این Jio-FB, tie-up: آن را دادم نفوذ و monolpolise هند ذهن?

با توجه به تکنولوژی کارشناسان و دانشمندان علوم اجتماعی تا سال 2024 یک سرمایه داری کنگلومرا است که رسانه های دو منظوره, مخابرات, سرگرمی, داده های دیجیتال و تجارت الکترونیک به راحتی می توانید کنترل یک اکثریت از ذهن است.

به تازگی امضا Jio-Facebook معامله ممکن grand-اظهار داشت: هدف از کمک به هند کسب و کارهای کوچک و افراد فرصت های جدید در این پست تاج, جهان, اما ممکن است سازمان ملل متحد اعلام کرد آنهایی که هستند و چه مصرف کنندگان و همکاران و رقبای جامعه مدنی و دولت باید با احتیاط از – که از حریم خصوصی داده ها مثلا.

آیا این همکاری جدید پرورش یک راز جاه طلبی به طور مستقیم کنترل هند ذهن از طریق دیجیتال هند ؟ آن است که قابل ستایش است که تکیه شده است قادر به تبدیل شدن به بدهی رایگان در حال حاضر اما چرا آن را شرط بندی بزرگ در تجارت الکترونیکی و کسب و کار است که هنوز ثابت سودآور حتی آمازون برای سال ؟

با حدود 300 میلیون کاربر در Facebook, 400 میلیون نفر در واتساپ و 390 میلیون Jio مشترکین این همکاری جدید احتمالا باید دسترسی مستقیم به حدود 650 میلیون هندی در ذهن از هم اکنون با فرض اینکه برخی از غیر فعال و یا تکراری کاربران در سراسر سه. اضافه کردن به که مستقیم و غیر مستقیم کنترل در سراسر چندین رقابت رسانه های خانه ها و مطالب انحرافی بی طرفی خالص تکنولوژی زیرساخت های سیاسی و حمایت از بیش از مایل سیاست گذاران و ما ممکن است قدرت به monopolise نه فقط صنایع اما بیشتر انتقادی ذهن ما! آیا گوگل تصمیم به گرفتن سهام وودافون-ایده و همچنین برنامه ریزی شده در آمازون-شعر tie-up دفع این تهدید?

اعتماد همیشه شناخته شده برای جلوگیری از رقابت در راه های مختلف از جمله re-طراحی سطح زمینه. هر کجا که آنها نمی تواند به عنوان اولیه خود مخابرات تاخت و تاز و خرده فروشی آنها تلاش می کرد. آن قدرت نهفته در تاثیرگذاری بر سیاستگذاری و اجرای بسیار پروژه های مقیاس بزرگ – از پالایشگاه به فیبر نوری شبکه های. به یاد داشته باشید اختلاف زمانی که تا کنون غیر موجود Jio دانشگاه اعطا شد با خصوص ایجاد دانشگاه آیت وضعیت توسط دولت مشرف بسیاری از موسسات بزرگ به اجازه دهید آن را دور زدن آموزشی تنظیم کننده مانند AICTE?

در حالی که آن را قرار داده و یک حس فوریت در دولت هند برای اطلاعات حاکمیت سوال بزرگ این است که آیا سرخپوستان را اعتماد داده های خود را با یک شرکت داشتن “به حداکثر رساندن ارزش سهام” در هسته خود بیش از یک تاتا گروه که ارزش هدف برای “مشترک” رشد است. در اینجا یک فرصت برای آن را به ایستادگی برای به حداکثر رساندن “مشترک” ارزش ها و فشار برای اطلاعات بیشتر از اطلاعات حاکمیت اما آن را ؟

حوصله سر و صدا که Facebook می سازد و خاموش tokenism این نمایشگاه هر زمان وجود دارد و به اتهام جعلی محتوا و یا نقض حریم خصوصی باید موجب نگرانی شدید برای روشنفکر. به “بی ضرر” است و نه بخشی از FB اخلاق است و آن را فقط به یکی دیگر از “بازی خالص” سرمایه داری مرهون تنها به سهامداران آن است. در زمینه این high-handedness می تواند از مزیت های بسیار زیاد دستور کار-اخبار رانده “سازندگان” از حکم تقدیر. این augurs خوبی برای این دو شریک و دولت از آنها پشتیبانی می کند اما نه برای سایر ذینفعان.

که Jio مشتریان تا به حال اجازه دهید “شتر به چادر” بود و لب به لب از بسیاری از رسانه های اجتماعی جوک. برخی از سابق شاید ناراضی اعتماد تامین کنندگان crib در مورد “روز بلند” مصائب با چندین دور مذاکرات در سطح با فاصله طولانی بین. اکثر کارکنان کار فراتر از 5 ساعت و استرس های مربوط به مسائل مربوط به سلامت هستند. این شرکت ساخته شده است یک کمک مالی به PM اهمیت میدهد اما به طور یک جانبه را تکذیب کرد حقوق برای گروه کارکنان در Covid-19 بحران است. به حداکثر رساندن “مشترک” ارزش است و نه بخشی از ماموریت خود را و آن را در اجتناب از مالیات. آن را یکی از برترین CSR مالیات دهندگان توسط قانون اما بیشتر از آن است که با روت به در خانه اعتماد (دولت باید اجازه نمی دهد شرکت های به مسیر CSR بودجه را به خود اعتماد دارد که منکر واقعی سازمان های غیر دولتی مانند ما بسیار مورد نیاز بودجه و سرکوب واقعی تحولات در زمین). رقبای صحبت از “سطوح مختلف” از تاکتیک های به ناراحتی آنها و فشار منابع خود را: از جاری شدن سیل بالا-هزینه اما متوسط استعداد به لابی سیاست سازان/تنظیم کننده (به عنوان مثال: IUC-اتصال استفاده اتهامات لغو, داده, حاکمیت). همه این ممکن است اتهامات توسط رقبا اما وقایع مهم در زمان ما-صفر چارچوب برای پیش بینی آینده.

