این مستند ما را به نفع خود حل و فصل

طبیعت هرگز بسته همه درهای خروج از هر گونه بحران را ایجاد می کند و آن را به مردم و مقابله با بحران به کشف مسیر را به خروج. تاریخ پر است از داستان قهرمان پیدا کردن مسیر – از کسانی که می تواند از کسانی که می تواند حمایت و از کسانی هم که مخالف و مانع راه است.

در ماده 23 rd من صمیمانه آرزو ممکن است ابراز نگرانی از شهروندان نخست وزیر برای آمدن دوباره و سرب از جلو داده زیر نمادین Janata مقررات منع رفت و آمد و افراطیت و فراتر از شک نارندرا ابدی درخواست تجدید نظر جمعی و غیر قابل فسخ اعتماد مردم است. او در حال حاضر بیرون آمدن خود را در کامل بودن و نه صرفا منجر مردم را به آنها را به یک منطقی و قطعی پیروزی بیش از همه گیر.

تحقیقات انتظار می رود به منظور کاهش رسیدن به تاج تا 62 درصد موثر اجتماعی فاصله. است که کف این تلاش گرفته شده توسط هند و جوامع بین المللی و سازمان های در حال دیدن نسبت ما با انتظارات و امید است. نخست وزیر نمی تردید در پذیرش است که ما امکانات بهداشتی ممکن است به عنوان صدا و پر جنب و جوش به عنوان بسیاری از در حال حاضر تاج قربانی کشورها اما پس از آن ما مجبور پایان نامه تجربه به کار در. او می تواند به خانه نقطه تعطیل و محدودیت بیش از حد به سادگی زمانی که او شامل خود نیز نسبى خود را با مردم خود. در اولین روز از قفل کردن و در اولین روز از هندو سال ما می تواند پیدا کردن و مشاهده عزم مردم برای ادامه با رهبر خود.

قفل پایین خواهد بود که بزرگترین در نوع خود فوق العاده بیش از حد منحصر به فرد بودن در جهان اند و تاثیر قطعی در متوقف کردن و شکستن زنجیره ای از نامرئی دشمن. ما باید از این تاریخ اقدام با اسب از پیروزی در انجام ‘Ashwamegh Yagya’ از زمان بسیار قدیم و ما این عزم Yagya در برابر ویروس خواهد بود یک داستان دیگر از ما پیروزی است.

وجود دارد برخی از چمدان از موانع است که ما با خود ما و کسانی که باید بر طرف شود – اولا ما بی تاب مردم و به عنوان یک جامعه ما تبدیل هیستریک در پاسخ به هر گونه بحران در اولین مرحله بیش از پاسخ به این وضعیت است. حتی بیشتر literates از ما تحت تأثیر دور با کوچکترین سایه عدم اطمینان به دور از عقل و وجدان. صحنه های از جمعیت قبل از ابزار مغازه ها در عرض چند دقیقه از نخست وزیر اسرائیل سخنرانی خواهد بود کوچک ، بسیاری از ما نیاز به پلیس برای اجرای حتی با پوشیدن کمربند ایمنی و کلاه ایمنی. ثانیا: ما تمایل داریم از شکستن محدودیت و تحمیل و اغلب از دست دادن بینایی از ما خوب بیشتر ما در برابر فوری انگیزه. ما همیشه نیاز به یادآوری شود و احتمالا اجرا تحمیل. ثالثا ما به طور کلی عشق رومینگ در اطراف بیش از ماندن در بازگشت به خانه. محدودیت در حرکات فقط یک تنبیه برای ما است. حتی اگر ما خیلی خسته درگیر شدن در مشاغل مربوطه, ما ترجیح می دهند دیدار آشنایان و اجتماعی از فقط گرفتن بقیه. چهارم انزوا و حتی با اعضای خانواده خود مجازات. آن را ایجاد بسیاری از استرس منجر به نا امیدی. بسیاری از ما در خانه های کوچک و بسیار محدود محل دشوار است به جای همه اعضای خانواده به طور همزمان. آن را ایجاد خود را در بسیاری از مسائل که چهار-پنج نفر از اعضای خانواده به اشتراک گذاشتن یک اتاق خوابگاه. Fifthly و از همه مهمتر از دست دادن کامل درآمد برای مردم بسته روزانه حرفه ای از هر آنچه در طبیعت هستند نه تنها قادر به حفظ بیکاری روز به خصوص ناگهانی و بدون برنامه ریزی قبلی یکی است.

