سال گذشته من تا به حال فرصت خوبی است از مراجعه به Maha Kumbh در Prayag راج.

تماس با آن ایمان, سرنوشت, همزمانی, سرندیپیتی و یا ترکیبی از آنها پایین خط (دیدن باقی آثار از سابق شرکت ساکن در من) این است که من تا به حال فرصت یک عمر را به یک شیب در Triveni در سنگم نه یک بار بلکه دو بار در روز پی در پی!

سعادت که من تجربه وجود دارد نمی توان در کلمات بیان. و درس که Yatra افاضه به سختی می توان recapitulated در یک پست. در اینجا یکی از این درس که فرستاده شد راه من است.

پس از والا شیب در اولین روز البته تحت شدت آفتاب سوزان گروه ما تصمیم گرفت به یکی دیگر از شیب روز بعد (صبح خیلی زود). این ضروری مونتاژ در نقطه خروج در 4:30 صبح که به نوبه خود به معنای بیدار شدن از خواب و آماده شدن حدود 4 هستم.

به عنوان به طور کلی انتظار می رود در این بخش از جهان (شما را حدس زده من مطمئن هستم) ما نمی رسند با قبل از تصمیم دقیقه! طنز-پردهی سوزش پر jibes توزیع با ما اشغال شده ما نقاط و آماده خود را برای یک کولر سوار طلوع سپیده دم است.

لحظه ای که ما شروع به از بانک (بله ما گرفتن یک قایق به سنگم) ما شنیده ام گریه و دیدم اسلحه آور در سطح آبهای عمیق Yamuna Ji قابل مشاهده حتی در آن نیست-و در عین حال روشن از صبح روز.

متوجه باشند که یک مرد غرق شد, ماهر جوان مردان بودند که فرمان قایق نوسان به سمت مرد جلو به وضوح وحشت زده مرد از آب و کمک به او را گرفتن. در حالی که این اتفاق افتاده است که کسی به نام پلیس. نوع دیگری دل مرد توافق برای نگه داری تا آنها وارد برای ما نمی تواند مطمئن باشد اگر آن را یک حادثه و یا یک عمل عمدی از ناامیدی.

در این زمان هر گونه مجادله در مورد تاخیر شروع شد و پشت سر ما. ما بدانم در مورد راه های مرموز الهی. تا به حال ما نشده و تاخیر در آن روز از ما نمی خواهد که نقش (مستقیم یا غیرمستقیم) در صرفه جویی در زندگی است.

این تغییر در چشم انداز ساخته شده و راه برای پذیرش از تاخیر به جای زودتر احساس اضطراب و ما سفر ما آغاز شد و با تمدید درک و تاکید مجدد است که یک نیاز نیست همیشه در مواجهه با حوادث از جمله قدر به یاد داشته باشید که آن را نمی باشد اما پاسخ ما تاثیر می گذارد که دولت از ذهن ما و حاکم پس از آن اتفاق می افتند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو