در پنجمین روز از خود انزوا من پیوست یک کلاس یوگا در زوم. من می خواهم در مورد آن شنیده طریق Instagram و برای آن پرداخت می شود در Venmo. تمام 100+ شرکت کنندگان به طور همزمان آمار بازی در یک لیست پخش Spotify در توزیع توسط معلم. ما جریان را از طریق خورشید از طریق اینترنت در زمان واقعی است. اکثر مردم و حتی تبدیل به وب کم خود را در, اگر چه من جرأت نمی کند. فن آوری مشغول به کار بود! این واقعا اتصال ما. قلب من گرم.

البته مجازی یوگا نمی کاملا به عنوان خوب به عنوان چیزی واقعی است. مناجات با پایان کلاس “ah-oohhmmms” را با صدای بلند در آپارتمان من بود, عجیب ترین از همه است. هیچ کس وجود دارد به ماسک من خارج از زمین vocalizing. گهگاه یک ویدیو قطعی و یا تاخیر در صدا را نگه دارید من در صندلی ژست برای بیش از حد طولانی است. حدود 45 دقیقه در من شنیده پاپ-پاپ-پاپ از یک شل اطلاع رسانی. من را فراموش کرده به نوبه خود بر نمی خورد.

و چون من در واقع “در” استودیو وجود نداشت و پاسخگویی. من در پاسخ به یک متن در حالی که بقیه از کلاس بود برگزاری دو جنگجو.

عمومی استودیو کلاس لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس بنابراین معلم یوگا پیتر والترز تبدیل به Venmo کمک مالی مبتنی بر زوم livestreams و توزیع یک لیست پخش Spotify در قبل بنابراین دانش آموزان می تواند جریان به همراه همان آهنگ.

برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به کار از خانه خود را در حال حاضر یک مسئولیت اخلاقی نیست خانه را ترک بنابراین ما می تواند سرعت گسترش جدید کروناویروس. ما تبدیل شده ایم ما آن را خود جوانب مثبت و تلاش برای رفع همین مشکل بدانند چگونه هک برای چت تصویری.

در حالی که اجتماعی فاصله ما نمی تواند راه برود تا به یک همکار میز بیرون رفتن با دوستان و حضور در یک کلاس ورزش یا گرفتن بچه ها به مدرسه. در عوض ما ورود به زوم, FaceTime, اسکایپ, WhatsApp و یا Hangouts—و به نوبه خود در شخص حوادث را به پیکسل در یک صفحه نمایش.

مثل بسیاری از شما من نیز معاشرت تقریبا. پس از سان فرانسیسکو دستور ساکنان آن را به پناهگاه در محل هفته گذشته من در شرکت مجازی ناهار و قهوه و شام یا نوشیدن تقریبا هر روز. صندوق من پر از ابله سنجی و Calendly درخواست به برنامه جلسه بار.

در روز سنت پاتریک من FaceTimed با سه نفر از دوستان برای یک ساعت یک مبارک ما برنامه ریزی شده قبل از همه گیر. من به تماشای یک تهیه کلم سوسیس ماکارونی برای شام و دیگر جرعه شراب در حالی که یک سوم از دوستان تصویری سوسو در داخل و خارج به عنوان او به بررسی برنامه های دیگر بر روی تلفن خود را. بعد از یک ساعت و 40 دقیقه ما ، gossiped و خندید.

با توجه به سان فرانسیسکو پناهگاه در محل قیمومیت نویسنده و سه نفر از دوستان خود را در زمان روز سنت پاتریک مبارک ساعت به FaceTime.

بیش از آخر هفته من با حضور زوم مراسم از بیش از یک دوجین دوستان از کالج بسیاری از آنها من تا به حال دیده نشده در بیش از یک سال است. وجود دارد بسیار عقب است. چند دقیقه اول رفت مثل این بود: “هی—” “چگونه y—” “آه من برو—” “چه tha—” “آه” “با عرض پوزش شما به دپو—” اچ مورد استفاده او زوم حساب از محل کار برای میزبان در این جلسه که به طول انجامید بیش از دو ساعت است. پس از یک نوزاد جدید معرفی شد و حیوانات خانگی ناز اذعان کرد این گروه حل و فصل را به یک مکالمه ریتم بود که هرج و مرج کامل.

من دوست دارم و می خواهید برای دیدن دوستان و خانواده در حال حاضر—و تماس تصویری آنها را برآورده است که نیاز اساسی. تنهایی واقعی است خطر سلامت. اما تصویری-تماس خستگی واقعی است.

تماس های تصویری می توانید احساس و طولانی به دلیل وجود یک تاخیر بین سخنرانان که stilts گفتگو. شما تنها صحبت کردن و یا گوش دادن به طور کامل و متمرکز بر روی صفحه نمایش. شما در حال بازی یک بازی thumbing از طریق یک منو و یا درگیر در نوع دیگری از انحراف به همین دلیل است که برای برخی از چت تصویری می توانید احساس عاطفی مالیات. به علاوه آن را مانند شما در یک نوار که در آن برگه شروع به اضافه کردن و یا متصدی بار تماس ، چت می تواند برای به عنوان طولانی به عنوان chattiest از شرکت کنندگان می خواهد به فضولی کردن در.

و هنگامی که شما در حال صحبت کردن توجه است که به طور کامل بر روی شما مثل شما در حال انجام در عرصه. در حالت عادی جمع شما به طور طبیعی می تواند به نوبه خود به فرد در کنار شما. چت تصویری نیروهای هر کس به یک مکالمه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

مورد علاقه خود را—و یا حداقل های مورد علاقه—تصویری-گپ و گفتگو خدمات ؟ آنچه را که شما یافت می شود مفید و یا سرگرم کننده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در بالا از آن, از آنجا که ما در حال کار از خانه ما صرف زمان بیشتری را با دستگاه های ما. (آیا شما چک خود را روی صفحه نمایش آمار به تازگی؟) شاید ما باید پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از سوزاندن ما چشم به ترد. من شروع به شکستن طولانی گرفتن یو پی اس را به تکه های ارسال دقیقه طولانی voice memos در iMessage, به عنوان مثال. آن را حفظ تمام انسانیت از شنیدن از یک دوست بدون مسدود کردن یک ساعت دیگر در تقویم.

هنوز از آنجایی که ما نمی تواند با همه مردم ما, چت تصویری, بهترین چیز بعدی. که در آن ما می شود در حالی که اغلب در یک برنامه انتخاب شده توسط یک دوست و یا همکار—بنابراین در اینجا یک راهنمای برای خرید و فروش با ما جدید تصویری-چت اربابان.

مربوط تصویری

گیر در خانه با یک فقیر سیگنال Wi-Fi? وال استریت ژورنال را جوانا استرن ارائه می دهد برخی از رفع اشکال و مشاوره در مورد بهترین روتر برای خرید در کار از خانه (با نام مستعار WFH) tech-نکته تصویری سری.

موبایل-دوستانه پهنای باند پایین و رمزگذاری شده:

واتساپ برای گروه های کوچک (تا چهار نفر) که در آن شرکت کنندگان مختلف از سیستم عامل تلفن همراه. پس از آن بیش از یک میلیارد کاربر, شانس خوب شما دوستان و یا اعضای خانواده در آن است. به نوبه خود بر روی “کم مصرف داده” در تنظیمات اگر شما می خواهم به تماس های ویدئویی خود را بر روی پیاده روی.

سیگنال ارائه می دهد به طور کامل رمزگذاری پیام و بر خلاف Facebook‘s واتساپ و اپل FaceTime, آن را طراحی و توسعه توسط یک شرکت با تکنولوژی. متاسفانه شما فقط می توانید چت صوتی و تصویری با یک نفر دیگر از تلفن همراه خود را.

FaceTime برای مک, آی فون و آی پد کاربران. این پشتیبانی تا 32 شرکت کنندگان که به نظر می رسد به شناور کاشی بر روی صفحه نمایش. هنگامی که کسی در حال صحبت کردن و یا شما با کلیک بر روی کاشی ، کاشی که متورم; هنگامی که شما در چت شما فقط تماشای به طور مداوم در کاهش و بالونی سر. شما می توانید به نوبه خود سر خود را به یک کوسه ، زمانی که در سلولی به نوبه خود در پایین حالت داده.

بهتر است برای گروه های بزرگتر:

زوم تبدیل شده برتر ویدئو کنفرانس نرم افزار و دلایل بسیاری وجود دارد که. این محصول به صورت رایگان می توانید میزبان تا 100 نفر به مدت 40 دقیقه با هیچ محدودیت زمانی برای یک تماس. (ارتقاء نرم افزار است که 15 دلار در ماه است.) شرکت کنندگان می تواند بر روی تلفن همراه و یا دسکتاپ—و حتی شماره گیری از تلفن و نمی نیاز به یک حساب کاربری برای پیوستن به یک جلسه. در تجربه من زوم فراهم می کند که پایدار ترین و سازگار اتصال. به علاوه شما می توانید دانلود زیبا و سرگرم کننده virtual پس زمینه.

اسکایپ می تواند تا 50 نفر در یک تماس در سراسر تلفن, قرص و کامپیوترهای رومیزی است. همه شرکت کنندگان یک حساب اسکایپ. این برنامه همچنین می توانید عنوان و زیرنویس زندگی می کنند. یکی از ویژگی های سرگرم کننده پس زمینه تاری است که نگه می دارد تمرکز خود را بر روی صورت و نه در آن عجیب و غریب نقاشی شما خریداری شده از بازار کک سال پیش.

Google Hangouts میزبان می تواند تا 10 نفر در آندروید, iOS و یا Chrome مرورگر وب است. در این وب شما می توانید با انجام کارهای سرگرم کننده مانند قرعه کشی همراه و پوشیدن مجازی دزدان دریایی کلاه.

ترین زنگ ها و whistles:

اسنپ چت و Facebook را رسول و Instagram همه ارائه واقعیت فیلتر و چهره لنز است که می تواند به طور قابل توجهی بهبود بخشد که در صفحه اصلی-سازمان ملل متحد-خار نگاه شما رو در جریان راست در حال حاضر. Snapchat پشتیبانی تا 15 نفر در یک بار در حالی که رسول تماس می توانید تا 50. شرکت کنندگان محدودیتی در Instagram شش است.

Houseparty است *که* برنامه برای “زندگی سرد” با هشت نفر در یک زمان. شما می توانید میزبان یک مهمانی و دعوت از دوستان برای پیوستن و ترک در اوقات فراغت خود. زمانی که دوستان شما در ورود به سیستم شما می توانید یک اطلاع رسانی است که آنها “در خانه.” شرکت کنندگان می توانند به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و بازی بازی مانند بازی سر و چیزهای بی اهمیت.

مارکو پولو یک برنامه برای iOS و آندروید مورد علاقه من است. این یک تصویری-برنامه چت, per se—آن را بیشتر شبیه به یک تصویری-سرویس پیام. که باعث می شود آن را یک راه خوب برای در تماس ماندن با افراد پر مشغله در زندگی خود را. شما می توانید ایجاد گروه تا 200 نفر است. این اثر صدای من را خنده هر زمان.

من دوست دارم به شنیدن چگونه شما اقامت در ارتباط با عزیزان از راه دور. ایمیل من در nicole.nguyen@wsj.com. و فراموش نکنید که به ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما برای بیشتر وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im