بازار کار طولانی جاده پشت

اکثریت قریب به اتفاق مردم گذاشته شدن این بهار فرض آنها می تواند در شغل خود را نسبتا به زودی. آن است که تبدیل شدن بیشتر در حال حاضر روشن است که برای بسیاری از افراد است که افکار واهی و پوچ.

حتی به عنوان متحده را تشویق به بازگشت به قبل از Covid-19s عادی, رستوران ها, کارخانه ها و دیگر کسب و کار به طور فزاینده ای گفت: آنها هم باز نمی شود و هنگامی که اجازه داده خواهد شد و یا این کار را با کاهش کارکنان. رئیس فدرال جروم Powellhas هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده می تواند بیش از یک سال بهبود می یابند.

به تعطیلی شدند ناگهانی و سریع. در ماه فوریه نرخ بیکاری در 50 سال اخیر در 3.5% و بسیاری از کارفرمایان نگران بودن قادر به جذب کارگران است. هفته بعد بزرگترین اخراج های دسته جمعی و پس از افسردگی می شد.

یک امضا از ویژگی های این بحران خود بلیزارد از سردرگمی است. متحده و کارفرمایان در مواجهه با این عدم قطعیت از یک بیماری جدید در زمان حفره یا سوراخ اقدامات آنها امیدوار خواهد بود به طور موقت. برنامه های دولت به منظور تشویق کارفرمایان به نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد. در حال حاضر برخی از تخمین ها که از بیش از 21 میلیون کارگر بیکار در مارس و آوریل تنها در حدود نیمی ممکن است قادر به بازگشت به شغل قدیمی خود را.

روانی تغییر به چشم انداز جدید گرفته است برخی از زمان غرق.

مستندات برای اولین بار در صورتحساب یا لیست به عنوان کوتاه زندگی می کردند. حتی زمانی که آنها تمدید بسیاری از شرکت ها ترجیح می کردند کارگران به جای قطع روابط به طور دائم. گذاشته و کارگران به طور معمول نمی احساس بسیار خوش بین است که آنها شغل خود را به عقب. اما از کسانی که بیکار با توجه به از دست دادن شغل در ماه آوریل 88% خود را به نام غیبت موقت, با توجه به وزارت کار بدین معنی که پیش بینی بازگشت به همان شغل در ظرف شش ماه.

پای در آسمان

در زمان عادی بیشتر گذاشته کارگران انتظار نیست دوباره به همان کار. اما به عنوان کسب و کار به طور ناگهانی بسته به این که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که اجازه رفتن دیدم کار خود را به عنوان از دست دادن موقتی امیدوار است که در حال حاضر چیز ساییده شده.

دلیل بیکاری در میان کسانی که کار خود را از دست داد

100

%

رکود اقتصادی

مارس سال 2020

88 درصد پیش بینی بازگشت به همان شغل در شش ماه

75

دائم از دست دادن شغل*

50

25

به طور موقت اخراج

0

1980

’90

2000

’10

’20

100

%

رکود اقتصادی

مارس سال 2020

88 درصد پیش بینی بازگشت به همان شغل در شش ماه

75

دائم از دست دادن شغل*

50

25

به طور موقت اخراج

0

1980

’90

2000

’10

’20

100

%

رکود اقتصادی

مارس سال 2020

88 درصد پیش بینی بازگشت به همان شغل در شش ماه

75

دائم از دست دادن شغل*

50

25

به طور موقت اخراج

0

1980

’90

2000

’10

’20

100

%

رکود اقتصادی

مارس سال 2020

موقت:

88%

75

دائم از دست دادن شغل*

50

25

به طور موقت اخراج

0

1980

’90

2000

’10

’20

*شامل کسانی که تکمیل شده مشاغل موقت

منبع: وزارت کار

آوریل خواندن, خوش بینانه ترین پس از ثبت در سال 1967 آغاز شده نشان می دهد بسیاری از ترک شغل خود را با یک وعده آنها خواهم بود.

