اتحادیه کارگران مهمان نوازی درخواست برای مزایای بیکاری در لس آنجلس در مارس 13.

عکس: مارسیو خوزه سانچز/آسوشیتد پرس

بزرگ آمریکایی کار دستگاه فقط زمین را متوقف کند.

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 1 میلیون آمریکایی پیش بینی می شود زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته مارک با یک پایان دراماتیک تاریخی ملی کار توسعه آغاز شده است که در سال 2010.

تا زمانی که ایالات متحده کارفرمایان مشاغل اضافه شده برای یک رکورد 113 مستقیم ماه باعث اشتغال به رشد 22 میلیون. در این فرایند میلیون ها نفر از مردم—از جمله کم دستمزد ساعتی کارگران معلول اقلیت سابق زندانیان و دیگران—کار پیدا. نرخ بیکاری بود که 3.5 درصد در ماه فوریه تا به حال شده است در سطح دیده نمی شود پس از دهه 1960 است. دستمزد شروع به سرعت بخشیدن در دو سال گذشته پس از عقب مانده در طول مراحل اولیه توسعه است که به دنبال 2007-09 رکود است.

قوی بازار کار نگه داشته و اقتصاد ایالات متحده زمزمه برای یک دهه—مستقیم از طریق یک بحران بدهی اروپا ژاپن سونامی های اقتصادی داخلی تولید رکود نوسان قیمت انرژی و تجارت جهانی جنگ.

و سپس در عرض چند روز آن را متوقف کرد.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر ترس از کروناویروس جدید می تواند آنها را آلوده و یا خانواده خود را در حال حاضر دو نگرانی: زمانی که کار دستگاه شروع دوباره ؟ و می توانید آنها را نگه دارید تا زمانی که آن را ندارد ؟

“ما دیده می شود نیست این از یک سقوط آزاد از قبل گفت:” کیت هال مدیر سابق دفتر بودجه کنگره و مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. “حتی در دوران رکود…این واقعا مانند یک لحظه رکود بزرگ.”

آقای هال گفت: نرخ بیکاری در ماه های آینده می تواند رویکرد 20% است که برخی از اقتصاددانان برآورد رخ داده در دوران رکود. اعتماد شمالی اقتصاددان ارشد کارل تاننباوم گفت: اگر نیمی از کارگران در سخت ضربه صنایع مانند رستوران ها و خرده فروشی و خدمات شخصی در حال گذاشته شدن نرخ بیکاری می تواند افزایش 10 درصد به بیش از 13٪. که هست بالاتر از پست جنگ جهانی دوم رکورد از 10.8 درصد در پایان 1981-82 رکود است.

ژاکلین مارتین یک درمانگر ماساژ مستقر در آلبوکرک N. M., به طور معمول می دهد تا 16 ماساژ یک هفته شارژ حداقل 50 دلار برای یک ساعت جلسه. او مشغول به کار نشده برای بسیاری از این ماه و نیست واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری تحت برنامه های موجود.

“ماساژ لمسی است و این که چگونه این پخش كردن,” خانم مارتین گفت. “من می توانم جاسوسی اسکایپ من ماساژ.”

اگر ملت می توانید به کسب و کار به سرعت و رستوران ها و خطوط هوایی و هتل ها و دیگران ممکن است به سرعت به استخدام دوباره کارگران آنها اجازه رفتن یا furloughed در شوک است. با حمایت از دولت-برنامه های حمایتی از جمله 2 تریلیون دلار برنامه نجات در نظر گرفته شده در کنگره, نرخ بیکاری می تواند به لحاظ نظری افزایش و سپس فروکش. این چیزی است که اتفاق افتاده است در سال 1980 بر خلاف دوره های طولانی بیکاری بالا در دهه 1930 و پس از 2007-09 بحران مالی است.

