طولانی بازی: تحریم کالاهای چینی نمی خواهد کار نیاز به ایجاد واقعی هندی جایگزین و مارک های

با یک چشم بر روی محصولات چینی دولت است که به دنبال دستور جداگانه رنگ کد برای تمام داخلی و خارجی-کالاهای ساخته شده روی خطوط سبز و قرمز نقطه به صورت گیاهی و غیر گیاهی مواد غذایی. آن را نیز به طور جداگانه احضار e-commerce بازیکنان به اصرار فوری افشای منبع از محصولات فروخته شده در این سیستم عامل است. همه از این می آید در پی از مرز درگیری بین هند و چین نیروهای نظامی در Ladakh و دولت تماس برای ‘Atmanirbhar بهارات’.

دو وجود دارد مسائل مربوط به اینجا. اول کاهش وابستگی به واردات چین. و دوم شدن از لحاظ اقتصادی متکی به خود. بیایید شروع با هدف دوم. که متکی به خود و در برخی مناطق استراتژیک کاملا مهم است. این ممکن است شامل دارو و برش لبه فن آوری دیجیتال و تولید نظامی سیستم عامل است. اما فراتر از این تعداد انگشت شماری از startegic مناطق ما نمی تواند خود به اندازه کافی در هر بخش. مهم نیست که در آن مواد اولیه برای کفش آمده است. جهان امروز به شدت از لحاظ اقتصادی جهانی. و با توجه به تفاوت توسعه در سراسر کشور همیشه وجود خواهد داشت کسی که تولید برخی از چیزهایی که ارزان تر است. سوالی که باید پرسید این است: آیا مهم است ؟

اگر کسی ساخت کفش ارزان تر مهم نیست. ما نمی نیاز به یک سیاست در کفش واردات است. اگر ما نیروی تمام کفش های ساخته شده در هند, سپس آن را ممکن است که کفش را تبدیل به گران قیمت و بسیاری از سرخپوستان نمی خواهد که کفش. به علاوه این احتمال وجود دارد که کفش ارزان تر خواهد بود قاچاق به کشور است. ما رفته اند پایین این جاده در دهه 1970 و 80 و آن زیبا نیست. ما باید تمرکز بر نقاط قوت ما است. برای مثال با توجه به عمق در آن چرا می تواند به ما در ایجاد خود ما سیلیکون ولی در اینجا در هند ؟ ما باید رهبران جهان در آن نه وام ما این استعداد به کشورهای دیگر. این است که چگونه شما ایجاد هندی مارک های که جهان را می خواهید.

در حال حاضر آمدن به تحریم محصولات چینی. چین کارخانه طبقه جهان است. آن رسیده است این موقعیت بیش از چند دهه از طریق سیستماتیک و سیاست های سرمایه گذاری. رک و پوست کنده هیچ کس می تواند انجام آنچه چین را در تولید به دلیل آن است بی نظیر سازمانی قدرت در حساب که یک کشور کمونیستی. سؤال: من در مقالات قبلی چگونه چین قربانی بسیاری از چیزهایی که ما را برای اعطا فقط برای تبدیل شدن به تولید توپی جهان است. بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در هند در تلاش برای جدید چین است. ما نه باید چارچوب سیاسی و نه منابع. در واقع چین امروز خود را در تلاش برای حرکت از یک تولید صادرات گرا اقتصاد به مصرف و واردات گرا با توجه به اقتصاد و اجتماعی و تغییرات اقتصادی در آن کشور است. بنابراین اجازه دهید فراموش نکنید که در مورد تلاش برای انجام یک چین در چین است. ما نمی توانیم تولید همه چیز در هند و نه ما باید سعی کنید برای انجام این کار است.

در نتیجه به جای احمقانه برنامه نویسی رنگ از محصولات به هند و خارجی دسته بندی کنیم باید تمرکز بر ایجاد هندی مارک ها و محصولات طبق خود ما نقاط قوت و تمرکز بر روی کیفیت. برای زمانی که شما باید محصولات با کیفیت در قیمت حق مردم به طور خودکار رای با کیف پول خود را. از سوی دیگر اگر شما عام, هندی, محصولات, مردم نمی رفتن برای آنها مهم نیست که چقدر وطن پرست هستند.

و به منظور اطمینان از تولید هند آمده تا با هندی با کیفیت محصولات ما نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن سیاست های اینجا. ما نیاز داریم به شدت کاهش نوار قرمز ایجاد یک محیط را قادر می سازد برای تولید و مهار یک سرزده بوروکراسی ساده مصوبات و مدارک واقعی تک پنجره گواهی عدم سوء پیشینه ساده سازی قوانین کار و کسب زمین. فقط در آن می تواند ما را به خودمان بهترین فرصت ایجاد هندی مارک ها و محصولات است که همه ما می تواند افتخار. تحریم محصولات چینی بدون واقعی هندی جایگزین به سادگی کار نخواهد کرد. ما باید هوشمند اینجا و افزایش تولید خود ما ظرفیت به ویژه در بخش های استراتژیک. اجازه دهید ما اولویت اقتصادی برنامه ریزی و اجرای به جای دادن به احساسات ما است. این یک بازی طولانی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>