پس از چندین خرده فروشان ملی را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. J. C. Penney شرکت ، که بسته فروشگاه خود را به طور موقت در ماه مارس گفت: آن را به طور دائم نزدیک 240 محل یا نزدیک به 30 درصد از فروشگاه ها. Pier 1 Imports , Inc. معکوس یک برنامه برای بازگشایی برخی از فروشگاه ها در ماه ژوئن 1 به جای بسته شدن فروشگاه ، Goodyear Tire & Rubber Co. گفت: به تازگی آن را خواهد دید آلاباما گیاه پس از به طور موقت تعلیق عملیات وجود دارد و در ایالات متحده دیگر کارخانه ها در ماه مارس است.

دائم اخراج به احتمال زیاد در بیشتر کارخانه ها به عنوان هزینه های مصرف کننده کاهش می یابد. خطوط هوایی هشدار داده اند کارکنان در مرخصی با حقوق که آنها را می توان در کاهش این سقوط همانطور که پیش بینی ها نشان می دهد بهبودی کامل از قوی سفر ممکن است سال ها طول بکشد. و در جوامع در سراسر کشور, رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن تا فروشگاه خوب است.

Arteaga شد furloughed از کار خود را به عنوان یک سرور و استاد راهنما در هارد راک کافه در بوستون در ماه مارس در سراسر زمان که ماساچوست دستور داد تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. سپس در اواخر ماه آوریل او دریافت اخطار در پست الکترونیکی است که او تا به حال شده است به طور دائم گذاشته است. “برای دریافت آن نامه بود فقط ویرانگر می گوید:” خانم اسمیت, 47 سال است.

Arteaga شد furloughed از کار خود را در هارد راک کافه در بوستون در ماه مارس است. در ماه آوریل او به طور دائم گذاشته است.

عکس: Arteaga

او سعی رانندگی برای Lyft قسمت-زمان اما تا چند مشتریان می خواستم سواری که او را متوقف. مبتلا به سرطان پستان در ماه فوریه او نیز نمی خواهید را به شانس با او سلامت است. او بیمه سلامت از طریق دولت است و امیدوار است که او ارشد ممکن است کمک به او شانس این رستوران تماس کارگران یک بار عملیات رزومه. راک کاهش یافته است به نظر.

Mikel بلر کسب و کار از بین رفته در دو ساعت. در مارس 7, شنبه, او تا به حال 25 جشن تولد, برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته در او داخل زمین بازی بدلندز در Rockville, Md. دو طرف رفت و به عنوان برنامه ریزی شده. اما در دوران دوم در حدود 10:30 a. m. او متوجه پدر و مادر صحبت کردن در مورد چگونه این بود که به احتمال زیاد آخرین تفرج اجتماعی در حالی که برای. خانواده های دیگر هم تماس بپرسید اگر احزاب لغو خواهد شد.

“آن احساس نمی مانند آن را امن برای باز خواهد بود,” او گفت:. او شروع به تماس با مشتریان دیگر به انصراف از رزرو. “ظهر روز شنبه با ما بسته بودند.”

Mikel بلر فکر نمی کند که او می تواند دوباره او را داخل زمین بازی تا 2021.

عکس: کیت Cahill

او furloughed برخی از کارکنان اما موفق به حفظ برخی برای کمک به فروش شیر و تخم مرغ و سهام این شرکت از نوشیدنی ها در زمین بازی پارکینگ. پس از بررسی مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان مارس 11 “نقشه راه برای بازیابی” با دستورالعمل های ایمنی برای مدت نزدیک به او مصمم است که او نمی خواهد بود قادر به بازگشایی تا 2021.

تمام مدل کسب و کار است که ناسازگار با زمان اجتماعی-فاصله دستورالعمل. “شما نمی تواند ضد عفونی کردن یک اسلاید در هر زمان کسی پایین می رود آن را,” او گفت:. “شما نمی توانید انتظار بچه ها به بازی با ماسک در.”

او گذاشته 55 کامل و پاره وقت کارکنان به طور نامحدود.

گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد انگلستان یک-بر اساس پیش بینی و مشاوره در هوا که در حدود نیمی از کارگران بیکار و یا furloughed در مارس و آوریل و یا حداقل 10 میلیون نفر نمی تواند بازگشت به شغل یا تقریبا به همان تعداد که به طور دائم مشاغل از دست رفته در 2007-09 رکود. پیش بینی خود را در نظر بگیرید که در رکود پس از جنگ جهانی دوم بیشترین اخراج شده اند دائم و چندین کارفرمایان بزرگ نشان داده اند که اخیر به طور موقت اخراج شدن هستند دائم.

