قدمت آن به دهه 1970 آیووا قفقاز شده اند اولین رویداد مهم در انتخابات برای نامزدی روند برای ما رئیس جمهور برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه ، به عنوان این چرخه رو در جریان دوباره این جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قابل پیش بینی برنده خواه حزبی. اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “پدرم همیشه می گوید که او 95% حمایت از حزب جمهوری خواه… شب گذشته او ثابت شده بود — در واقع realDonaldTrump است 97.1% پشتیبانی و شکست تمام وقت سوابق مشارکت برای یک رییس جمهور! انرژی در اینجا در #آیووا الکتریکی است!” و حدس می زنم که برنده دموکرات قفقاز? همچنین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!

دوشنبه شب قرار بود به نازک کردن شلوغ دموکراتیک زمینه و به نامزد پیشرو معنی دار دست انداز برای, نیوهمشایر, که در مرحله بعدی این مسابقه برگزار خواهد شد در روز سه شنبه. به جای آن برداشت دانه از اختلاف. این همه رفت و نقص و اشتباه است. به نظر می رسد که یک برنامه جدید گوشی های هوشمند ایجاد شده توسط یک شرکت به نام سایه – وای! – که توسط حوزه های مختلف شد و قرار است برای انتقال داده ها به یک پایگاه داده مرکزی, glitched ، سپس سیستم پشتیبان گیری که در آن حوزه و صندلی خواهد تلفن در نتایج نیز غرق شده است. در پایان از آن پایین آمد به شمارش تمام سوابق از تمام حوزه با دست. که هنوز هم در جریان است.

با 71 درصد گزارش پیت Buttigieg است تکان دهنده ای رسید پیش رو با 26.8 درصد آرا. برنی ساندرز برگزاری 25.2% الیزابت وارن 18.4 درصد و نظرسنجی’ مورد علاقه جو بایدن به آرامی با یک بسیار ناامید کننده جایگاه چهارم به پایان 15.4%. اما شمارش افتضاح مطرح است ginormous دمه بی اعتمادی. موجود شک و تردید در مورد پیچیده قفقاز و آیووا numero uno اسلات بدست تاکید جسورانه. تئوری های توطئه در حال اجرا شایع است. در حالی که برای #MayorCheat بود و حتی بالا روند در ایالات متحده است. در حالی که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “حزب جمهوری خواه شده است هرگز بیشتر ایران!” دموکرات ها نگاه ژولیده تقسیم و تنظیم به دست بیش از چهار سال به رئیس جمهور.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو