سفر اکتشافی خود در این زمان از انزوا

امروز ما شده اند به زور ترک بسیاری از فعالیت های ما و ارسال به انزوا. بدون استثنا. حواس او را پرت کمتر.

در این زمان اجازه دهید ما را نگاه کنید که چگونه به سهام ما درونی خود و کار کردن یک راه این است که ما به ارمغان می آورد شادی در هر روز است. در یکی دیگر از تاریخ و یا زمان و یا مکان اما در اینجا در ضخامت از زندگی ما مملو از کارهای ما به لیست!

اجازه دهید ما در نتیجه یک دوره سقوط در خود اکتشاف.

ما آموخت که چگونه برای شناسایی دقیقا همان چیزی است که ما درونی خود را? و یا آنچه که ما هسته ای است ؟ یا که ما اصیل? یا چه چیزی باعث می شود روح ما آواز خواندن ؟ دلیل این است که سردرگمی در نحوه حرکت این پرسش اگر در همه و حتی اگر آنها تاثیر هر حوزه از زندگی ما, ما را به این پرسش اگر ما در اواخر عمر تقریبا هنگامی که ما به یک نقطه که در آن ما تمایل به دوباره بوت.

هنگامی که ما احساس می کنیم تغذیه در خود ما selves و نیازی به اعتبار سنجی از جامعه و یا همسر و یا همکار و یا هر کسی که در خارج از ما, پس از آن ما کشف کرده اند یک نسخه از ما که امن و با ثبات است. ما در بر داشت درونی ما ، این آگهی بیشتر به سمت داخل به هواپیما از آگاهی که در آن ما از بین بردن بیشتر و بیشتر از همه چیز و احساسات و فایل های پیوست در نظر گرفته شده لازم است. من ساکن خواهد شد در اول و سطح پایه از این کشف خود سفر و مصرانه از شما همه برای پاسخ به یک سوال فقط:

آیا شما به طور کامل خوشحال در حال حاضر ؟

به منظور پاسخ به این سوال صادقانه شما باید به شیرجه رفتن به هسته از شما و پیدا کردن که rawest فرم از شما که همواره وجود دارد در جایی به خاک سپرده شد زمان خود ما ترس conditionings و ناامنی است. شما باید انجام دهید این است که با تجزیه و تحلیل راه های که در آن شما توبیخ خودتان و یا صحبت کردن به خودتان و همچنین در مناطق که در آن شما باید بالاترین آشفتگی در زندگی خود را. که منطقه ای که ارائه به شما به وضوح چگونه شما را باطل خود را هویت حقیقی ترین دلیل به والدین, اجتماعی, و یا هر گونه دیگر مطبوع. به دنبال در این مناطق از جنگ به شما دیدن این بخش شما است که شما احساس می کنید در حال ناقص یا ضعیف و کسانی که این صفات در مورد خودتان شما را دوست ندارم.

در حال پس overzealous در تصحیح آن و دستیابی به بهترین نسخه از ما گاهی اوقات ما تمرکز بر ما چقدر ناامید هستند یا در خودمان یا دیگران برای ما فراهم چیزهایی که ما همیشه می خواستم – عشق و توجه و شجاعت زمان مکالمه همراهی پول است. نتیجه نهایی این است که پس از تکمیل هنر فاصله خودمان را از خود ما پاسخ به “چگونه می توان شادتر کند ؟” نهفته است در این راه ما می توانیم شناسایی چگونه در خواهند آن را به ما سهوا نمی دانم که چگونه به ما ارائه با آن خودمان و از این رو در حال حاضر ما نیاز به اتصال مجدد با آن است.

بنابراین مهم نیست که چگونه آلی آن بود که ما دور از ما و در حال حاضر به عنوان معتبر و پیدا کردن که هسته اصلی ما که همیشه بود ما در سفر خود اکتشاف شامل ارتباط با ما اصلی خود. درک ما انگیزه ما نقاط ضعف و همچنین نقاط قوت ما است. با محبت تمام از خود ما و هر بیت از نقص به احساس قدرت, درست, خام, اصلی, unapologetic خود. هنگامی که ما می توانید به ما ترس و ناامنی و راه رفتن در نوع پذیرش و تصویب تمام کسانی که با استفاده از آنها به re-align اسکریپت ما و ارتباط با انرژی جهانی پس از آن ما احساس می کنیم در خانه خود ما.

اگر پیدا کنیم که انجام این کار سخت است, ارتباط با ما نقص یا ضعف دشوار است پس ما نیاز به کار در توسعه ایمنی از اعتقاد به این که ما امن هستند و پس از نگاه ما جهانی انرژی سیستم. که عالی انرژی نیروی است که ما متصل به آن می داند که هسته اصلی ما و پشتیبانی است که هسته و هر نقص کوچک ساخته شده است و راست است و این ایمان و زیبایی و عشق است که ما نیاز به تأمل و احساس می کنید بیش از حد. برای ما تنها به عنوان خوب به عنوان ما در گذشته فکر می کردم و اگر این فکر است که از ترس و بیم و هراس و استرس و نگرانی پس از آن که واقعیت ما است.

ما نیاز به اجازه از این انرژی پاک ما خار ما. این محور که ما متصل به کل ما و ما باید برای تشخیص و ببینید که و شادی و رقص و آواز در آن است. در وسط زندگی ما در اینجا و در حال حاضر.

هنگامی که ما می توانید با اتصال این انرژی و احساس زیبایی از ضعف ما در راه این انرژی می کند پس ما باید متصل به ما درونی ترین هسته که طنین انداز با مطلق سعادت و خوشبختی و پاسخ resoundingly “بله من خوشحال هستم در حال حاضر!”

این یک ارتباط است که ما برای مصرف است.

آن مال ما است و زمانی که ما خواسته اند متصل می شود بنابراین باید ما بود و همه انرژی از همه از این جهان روشن خواهد شد تا ما راه را به ما نشان می دهد که چگونه به راه رفتن و به کجا بروید و چه باید بکنید و چه کسی هستیم و تمام سوالات ما پاسخ داده خواهد شد و سپس ما را بردارند ما خود واقعی خود را در طول این انزوا نشسته بر ما مبل در اتاق نشیمن خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو