#این مستند تواریخ: بهترین سرگرمی dosa در بنگلور

همکار من است و من ambled به متوسط رستوران خاموش میلی گرم در جاده ای دلپذیر شنبه شب در ماه مارس است. آن را یکی از آیین های است که تعریف شده و تحمل کار در دفتر – پست-جلسه میان وعده قبل از هاويه به اشوب از اخبار صفحات و مهلت.

در آن ساعت Seshamahal بود تقریبا خالی به جز انفرادی پیشخدمت داده شده به هفت جداول و حوصله صندوقدار پینوشت: پول. آشپز بیشتر حوصله – در تاواس سرد سفارشات و چند دور بین هستند و همه آنها می توانید انجام دهید این است که صبر کنید برای بهتر روز به اطراف.

این محل بوده است در اطراف در حالی که برای. آن را دیده است و روز های خوب و بد با یک بلغمی مزاج نگرش است که همراه با سن. با یک صبحانه منوی طراحی شده برای دفتر را برانگیخت مسابقه به کش رفتن در حضور خود را به ناهار منو ارائه می دهد که غذاهای برنجی که قابل قبول جایگزین برای صفحه اصلی مواد غذایی این رستوران بوده است ثابت در کلیسای خیابان برای حداقل چهار دهه و شاید بیشتر. این نه کش از یک Koshy یا KC دس و نه ماده از factness از Canara Bank غذاخوری هر دو در عرض چند دقیقه پیاده روی. این یک پیش بینی است که مرزهای خسته کننده اما با کشنده قیمت.

طوفان ابرها در حال حاضر در حال جمع آوری است. ما شاید تنها مشتریان که شب. این صعود نسبت به بستن مغازه برای شب اما تا آن زمان باید آن را از طریق حرکت باز بودن برای بعد.

سفارشات ما به عنوان قابل پیش بینی به عنوان تضمین کیفیت است. ما برای dosas – دشت و سرگرمی – مثل همیشه. محدود کرایه نشان دهنده تعدادی از مشتریان که با آنچه که در دسترس است. خوشبختانه آن سرگرمی dosa بهترین در بنگلور.

خبره خواهد کنایه. آنها را به آواز خواندن میاد از Vidyarthi Bhavan MTR, CTR, جنوب هند, Chandrika و یا حتی محله خود darshinis. آنها نمی خواهد اذعان قریب به اتفاق محبوبیت Seshamahal dosa. شاید به این دلیل که محل واقع شده است خاموش میلی گرم جاده شهر برتر شريان بهتر شناخته شده برای snazzy هتل ها و جهانی خوردم. که فروتن رستوران در اینجا می توانید ظرف بهترین سرگرمی dosa در شهر شبیه به پنجاب پرتاب بعدی اسب شاخدار.

این سرگرمی dosa است مورد علاقه به طور منظم که سوگند خود را crispiness چرب شین خفیف-به-سیب زمینی تند palya, شیرین sambar با یک ترشی است که شاید در بهترین حالت آن در اوایل صبح. در روز های رفته, طبخ خواهد اسلم یک لکه بر روی کره dosa قبل از اعزام آن را به جدول. که توزیع به عنوان هزینه مواد تشکیل دهنده آغاز شده و به آرامی در حال افزایش و صاحب تلاش برای نگه داشتن قیمت بدون تغییر.

آن را نهایی رفتن به راحتی مواد غذایی برای کسانی که وعده غذایی بعدی چند ساعت دور.

رستوران مارس جزر و مد بیش از این مستند و باز دوباره. در ضمن ما منتقل یکپارچه به کار از خانه. ما نمی دانیم که ما باید به dosa دوباره. خاطرات که یکی از آخرین معطل حتی یک ماه بعد.

P. S. اگر شما موافق یا مخالف با نظر من در مورد بهترین سرگرمی dosa در شهر خود را ارسال نظر زیر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im