ما باید برای غلبه بر این موانع برای شروع با. برخی از مواد و همچنین روانی و جامعه شناختی ملموس و همچنین نامحسوس – مداخلات مورد نیاز برای کاهش و مدیریت مردم در قفل کردن برای دوره طولانی تر است. وجود دارد به برخی از کمک های اقتصادی در آینده برای درآمد روزانه گروه اعم از روزانه دستمزد حقوق بگیران به پیاده رو فروشنده به فروشنده در ایستگاه های راه آهن و اتوبوس می ایستد و به فروش می رساند نمایندگان بخش های کوچک. در مطبوعات دیدار با وزیر دارایی چیزی شبیه به این بود که بسیار انتظار می رود این بخش است. اما پايه بلند كن بادي خطاب عمدتا و صرفا به تعهدات قانونی و ارسالی مسائل و نمی تواند فراتر از آن. برخی از ملموس مداخلات خواهد, بنابراین, لازم است بیشتر بدون از دست دادن زمان.

نخست وزیر حرکت از قفل کردن باید دستور حمایت از کل سیاسی سراسر احزاب عمده اپوزیسیون فرهنگی و اجتماعی سازمان ها از جمله سازمان های غیر دولتی و دیگر سازمان های داوطلبانه کار با جامعه. این را ارائه انگیزه ای برای علت و را در پیدا کردن این ملت در, یک صفحه, در این تست زمان. تمام رهبران نظر سازندگان حتی رهبران معنوی باید ایستادن ارسال پیام پشتیبانی می کند. این امر افزایش تا اخلاق مردم محدود به خانه.

روانی و جامعه شناختی کارشناسان باید طناب در رسانه ها از جمله در رسانه های اجتماعی پرداختن به مسائل مربوط به استرس و تنش های ناشی از انزوا. زندگی و بودن به تنهایی کار بزرگ را در خود دارد و برخی از نرم مداخلات خواهد بود بسیار مورد نیاز برای تسکین روانی عذاب بنابراین ایجاد می شود. یوگا و مدیتیشن بیش از حد ممکن است بازی نقش. محبوب کانال های تلویزیون را به خوبی پخش چنین برنامه هایی. برنامه های سرگرمی و خنده بیش از حد خواهد رفتن راه طولانی در برخورد با این وضعیت. وجود دارد به تلاش های تبدیل خانه به اسارت مثبت و خلاقیت منجر به دوباره انرژی زا و دوباره بوت شدن روح و ذهن.

تاج روز و اثر آن است که رفتن به ادامه طولانی تر از انتظار ما و در مجموع از جنبه های تغییر راه ما در زندگی و معاشرت. مردم ساخته شود به این درک و این امر می تواند یک کار بزرگ – بسیار بیشتر از مادی و فیزیکی بخشی از اثرات این ویروس. این روزها در حال رفتن به ترک یک زخم عمیق بر روح ما از بدن ما است. نسل در مواجهه با این تهدید باید آماده تحت گنده استرس روانی که ترک مادام العمر تاثیر بسیار که از نسل ممکن است خیلی بیشتر تاثیر از نسل مواجه جنگ های جهانی. شده است وجود دارد هیچ چیز تا کنون در آن نهفته است هر یک از این نسل را عمیقا و به شدت. نامرئی هیولا فقط قبل از ما ایستاده و ما نه قادر به مبارزه و بنابراین سعی در پنهان کردن خودمان – مانند كاستى لعنت به زندگی در خفا.

قفل کردن و آماده سازی ما برای مبارزه با خواهد رفتن راه طولانی تضمین پیروزی ما. تزریق 1500 کرور خواهد ما را قادر به در سلامت مادون. راه ما اقدام نشان می دهد عالی برنامه ریزی است و ما باید مصمم به اندازه کافی برای از دست نزد ما هدف و به دنبال ما govts. هیچ بحران شکست ناپذیر است. عزم و یکپارچه تمرکز به هدف انجام و در نتیجه پیروزی در نهایت. به عنوان Joel Osteen قرار داده و آن را به همین سادگی: خدا می خواهد شما را به یک برنده یک whiner.’

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو