موارد افسردگی ، بدیهی است که بسیاری از سنگهای به نادیده گرفته شده در عجله.

امروز قرار داده و تلاش به یک بررسی کنید که آیا شما یک چنین شیرین-میوه-درخت در اطراف شما و اگر شما آن را پذیرفته اند آرامی نشده است. اگر هنوز رتبهدهی نشده است ، اگر شما خودتان باید شما خود را پیدا شعبده باز(ع) هنوز ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im