اما وجود دارد از حالات دیگر است. اگر عفونت و مرگ و مير مرتبط با کروناویروس رشد untamed اجتماعی فاصله—مراحل برای جلوگیری از گسترش ویروس مانند نگه داشتن 6 پا جدا اجتناب از سفر غیرضروری و تجمع بیش از 10 نفر—می تواند طولانی اقتصادی درد. حتی اگر دولت فدرال حرکت می کند به دور از فشار خود را برای اجتماعی فاصله—به عنوان رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده که در نظر دارد—متحده شهرستانها کسب و کار و افراد هنوز هم می تواند تصمیم آنها هیچ انتخاب دیگری.

بحران پول نقد در حال حاضر هدف قرار دادن کسب و کار و خانواده ها نیز می تواند آنها را وادار به عقب نشینی بیشتر شروع یک چرخه رو به پایین که خودش را تغذیه می کند. همه از آن می تواند دندانه کسب و کار و خانواده, اعتماد به نفس, ترک طولانی مدت اقتصادی زخم.

برگردیم به کار و در نتیجه آویزان در چگونه به سرعت ویروس به خودی خود رام.

“این اتفاق می افتد با سرعت گیج کننده و در آن نهفته است نگرانی من گفت:” آقای تاننباوم. “شوک و ترس از آینده اشتغال اعداد می تواند آسیب رساندن به ملت و روان.”

Denzel Buie, 25 سال, بود گذاشته شدن از اتحادیه کار ساخت و ساز جمعه زمانی که مقامات محلی تعطیل کردن پروژه های از جمله جوش و دیوار ساختمان او انجام شده بود در Swarthmore College در پنسیلوانیا است. او گفت: آن را ضربه ای جدی به خانواده اش که شامل a 3-year-old daughter. همسرش, یک, منشی, گذاشته شد و یک هفته زودتر از زمانی که پزشک به اتاق که در آن او کار می کرد به حالت تعلیق در عملیات.

“آن را مانند من می تواند به شغل دیگری” آقای Buie گفت. “آن عظیم بود اخراج—کل صنعت ساخت و ساز در فیلادلفیا تعطیل. همه من می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانند و دعا کنید من مریض نیست چرا که اگر من رفتن به بیمارستان است که یکی دیگر از لایحه است.”

یک هفته پیش او گفت که او “یک طبقه متوسط خوب کار” که او را به پرداخت $35.50 یک ساعت به علاوه مراقبت های بهداشتی و مزایای بازنشستگی. در حال حاضر او در حال تلاش برای کشف کردن چگونه او را پرداخت $300 قبض برق و 1000 دلار اجاره برای خانه شهری. او همچنین خود را از دست داد بیمه بهداشت و درمان.

شرکت های بزرگ در ابتدا تمایلی به اخراج کارگران به شدت در بخشی به دلیل آنها انتظار می رود این ویروس به سرعت عبور و نمی خواهید به بخشی با کارکنان. پیدا کردن و خوب نگه داشتن کارگران در چه تنگ شد بازار کار سخت شده بود.

در حال حاضر فشارها به مردم آتش در حال ایجاد فراتر از صنایع به طور مستقیم در معرض. General Electric Co. ‘s جت-موتور کسب و کار گفت: آن را ذخیره کردن حدود 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده و یا حدود 2500 کارکنان. دفاتر پزشکی به درمان این ویروس از جمله دندانپزشکان و درمانگران فیزیکی در حال بستن و اجازه دادن به کارگران بروید. کسانی که ارائه حضوری خدمات مانند آرایشگران, ماساژ درمانگران و housecleaners در حال دیدن کسب و کار تبخیر شود.

بازار کار نیست و یکنواخت تیره, در بخشی به دلیل پیامدهای بحران در حال گسترش به طور یکنواخت. Walmart , Inc., آمازون.com , Inc., و CVS سلامت Corp. در میان حدود یک دوجین شرکت های بزرگ که باید گفت آنها به دنبال به استخدام حدود 500000 کارگران در هفته های آینده. این شرکت در حال مدیریت یک افزایش در تقاضا برای مواد غذایی و دیگر محصولات خانگی است که باید مالیات خود را در فروشگاه و انبارها.

