عشق صندلی: یک طنز در مورد تغییر آب و هوا

روزی روزگاری در یک آگهی که به نظر می رسد غیر قابل تصور در امروز, سیاسی, محیط زیست, مجلس نانسی پلوسی (دموکرات) و سابق مجلس نیوت گینگریچ (جمهوری خواه) نشسته در صندلی عشق با هم به اصرار اقدام آب و هوا.

این بود که در سال 2008 و پیام بخشی از یک کمپین توسط معاون رئیس جمهور سابق ال گور را به دموکرات ها و جمهوری خواهان هم برای رسیدگی به بحران آب و هوا.

اما با ظهور افراط گرایی سیاسی و ramped تا کمک های مالی از سوخت های فسیلی شرکت به نامزدهای جمهوریخواه آب و هوا اجماع شکسته است. در سال 2011 آقای گینگریچ رد تبلیغ. و پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است معروف به نام تغییر آب و هوا یک “جعل.”

اما به نظر می رسد به عنوان اینکه تعادل می تواند تغییر دوباره. نظرسنجی ها نشان می دهد که در میان رای دهندگان سنین 18 تا 38 وجود دارد کمی تفاوت بین پاسخ از دموکرات ها و جمهوری خواهان زمانی که پرسیده شد آیا تغییر آب و هوا ناشی از انسان است. به عنوان نسل بعدی جمهوری خواهان طول می کشد سکان انکار تغییرات آب و هوایی ممکن است به راه رکس Tyrannosaurus.

Eoin o’carroll و یعقوب Turcotte/کارکنان

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>