پروردگار جهان، ستایش شده توسط تمام

توسط شری شری آناندامورتی

موفقیت و موفقیت در زندگی در تعقیب معنوی نشاست. پس از آن می توان به آزادی از چرخه تولد و مرگ دست یابم. کسانی که مسیر معنوی را دنبال نمی کنند، می توان گفت که از نیروی حیاتی و ظرفیت فکری خود سوء استفاده می کنند. تمرین اولین و مهمترین وظیفه در زندگی انسان است. در عمل معنوی، هیچ حوزه ای برای نمایشگاهی سمپدال وجود نداره. تکانه در عمل معنوی است از طریق احترام عمیق و پیشرفت سریع با سرگذشت به دست آورد.

در این مسیر، باید با بسیاری از افراد در یک دست حرکت کند، زیرا این مسیر سنتز، عدم تفاوت است. Genuine dharma-sadhakas هرگز به خود زحمت نمی دهم که بفهمد آیا یکی هندو، مسلمان یا مسیحی است یا نه. همه عبارت های مکانی، زمانی یا شخصی همان پروردگار عزیز هستند. دارما-سداکاها هیچ وقت نمی توانند خود را درگیر هیچ جنگ برادری به نام دارما کنند. آنها هرگز نمی توانند وقت ارزشمند خود را تلف کنند و استدلال کنند کدام پیش زمینه دین برتر یا فرودست است. تنها سد آنها این است که مردم را به پرورش عقل و دنبال کردن راه دانش، از خود گذشتگی و عمل الهام بخش. آنها به تفاوت های آیینی کمترین اهمیترا نخواهند داد.

در جایی که پیشرفت داخلی وجود ندارد، جایی که هیچ تلاشی برای دست یاب براهمن انجام نشده است، نمی توانیم آن را دارما بنامیم، این به سادگی دین است. انسان نباید سرگرم هیچ گونه تفرقه و تفرقه مذهبی باشد. مردم باید از طلسم اقتدار کتاب مقدس آزاد شوند و در طول مسیر عقلانیت رهبری شوند. آنها باید ساخته شده به درک که برای فرار به سوی پاراما براهمن – ماهيت همه ی ماهيت ها – تنها دارما است.

در این جهان، آن دسته از موجودیت ها که کنترل کننده وقایع محسوب می شوند، اغلب devata نامیده می شوند، خدایان. کنترل کننده های مختلفی برای رویدادهای مختلف وجود دارد. Parama Purusha کنترل کننده تمام این کنترل کننده ها است و از این رو پارامشوارا نامیده می شود. هر و هر الته رئیس هر بیان انرژی کیهانی را devata می نامد. پاراما براهمن خدای همه خدایان است. در پشت هر عمل، جریان ارتعاشی خاصی از براهمن وجود دارد. کسانی که به دنبال این هستند که بدون اینکه براهمن را بشناسد، جریان ارتعاشی خاصی را می شناسد، فقط بیان جزئی از براهمن را تشخیص می دهد که آن را دیواتا می داند.

این به اصطلاح خدایان و الهه ها چیزی بیش از عبارات محدود معینی از نهاد عالی بی نهایت نیست. مردم نادان می خواهند به جای نهاد اصلی، مشغول تکثیر باقی بمونن و خدایان و الهه های محدود را به جای نهاد عالی پرستش کنند. کر به صدای کیهانی، Omkara، که نشان دهنده نهاد کیهانی گسترده، آنها در آرزوهای خود را با چسبیدن به صداهای صوتی خدایان که تنها بخش محدودی از آن همه فراگیر Omkara هستند، در انجام خواسته های خود را در انجام می شود.

عاقلانه است که انسان ها به عبارات محدود وسواس داشته باشد، منبع عالی را فراموش کنند، ماتریکس علی؟ ممکن است که نهاد عالی فراتر از محدوده درک انسان است، اما باید یک متمم به او به سادگی به او را در محدوده ذهن انسان به ارمغان بیاورد؟ او استاد تمام استادان، کنترل کننده تمام کنترل کننده ها است. او بالاتر از بالاترین مقام بزرگ جهان است. او عاقل تر از آن است که شما به نظر شما عاقلانه ترین، خوش تیپ تر از کسی که شما به نظر می شود خوش تیپ ترین.

که پروردگار جهان است که توسط همه ستایش. اوفراتر از محدوده ذهن تحلیلی کوچک شماست.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de