“ما در حال استخدام می گوید:” جف استیونسون که اجرا می شود آنلاین و شراب فروش کسب و کار در سانتا رزا کالیفرنیا به نام VinoPRO Inc. “ما به معنای واقعی کلمه به حال ما تنها فروش بزرگترین روز سال چهارشنبه گذشته.”

هر چند کسانی که مینی رونق در حال تشویق اقتصاددانان انتظار نداریم که آنها را به طور کامل مقابله با فشارهای میلیون ها نفر از دیگر کارفرمایان در صورت به اخراج کارگران به عنوان فروش و جریان های نقدی ،

جو Olivo است رئیس جمهور کامل, ارتباطات, کوچک نیوجرسی چاپ تجاری شرکت که تولید مستقیم پستها برای دانشگاه ها و سازمان های غیر انتفاعی و مواد تبلیغاتی برای کسب و کار خرده فروشی. در ماه فوریه کسب و کار پررونق بود. درآمد بود تا 28 درصد از سال قبل بود و او به دنبال اضافه کردن پنج بیشتر مردم به حقوق و دستمزد خود را. تحت فشار برای حفظ کارگران و در پاسخ به افزایش حداقل دستمزد در دولت او تحت فشار قرار دادند تا پرداخت بین 2.5% و 11% خود را برای نیروی کار در سال 2019.

سپس در یک ماده از روز سفارشات کاهش یافته است 70 ٪ است. او فکر کرد که او را در قرعه کشی 10 میلیون دلار درآمد در سال جاری; در حال حاضر او در حدود 5.8 میلیون از آن در حال حاضر ساخته شده است. که نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را. او در حال حاضر اجازه دهید پنج کارگران پاره وقت رفتن و قطع شیفت به حدود 30 ساعت در هفته برای دیگر 50. او گفت: بانک ها او نمی خواهد بود قادر به پرداخت این ماه است.

“در حال حاضر دهندگان گفت:” ما آن را,” او گفت:. اما بدون پول نقد جریان تصمیم گیری های دشوار loom در مورد اینکه آیا به اجازه دهید مردم بیشتر بروید. “من در حال کار سخت به انجام این کار است.”

برای میلیون ها نفر از کارگران زیادی بستگی دارد که آیا فدرال و ایالتی بیمه بیکاری برنامه می توانید به سرعت وفق دهند برای پر کردن شکاف بسیار زیاد ساختمان در خانواده جریان های نقدی تا ویروس محو می شود.

در میان بسیاری دیگر از اقدامات کنگره است که با توجه به گسترش پوشش شامل خود اشتغالی افراد مانند خانم مارتین. اما دولت بیکاری دفاتر در حال حاضر هولناک شده است با نرم افزار حجم است که آنها هرگز قبل از دیده می شود.

آقای هال سابق CBO مدیر است که در میان اقتصاددانان است که انتظار می رود برای بهبود اقتصاد در سرعت کندتر از آن قرارداد. اما او با اشاره به یک دلیل برای امید: بازار کار را به مبارزه طلبیده انتظارات در گذشته رسم سهم بیشتری از آمریکایی ها به نیروی کار نسبت به بسیاری از انتظار می رود و رسیدن به نرخ بیکاری پایین سطح کمی فکر کردم ممکن است.

“ما نگه داشته شدن فریب خورده,” او گفت:. “ما نگهداری می شود تفکر بازار کار نمی تواند در حفظ و بهبود آن بود. بیایید امیدوار باشیم که این افزایش در نیروی کار-نیروی مشارکت دائمی یک و هنگامی که ما از طریق این افراد خواهد شد بازگشت به کار.”

نوشتن به اریک Morath در eric.morath@wsj.com و جان Hilsenrath در jon.hilsenrath@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو