نامه و روح از عید قربان

توسط Farida Khanam

عید قربان است دومین جشنواره جشن توسط مسلمانان در سراسر جهان است. آن است که نه تنها یک جشن اما یک یادآوری از روح است که هر مؤمن باید اتخاذ در زندگی خود. ویژه روز آغاز می شود با دو واحد از نماز است که به یاد مؤمن وظیفه خود را نسبت به خدا و همنوعان و از تعهد خود را برای رهبری یک مومن زندگی است.

جشن ادای احترام به ابراهیم ایمان به خدا و روح ساخته شده است که عید قربان, جشنواره فداکاری است که طول می کشد برای سه روز. ابراهیم جد حضرت محمد و پسرش اسماعیل بودند و فرستادگان خدا و با هم آنها ساخته رمضان در مکه. ابراهیم تاسیس حج زیارت به مکه از طریق تماس بشریت به خانه خدا.

خدا خواست ابراهیم برای قربانی کردن پسرش اسماعیل. هنگامی که ابراهیم گفت: پسر خود را در مورد رویای خود دومی پاسخ داد: “اى پدر آیا به شما فرمان داده است. شما را پیدا خواهد کرد من ثابت قدم و مطیع خدا.” ابراهیم پس از آن منجر پسر خود را برای فداکاری. در آن لحظه خدا به نام ابراهیم است که او در حال حاضر انجام فرمان او. آن را به حال شده است از یک محاکمه بزرگ ابراهیم قصد و خدا پذیرفته شده این را به عنوان قربانی خود را. سپس فرستاده خدا ram به قربانی به جای. پس از اجرای فرمان خدا او ساخته شده یک رهبر از نوع بشر.

ابراهیم یک مثال کامل تسلیم و ارادت به خدا. آن را به معنای چشم پوشی از او را در اطاعت فرمان خدا. درست مثل ابراهیم مسلمانان باید همیشه مایل به ترک همه چیز را برای خوب بیشتر.

این عمل از ابراهیم یاد شده است توسط تمام مسلمانان هر سال در 10 داراى الحجة – روز که نتیجه اصلی مناسک حج. سپس زائر انجام همان قربانی کردن حیوانات که ابراهیم انجام داد. مسلمان تقویم به شرح زیر ماه, پس از ماه ها بر اساس ماه فاز است که چرا این جشنواره است که در جشن های مختلف روز در هر سال برای تقویم قمری است که 11 روز کوتاه تر از تقویم میلادی.

جشن قربانی به یاد مسلمانان از آمادگی حضرت ابراهیم برای قربانی کردن پسر مورد علاقه خود را. در یک ورید مشابه مؤمنان تأکید مجدد بر اعتقاد خود را به خدا و تعهد خود را به فراق با ارزش خود را به وسایل اگر به آن نیاز دارید. قرآن در توصیف این احساسات: “واقعا من نماز من و قربانی من و زندگی و مرگ من همه متعلق به خدا كه پروردگار جهانيان است.” (6:162)

در اوج مناسک حج انجام شده توسط زائران از سراسر جهان, زائران پیاده روی در اطراف رمضان هفت بار در حالی که همه دعا و تمرکز تنها بر خدا. تمام زائران دعا در زبان همان نتیجه پرورش جهانی عشق و برادری در حج. از همه مسلمان اعمال عبادت حج است که برجسته ترین. در یک حدیثی از پیامبر اسلام نام آن را “عالی عمل”. آن است که نه تنها مراسم مذهبی است که آن را به جای آن است که روح در آن حج انجام شده است که مهم است.

در این سال به عنوان ما در حال مهار توسط Covid-19 همه گیر بنابراین یک جشن بزرگ است موجه نیست. به جای آن مربوط است به بطور منظم احساس واقعی روح عبادت است که مبتنی بر درون گرایی, self-تصفیه و گام گذاشتن در یک سفر از پیشرو خدا محور زندگی است.

نویسنده منشي CPS بین المللی, دهلی نو,

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im