او انتظار کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر خاموش شدن ناگهانی خواهد شد و در مجموع 30 میلیون.

در سال 2007 رکود اقتصادی ساخته شده است به تدریج در طول ماه و سال. Furloughs بودند بسیار کمتر رایج است. بحران ناشی از این بیماری همه گیر است متفاوت است. معادل تعداد مشاغل ایجاد شده در دهه گذشته–در حدود 20 میلیون–از دست داده بودند در یک ماه.

دانشگاه شیکاگو اقتصاددان اریک هرست اشاره کرد که اشتغال کاهش یافته است 22 درصد در ماه های اخیر. در هیچ رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم اشتغال سقوط بیش از 2 ٪ در سه ماه اول رکود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم کسب و کار و اشتغال در چشم انداز ممکن است به طور دائم تغییر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

در اقتصاد اصطلاح پسماند توضیح می دهد که به طور موقت از دست دادن دائمی می شود حتی پس از شوک که باعث از دست دادن در وهله اول ناپدید شده است.

این بدان معنا نیست که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها خواهد بود برای همیشه لطفا برای بیکاری. بسیاری از پیدا کردن موقعیت در جای دیگر شاید حرکت از فروشگاه ها و رستوران ها به خرده فروشان آنلاین انبارها و خدمات تحویل.

این ویروس ناشی از شوک ایجاد شده خود را در فرصت های شغلی منجر به حدود سه استخدام های جدید برای هر 10 اخراج با توجه به بانک فدرال رزرو آتلانتا محققان. Walmart , Inc. گفت: این استخدام 235,000 جدید کارگران ساعتی برای کمک به پاسخگویی به افزایش تقاضا است. آمازون.com , Inc. و CVS سلامت Corp. همچنین اعلام کرده اند استخدام برنامه است.

اما برای بسیاری از کارگران گذر زمان خواهد بود. “این خواهد بود که سال قبل از ما به بازیابی تمام مشاغل از دست رفته” آقای Daco گفت.

نرخ بیکاری بود که 14.7 درصد در ماه آوریل انتظار می رود که باقی می ماند و بالاتر از هر چیزی دیده می شود پس از ثبت آغاز شده و پس از جنگ جهانی دوم از طریق این سال با توجه به مه 8-12 وال استریت ژورنال بررسی 64 اقتصاددانان که پیش بینی نرخ خواهد بود 11.4 درصد در ماه دسامبر. این حزبی دفتر بودجه کنگره می بیند بیکاری اوج در 15.8% این تابستان و پایان سال 2021 در 8.6%.

معکوس دوره

قبل از همه گیر بازار کار بسیار قوی بود بسیاری از کارفرمایان نگران جذب کارگران جدید است. در حال حاضر پیش بینی ها برای نرخ بیکاری به باقی می ماند در سطح رکورد از این همه سال و اقامت در بالا از طریق 2021.

نرخ بیکاری سه ماهه

20

%

رکود اقتصادی

15

3Q 2020

15.8% نرخ بیکاری پیش بینی شده

10

پیش بینی

5

0

1980

’90

2000

’10

’20

20

%

رکود اقتصادی

15

3Q 2020

15.8% نرخ بیکاری پیش بینی شده

10

پیش بینی

5

0

1980

’90

2000

’10

’20

20

%

رکود اقتصادی

15

3Q 2020

15.8% نرخ بیکاری پیش بینی شده

10

پیش بینی

5

0

1980

’90

2000

’10

’20

20

%

رکود اقتصادی

3Q 2020

15.8%

15

10

پیش بینی

5

0

1980

’90

2000

’10

’20

منبع: دفتر بودجه کنگره

آوریل پناهگاه در محل سفارشات ایجاد می شود به خصوص خرابی در مهمان نوازی و بخش خرده فروشی که با هم حساب برای نزدیک به نیمی از تمام مشاغل از دست داد.

