بی قانونی از قانون ؟

نیروی انتظامی وجود دارد و به حفظ نظم و قانون و قاطعانه عمل کند و بی طرفانه به منظور انجام این کار. این است که به سختی الهامی توجه داشته باشید برای شروع یک مقاله در. اما در این طرح در حال حاضر همه چیز را باید گفت. برای چه ما دیدن شده است در چند ماه گذشته است که پلیس در حال بازی نقش مهمی در اخلال نظم و قانون و در واقع مشکل را قادر می سازد. بی حد و حصر ویدئوها در گردش هستند که سند پلیس افراط. یک دسته از مسلمانان به دراز کشیدن بر روی زمین و خواندن سرود ملی مربوط توسط lathi ضربات (با یکی از معترضان بعد از تسلیم شدن به آسیب های خود را). پلیس طوفان به کتابخانه دانشگاه و حمله به دانشجویان بی هدف. یک گروه از پلیس بودن, گیر افتاد, از بین بردن دوربین های مدار بسته در همان دانشگاه و در آشفته خیابان های دهلی نو است. یک گروه از پلیس های در حال اجرا amok فوق العاده اتومبیل در محله مسلمان در اوتار پرادش.

افراط توسط پلیس باید همیشه صورت گرفته است. وجود دارد یک مصونیت از مجازات که با پلیس عمل می کند که جدید است. به عنوان یک کشور ما استفاده می شود به بی کفایتی ما نهادهای عمومی. ما می دانیم که چگونه دولت دفاتر کار و تنظیم کرده اند به مشکلات گرفتن هر بوروکراتیک بدن به سادگی به انجام کار خود را. پلیس بی کفایتی است سوزان اما آشنا. آنچه ما امروز شاهد این است یک نوع خاص از صلاحیت. پلیس ها به صورت انتخابی هدف قرار دادن آنها که بعد از رفتن و این الگویی است که ما می بینیم و زمان دوباره. هیچ اقدام صورت گرفته در JNU مورد که در آن جناح راست عاملان نه تنها گرفتار شده است در دوربین اما باید اعتراف به اعمال خود. ما را دیده اند که در آن موارد پلیس عمل کرده اند از طریق عدم وجود آنها یا خود را به انفعال. بی حد و حصر گزارش از جمله یکی از آنها یک NDA شریک MP, مستند های پلیس عدم پاسخ به تماس های فوری برای مداخله. در موارد دیگر ما شواهد تصویری از پلیس نادیده گرفتن حملات که در حال وقوع راست در مقابل چشم خود را به عنوان در مثال کسی brandishing تفنگ و تیراندازی جامع دانشجو. آشکار خشونت منفعل تشویق استراتژیک غیر از دخالت در مجموع غیبت erasure از شواهد شکنجه در حبس — پیچیده مجموعه ای از تکنیک های است که در حال اعزام به اطمینان حاصل شود که یک بخش از جامعه چهره فشار از عواقب ناشی از خشونت مهم نیست که مسئول تحریک آن است.

مسلما پلیس باید یک کار دشوار است که با خرید و فروش اشتراکی حساس شورش و هیچ سوال وجود دارد که آنها در خط مقدم از خشونت است. آنها تحت شرایط دشوار و در صورت فشار زیادی رنج صدمات قابل توجه و چند تلفات در این فرآیند است. آنها حق استفاده از زور در مواردی حتی از نوع افراطی به منظور سرکوب شورش و دیگر اعمال خشونت آمیز اما آنها به معنای عمل شدیدا کنترل و کالیبره راه است. خود را افراط نمی تواند توجیه استفاده از زبان ، آنها نمی توانند آینه اقدامات lawbreakers; در همه حال حتی زمانی که در پاسخ به خواست تحریک پلیس باید به عمل در درون پارامترهای تعیین شده توسط قانون است. و در همه زمان ها اقدامات خود نیاز به حتی دست. هر کسی قانون شکنی بدون در نظر گرفتن که آنها باید با رسیدگی می شود به همان اندازه. دین و کاست و یا پس زمینه lawbreakers نباید یک عامل از هر نوع.

از همه فاحش اقدامات صورت گرفته توسط پلیس, none است که شاید به عنوان نشان دهنده استراتژی خود را به عنوان عمل از بین بردن دوربین های مدار بسته. هیچ چیز مطلقا هیچ چیز می تواند به توجیه این عمل است. در طرح کلی از چیزهایی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نسبتا جزئی تخلف است اما در نظر خود را در برقراری ارتباط قصد این صحبت ها در بلندترین. این نشان از دوراندیشی و برنامه ریزی سنجیده آن سیگنال است که پلیس آگاهی از غیرقانونی بودن اقدامات خود و انتخاب به پیش بروید, با این حال. جالب این است که تمام کسانی که به طور ناگهانی کشف ارزش اموال عمومی و استفاده از نابودی آن به عنوان توجیهی برای اقدام پلیس, چیزی برای گفتن, زمانی که پلیس, گیر افتاد, بطور سرد و عمدا از بین بردن همان باارزش اموال عمومی. همچنین به عنوان آشکار است به همه, در حالی که پلیس می تواند پاک کردن شواهد از اقدامات خود را هنگامی که دوربین در حال نابود عمل از بین بردن آنها را نمی توان پنهان است. که آنها را انتخاب کنید به پیش بروید بدون در نظر گرفتن به ما می گوید چگونه کمی از آنها را به ترس از هر کسی.

این پایگاه حمایت از دولت را تشویق آنها را در. رسانه ها تمرکز خود را تنها بر خشونت اعمال شده توسط طرف دیگر کار پشتکار برای ساخت یک روایت که absolves دولت از هر گونه مسئولیت. دولت در بخشی از آن پشتیبانی خواهد کرد هر عمل گرفته شده توسط پلیس.

در حالی که استفاده از پلیس به عنوان یک تمدید سیاسی بازوی دولت است نگرانی از آن است که این قوه قضائیه است که به دلیل حتی عمیق تر نگرانی است. به عنوان بسیاری از سرمقاله روزنامه با اشاره به دادگاه ارائه قضاوت و یا خودداری از هر گونه اقدام به عنوان مورد ممکن است در یک شیوه ای است که پرسش در مورد نقش آن در نظر دارد به بازی در نگه داشتن دولت در چک. بیشتر هوشیاری از دادگاه می خواهم یک راه طولانی در تضمین این که نگهبان از قانون خود را انجام دهد در عمل آن ambit.

قوه قضائیه نهایی بوته که دارای ایده بسیار از نظم و قانون با هم. عمارت قانون تماما ساخته شده و بر خلاف دنیای مادی هیچ چیز اتفاق می افتد مگر با طراحی. هر قطعه اقدام یا عدم اقدام توسط قوه قضائیه است و عواقب آن در خدمت به هر دو فعال یا بازگرداندن اقدامات کسانی که در قدرت. اعمال قانون بستگی به زنده نگه داشتن یکپارچگی هسته آن اصول است. اگر کسانی که در حال از دست نزد قوه قضاییه می تواند تبدیل به سخت ترین و مهمترین ابزار سرکوب دولت برای این untrammelled قدرت. بی قانونی از قانون و سپس تبدیل به یک امکان واقعی و در حالی که دولت ها می آیند و هنگامی که اعتماد به نفس ما در حکومت قانون است برچیده شود آن را بسیار دشوار است به آن را با هم دوباره.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im