این ‘KARONA’ سندرم

هر چند این ویروس ‘کرونا’ مؤثر است هند در سال 2020 ویروس ‘NA KARO’ تحت تاثیر جامعه ما طولانی برگشت. روز یک کودک متولد شده است ، KARO’NA’ ویروس شروع می شود و تأثیر او/او. در ابتدا آن اثرات غیر مستقیم زمانی که او/او می شنود و مادر او دستور پس از آن او/او می شود با لينک مستقيم قربانی. امروز ما در ایران به عنوان یک جامعه برای مبارزه با کرونا به دلیل تاثیر آن قابل مشاهده است اما متاسفانه جامعه است و در عین حال به رسمیت شناختن KARO’NA’ به عنوان ویروس با وجود تاثیر آن بیشتر بودن عوارض جانبی.

هر دو ویروس ها به طور یکسان اما متفاوت است.

تاج یک RNA ویروس با نسخه های متعدد با توجه به جهش) نه قابل رویت توسط چشم اما زمانی که آن را وارد بدن تاثیر آن بر سلول های دیگر و اثرات سلامت جسمی. این ویروس از فردی به فرد اما می تواند متوقف شود اگر یک فرد تغییراتی را در شیوه زندگی و حفظ فاصله اجتماعی.

‘KARONA’ اجتماعی است ویروس است که دارای دو نسخه, ‘Karo-Na’ (انجام نمی شود) و ‘KaroNa’ (انجام آن) نه قابل رویت توسط چشم اما زمانی که وارد ذهن تاثیر آن بر سلامت روانی فرد است. این ویروس از فردی به فرد گسترش می باشد و می تواند متوقف شود اگر یک فرد تغییر روند فکر می پذیرد و تغییر اجتماعی.

 از دوران کودکی شروع از پدر و مادر, سطح, به مدرسه, به دانشگاه, به دفتر, به خانواده و دوستان این ویروس از انجام این کار و یا این کار را انجام نمی’ تحت تاثیر ذهن ما آنقدر است که ما را متوقف کرده اند زندگی می کنند. ‘نظم’ و ‘استقلال’ هستند دو تا از رایج ترین misnomers. در پی آموزش نظم و انضباط – که بدان معنی است که یادگیری خود را کنترل ما در واقع کنترل زندگی یک کودک است. به طور مشابه هنگامی که یک بزرگسال شروع به کسب درآمد ما تماس بگیرید و او را/او را به عنوان یک مستقل اما در واقع آن را فقط به انجام دور خود وابستگی مالی.

این ویروس بسیار عمیق و ریشه دار در جامعه ما است که آن را موثر همه اقشار جامعه در برخی از راه و یا دیگر. تعداد بسیار کمی از زنان هستند که از نظر مالی مستقل می توانید انتخاب کنید به دنبال قلب خود را حتی برای یک چیز کوچک می گویند بیرون رفتن با دوستان خود به میخانه. به طور مشابه, هنوز هم وجود دارد تعداد بسیار کمی از جوانان که در حال کاوش در جهان با سفر انفرادی. مردم در 60-70 است که از تمام مسئولیت ها هنوز در گیر با این فکر که چه خواهد شد و مردم فکر می کنم اگر آنها رفتن به باشگاه.

این ویروس حتی موثر بر نرخ جرم و جنایت در کشور است. جامعه به اجرا درخواهد آمد دختران ما با ‘آیا این نسخه از Karo-Na برای راه رفتن به تنهایی و آن را غیر قابل قبول برای مردم برای دیدن این اتفاق می افتد. دختر که تلاش می کند به حرکت به دور از این ویروس است که نگاه متفاوت توسط افرادی که نمی تواند آن را قبول کند(که ما با آنها تماس باریک طرز فکر مردم) و علل جرم و جنایت. وجود دارد مقدار زیادی از موارد ناشی به امری غیرقابل قبول.

وجود دارد بسیاری از مثبت ما یاد گرفتیم از, تاج, ترین, مهم این است که به عنوان یک جامعه اگر قبول کنیم مشکل پس ما باید صبر برای تبدیل خودمان تا ما از بین بردن آن است. ما یاد گرفتیم گام به گام راه برای از بین بردن ویروس ها (این می تواند بیولوژیکی یا روانی). آن آغاز شده و با شناسایی ویروس آن سطح از گسترش (مرحله 1 یا 2 یا 3) و آن آسیب توسط دولت و مردم است. دو استراتژی های تعریف شده (یک) برای درمان به اجرا درخواهد آمد و (ب) برای نجات دیگران از اجرا درخواهد آمد. یک رویکرد بالا به پایین است به دنبال مصرف همه دارندگان سهام در اعتماد به نفس برای قبول سختی مراحل.

به طور مشابه در مورد KARO’NA’ ویروس ما نیاز به تقسیم جامعه به دو (یک) برای درمان به اجرا درخواهد آمد و (ب) برای نجات دیگران از اجرا درخواهد آمد. برای (ب) یک فرد نیاز به تمرکز پس از او دوران کودکی است. برای مقابله با این ویروس به غیر از پدر و مادر و مدارس نقش مهمی ایفا می کند. با تغییر در زمان و مدارس خود را تغییر سبک تدریس و محتوای زیادی برای انطباق با نیازهای در حال تغییر. امروز از آن نه تنها می آموزد موضوع دانش بلکه چگونه برای نشان دادن دانش بیشتر و ارائه راه است. این کارو’NA’ ویروس اثرات فردی با ایجاد یک قفس در اطراف آن از(آن را انجام دهد و لازم نیست آن چیز). هر چند تغییر جامعه ممکن است برای یک مدرسه است اما می توانید آن را یک کودک یاد بگیرند که چگونه برای شکستن این قفس برای خود و نه برای ساخت این قفس برای دیگران.

جوامع که در آن یک فرد تصمیم می گیرد آزادانه در مورد خود حقوق و اشتباهات باید شانس بهتری برای زنده ماندن. ‘ذهنیت گله’ علل سقوط سیستم. این می ایستد درست با شروع از یک میکرو واحد خانواده به یک کشور به کشور و حتی جهان است. این معلوم نیست که آیا Covid-19 توسط انسان ساخته شده بحران و یا طبیعت را از راه درست خود را, اما آن را قطعا یک فرصت برای جوامع ما به reframe آموخته های خود را برای نسل های آینده است. هند است که در فرصت مطالعاتی به طوری که در زمان تاج اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که به عنوان یک جامعه چیزهایی است که ما باید ‘na Karo'(نیست) و آنچه ‘Karona'(انجام).

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im