کارفرمایان عامل رستوران علامت های تجاری مانند Cheesecake Factory و جای دور افتاده Steakhouse و خرده فروشان مانند راس Stores , Inc. گفته اند متحده در مورد برنامه ای برای کاهش ساعت یا کردند هزاران نفر از کارگران در هفته های اخیر. همه می گویند که آنها برنامه ریزی برای بازگرداندن کارکنان.

رستوران ها شده است فوق العاده سخت ضربه توسط lockdown اقدامات است.

عکس: Douglas R. کلیفورد/زوما پرس

کارفرمایان تشکیل پرونده به جرم اخراج اعلامیه با متحده در بازه زمانی از سازمان های غیر انتفاعی مانند حسن نیت و YMCA خانواده مراکز به نفت زمینه خدمات غول هالی برتون و ایالات متحده جراحی Corp.

این اثر موج دار شدن 10 میلیون یا بیشتر مشاغل به طور دائم از دست رد کردن هر گونه امید سریع اقتصادی bounceback. افرادی که نیست گزارش به کار نمی پرداخت برای مراقبت از کودک و یا گاز خیز غذا خوردن و یا ساخت بزرگ-خرید بلیط مانند یک ماشین جدید. و بسیاری نمی خواهد در تعطیلات رفتن حتی زمانی که در سفر مجاز است دوباره.

رستوران’ پیش آگهی است به خصوص وخیم. به عنوان یک قاعده آنها کوچک حاشیه و موفق در نرخ سریع حتی در رونق اقتصادی. صندلی نیمی از شام به قبل از—به عنوان مورد نیاز در برخی از بازگشایی حالات—فقط یک گزینه قابل دوام برای بسیاری از. و حتی اگر تمام محدودیت آسانسور, چگونه راحت مردم احساس خواهد شد در یک رستوران شلوغ است یک سوال باز است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که شغل بستگی دارد بیش از پنج نفر که در همان اتاق در همان زمان گفت:” مارتا Gimbel مدیر تحقیقات اقتصادی در Schmidt آتی.

اکثر کشورهای در حال گرفتن برخی از مراحل به بازگشایی و کارگران هستند که به یاد می آورد. کارخانه خودرو در میشیگان بازگشایی طی هفته گذشته. ورزشگاه در حال پاک به کار در گرجستان و تنسی. تگزاس و دیگر کشورهای در حال اجازه دادن به سینما باز با ظرفیت محدود. اما کسانی که rehires نمی آیند نزدیک به جبران میلیون ها شغل از دست رفته است.

YMCAs در سراسر کشور هشدار داده اند در مورد اخراج.

عکس: علامت هامفری/آسوشیتد پرس

و گسترده اعتقاد به بازگشت به همان کار است که وزارت کار مستند در بهار امسال نشان دهنده امید کاذب گفت: خانم Gimbel. “بسیاری از این اخراج موقت رخ داده در کسب و کار است که در حال حاضر از بین رفته اند.”

جداگانه 26 آوریل-مارس 2 بررسی نظارت توسط اقتصاددانان الکساندر Bick, از دانشگاه ایالتی آریزونا و آدم Blandin از دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع می دهد بیشتر حس دلهره در میان کسانی که از شغل خود برکنار. در این بررسی در نظر گرفته شده به اولیه و اجمالی از وضعیت بازار کار جلوتر از نیروی کار وزارت کار گزارش در هر ماه بیش از 35 درصد از کسانی که به طور موقت گذاشته گفت: آنها هم نمی انتظار می رود به بازگشت به شغل و یا مطمئن نیستید که آیا آنها خواهد شد. در میان کسانی که نام خود را اخراج دائم نیمی از ابراز عدم اطمینان و یا هیچ انتظار آنها خواهد بود rehired.

در کالیفرنیا که نیاز به شرکت ها اعلام کرد اگر توده اخراج موقت یا دائم و موقت آنهایی که حدود 90 درصد اعلام کرد اخراج در اواخر ماه آوریل است. توسط این هفته به پایان رسید و روز دوشنبه به اشتراک گذاری منقبض شده بود تا حدودی به 78%.

اردن Shain, 38, انتظار می رود برای یک یا دو ماه هنگامی که او furloughed از شغل خود بازرسی قطعات تیتانیوم مورد استفاده در موتورهای جت در Whitcraft در سکربروق مین. پس از آن در 29 آوریل او آموخته است که او و حدود 130 machinists مهندسین و دیگران خواهد از دست دادن شغل خود را به طور دائم.

اردن Shain انتظار می رود برای یک ماه یا دو. در ماه آوریل او شوکه شده بود به یاد بگیرند که او تا به حال شده است به طور دائم گذاشته است.

عکس: سیندی Shain

“این فقط یک شوک گفت:” آقای Shain. او مشغول به کار در این کارخانه به مدت هشت سال و احساس امنیت در یک کسب و کار او فکر کرد که به خوبی انجام شد.

Whitcraft ارشد اجرایی داگ Folsom گفت: این کارخانه در سکربروق یکی از این شرکت بهترین اجرای. در ماه مارس به عنوان اپیدمی گسترش این شرکت تخمین زده می شود یک قطره از بین 30% و 50% برای قطعات موتور از گیاه و قرار دادن کارکنان در چرخش furloughs. چند هفته بعد او آموخته است که یک مشتری نمی خرید هر گونه قطعات از طریق بقیه سال از اسکاربورو گیاه و که تقاضا کم باشد در 2021.

او گفت: این شرکت که باعث می شود دیگر قطعات دقیق برای هوافضا و برق صنایع ممکن است منتقل کرده اند یکی دیگر از محصولات به Scarborough اگر آن را به حال به حال زمان بیشتری است. اما کسب و کار سوختن بود از طریق پول نقد بیش از حد به سرعت و بستن عملیات بود راست حرکت باقی مانده کارکنان و سهامداران است. جنوب Windsor, Conn., شرکت خواهد شد یکی دیگر از کارخانه در آریزونا, از بین بردن 40 شغل بیشتر. آن را گذاشته شدن 20 درصد از آن باقی مانده نیروی کار و یا در حدود 230 نفر در آن نه مکان های دیگر.

“من احساس وحشتناک برای کارکنان با استعداد هستند که تحت تاثیر این” آقای Folsom گفت. “من احساس ما در پایان مقابل از این چیز.”

آقای Shain که به دست آورده $23.81 یک ساعت گفت: او در حال حاضر به دنبال کار از جمله در تحویل شرکت های, در حالی که تلاش برای به دست آوردن بیمه درمانی برای خود و همسر و دو فرزند خود و نگه دارید تا با ماشین پرداخت وام دانشجویی و هزینه های دیگر.

Vaughan گروه هتلداری که در عمل هفت ایرلندی بارها در شیکاگو آماده شد برای باز کردن آن فصلی Riverwalk محل در زمان برای روز سنت پاتریک. به جای آن به حال نزدیک به همه آن میله های زندان و اخراج 160 کارگران است.

“من فکر کردم ما می تواند بسته به مدت دو هفته” گفت: صاحب Kristan Vaughan. در حال حاضر او قصد ندارد به بازگشایی تا ژوئیه اما گفت: “من نمی توانم همه را.” حداقل یکی از بارها را بسته ماندن دلیل آن را بیش از حد کوچک به کار سودآوری در 25 درصد ظرفیت در سطح مقامات دولتی پیشنهاد کرده اند.

Kristan Vaughan نمی تواند استخدام تمام کارکنان هنگامی که او بازگشایی او بارها در شیکاگو است.

عکس: داستین Yoder

قبل از همه گیر, آستین, شیرین, 28, وصله با هم 60 یا 70 ساعت کار در هر هفته به عنوان یک مهندس صدا دستکاری پاره وقت و آزاد کنسرتهایی در دالاس-فورت وورث منطقه است. اما در اواخر زمستان شروع به کار خشک کردن به عنوان کنسرت و کنوانسیون لغو شد.

یکی از آقای شیرین را کارفرمایان یک شرکت کوچک که عرضه تجهیزات صوتی و مهندسین برای رویدادهای شرکت گذاشته کارکنان در اوایل ماه مارس. دو هفته بعد او گفت: اخراج خواهد بود دائم.

“من صنعت وجود ندارد در حال حاضر,” او گفت:.

Austin شیرین با گربه کای در خانه اش در دالاس.

عکس: Austin شیرین

نوشتن به اریک Morath در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>