Monopolising انفورماتیک و ارتباطات دیجیتال منجر به monopolising ذهن و اگر غیر قابل تنظیم می تواند بزرگترین خرید اینترنتی از این سرمایه گذاری جدید. با رسانه ها و محتوای کنترل و سانسور و ساکت کردن عوارض جانبی, محتوا, توسعه تکنولوژی های جدید به دانستن تفکر ما در حالی که ما به عنوان خوانده شده پیام های بزرگ داده ها تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی به دانستن آنچه که ما انجام دهد در هر نقطه ای از زمان و پیش بینی ما پاسخ و توانایی تغییر ذهن با پیام های پنهان این کرگدن می تواند یک فرانکشتاین. ما در حال حاضر دیده می شود که چگونه به سرعت به هند ذهن می توان گفت در چند سال گذشته است. داستان که رفت ویروسی برای بالکن کف زدن و دیا روشنایی در طول مستند افسانه در ساخت! با دانش عمیق تر از مردم از آنها خود را می دانید, آن را بسیار آسان به “نفوذ” ذهن خود را.

کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) با 70 میلیون معامله گران و 40000 تجارت انجمن اعلام کرد که نگران استفاده از اطلاعات مصرف کننده. با توجه به CAIT, Facebook شناخته شده است به نقض قوانین داخلی و دولت باید اطمینان حاصل شود که اطلاعات آنها در حال حاضر باید استفاده نمی شود برای این سرمایه گذاری جدید. آنها اشاره می کنند که از آن خواهد شد در مجموع خیانت پس از بیان رزرو بر این توسط همان دولت در ترم گذشته.

با داده ها می آید از این قدرت برای ایجاد محصولات و خدمات جدید و است که به وضوح بی مزیت رقابتی که ایجاد خواهد شد با این داد و جای تعجب است که دولت در بسته چشم به این در حالی که اعطای سرمایه گذاری مستقیم خارجی تصویب. سوال این است که آیا دولت می دهد خودکار از تصویب برای همه چیز تکیه. چطور پارانویا که آشکار شد در مورد مشکوک “چینی” تصاحب هند بود به طور کامل وجود ندارد که آن را به این سرمایه گذاری مستقیم خارجی? بیایید امیدواریم که دولت را نشان می دهد همان شور و شوق به سرعت تصویب هر دو گوگل و آمازون FDI پیشنهادات. به یاد داشته باشید که چگونه دولت تحت درمان با شرکت آمازون در آخرین سفر خود به هند با سرمایه گذاری برنامه ؟

بدون قوی جامعه مدنی پررنگ چهارم املاک تعیین می شود مخالفت و بی طرفانه قانون اساسی مقامات صدا و سیستم عدالت و ائتلاف رقبا از صنایع مرتبط در کنار یکدیگر و با تهدید از داده ها و حریم خصوصی را نقض و خالص غیر بی طرفی و ایجاد انحصارات نمی خواهد جلوگیری شود. چرا رقبای جامعه مدنی و تمیز سیاستمداران هل دادن برای اطلاعات دقیق قوانین حفظ حریم خصوصی و لابی در برابر عبور-مالکیت در رقابت رسانه های خانه های که تجاوز در “اخبار بی طرفی”?

با توجه به نیروهای جهانی که در بازی کسب و کار اکوسیستم را شجاع آشفتگی به حدی اما بسیاری از رقبای دور محو خواهد شد به عنوان ما را دیده اند در بخش مخابراتی ارسال Jio راه اندازی. این شاخص برای یک duopoly به عنوان ما می بینیم در بسیاری از اقتصادهای توسعه یافته در بخش های مختلف از مخابرات به بهداشت و درمان و e-commerce. بازیکنان کوچکتر خواهد بود به حاشیه رانده و به ویژه سوله.

ما می توانیم اصل با دقت مناسب است که این پنهانی را بیش از ذهن خواهد بود و در نهایت تکرار در بی شماری دیگر عوالم: زیرساخت های پر رونق بخش عمومی اشخاص, سرگرمی, دفاع, و غیره. یک مایل دولت همیشه پیدا کردن خرابکارانه شرکای اما آنها نیز به خوبی انجام خواهد داد به یاد داشته باشید که این انحصار می تواند باعث شکستن و یا دولت بیش از حد. آین رند نمی توانست شناخته شده امروز کنگلومرا زمانی که او تا به حال نوشته شده است که چگونه روح سرمایهداری مرده بود اما از آن است که فرصت مناسبی برای اعتماد به عنوان یک رهبر برای اثبات اشتباه توسط “مشهدی” نه فقط سهامداران آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.