نامرئی طناب دار

او عینک یک آرمانی لباس مخصوص مهمانی رسمی با موهای ژل زده ساخت سر به نوبه خود زمانی که او راه می رفت به اتاق. چشمک زدن در چشم او ساخته شده زنان ضعیف در زانو خود را. شایعه است که او قدمت یک بمب! راب گران قیمت ویسکی. گرفتن mobbed. جوایز. این همه چاپلوسی. وارد شدن به بزرگ بالیوود باشگاه ؟ می تواند او را ؟ Nah. که سخت بود. خر خر خر خر کردن. هنوز هم هیچ. او از یک شهر کوچک بعد از همه. او منفور بودن misfit. چرا او صدمه دیده با خود مغرور نظر ؟ توده ها را دوست داشتم. اما اگر آنها را متوقف روزی! این همه بیش از حد گیج کننده است. عذاب ذهن خود را. به تدریج از آن ساخته شده او را غم انگیز به اندازه کافی به آن همه دور و خود را آویزان. همه این بود که احتمالا در تلاش خود را برای یک چیز: اعتبار سنجی. این بد تبدیل شده چلیپا بسیاری از مسائل ما به اصطلاح تکامل جامعه است.

یک هفده سال, فوتبال, قهرمان, ستایش همه در مدرسه جهش در مقابل یک قطار در حال حرکت از آنجا که پدر خود را نمی دهد او را تصویب او نیاز دارد. فقط به خاطر نمرات پایین او را به شنیدن همان سخنرانی از ‘پاپا بودن او نا امید شده’, سال پس از سال است. که در آن است. او انجام شد. در بخش دیگری از جهان یک وبلاگ نویس خوش مشرب/ تاثیر گذار است در آستانه یک فروپاشی عصبی پس از تلاش بیش از حد سخت را به مخاطبان و دریافت خود تاکید. 1 میلیون پیروان اما بدیهی است که او می خواهد بیشتر. او فراموش کرده است که برای رسم خط بین شخصی و عمومی ارسال خستگی ناپذیر او هر حرکت بودن شوربا توسط بینندگان که ممکن است یا ممکن است تصمیم به مطبوعات مانند ‘در هوی و هوس خود را! مثال دیگر این است که همسر یک شرکت بزرگ honcho که در یک ‘درک’ ازدواج به منظور حمایت از جامعه است. او نمی خواست طلاق تگ. همسر او صرف شب با مرد, منشی, در حالی که او بی سر و صدا آن را نادیده گرفته ریختن اشک به بالش. او شکسته شد اما با قرار دادن در یک کریستال نما برای جهان صبح روز بعد. همه از بالا قربانیان اعتبار. برخی از زنده ماندن است. بعضی نمی کنند.

حتی من و شما. که آیا ما آن را بپذیرد یا نه ما به دنبال چیزی است که به طور مداوم. برخی از ما در حال تلاش برای انجام این کار در حالی که ساختمان پل ها و حل مشکل است. برای مثال خشنود پدر و مادر ما با نگه داشتن فرهنگ و سنت زنده است. در عین حال که به اندازه کافی خنک برای بچه های ما به اعتماد ما. ممکن است آن را یک مبارزه اما ما حقه بازی. علت ما نیاز به تایید از آنها را هر دو. ما می خواهیم به بهترین پدر و مادر بهترین! و پس از آن که طولانی فشار کمی از ما احساس داشتن یک شغل حتی اگر ما درخشان خانه دار است. دوباره. آن است که شناخت از جهان ما می خواهیم. کجا که احساس ارزش خود را از آمده است ؟ بودن با صدای بلند گفت: که هی شما می توانید تعادل هر دو با موفقیت! انجام یک یا دیگر خوب نیست به اندازه کافی. در یکی دیگر از توجه داشته باشید شما از دست دادن وزن اضافی دادن کربوهیدرات, اگر چه آن را می خواهد به شما را فریاد بزنم ؟ خوب شوهر عاشق جدید خود را با بدن لاغر و شاید از آن است که پذیرش خود را که شما طلب. علاوه بر نیمی از جهان است “نازک”. آنچه در مورد ما ، آنها همچنین صورت خود را مبارزه و مسابقات در تلاش برای احساس تحریم و یا موفق. به من بگویید. واقعا ارزش این نگرانی ؟

چرا آن چنان سخت به عشق خودمان است ؟ چرا ما نیاز به بیرون بروید و به دنبال اعتبار? چرا ایجاد نامرئی طناب دار حلق آویز در اطراف ما گردن را سفت اگر همه آن را می شود بیش از حد. چرا ؟ بیایید متوقف شود. سعی کنید و عشق خود را بدون قید و شرط. من یادگیری به.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.