دست نامرئی از الگوریتم?

این یک تجربه است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته. آگهی ناگهان میآید تا در رسانه های اجتماعی در مورد چیزی است که ما فقط صحبت کردن در مورد و یا حتی فکر کردن در مورد. برخی از این افکار ممکن است آنچه که ما علنا اعتراف, به, بودن, نشانه های غرور و یا بدتر که ما گاهی اوقات نمی پذیرفت و حتی به خودمان. وهم آور حس بودن من کاین بودن مشاهده و ردیابی بودن نقض یک محصول دیجیتال ما بار. به ما گفته شده است که الگوریتم در محل کار هستند و کار می کنند از آنچه ما واقعا می خواهید حتی اگر ما خودمان از آن آگاه نیست.

الگوریتم هیچ اخلاقی compunctions بدون مرز است که در آن به طور ضمنی مشاهده. آثار آن را به عقب از اقدامات ما پرداخت توجه کمی به همه ما ذکراست. آن را نسبت به درستی که در پایان روز, ما رانده انگیزه هایی است که در خفا انجام دادن در پشت منطقی ما دستور شویم. این موش خرماها کسانی که در خارج و سوء استفاده از آنها غافل از عواقب انداخته به عنوان یک نتیجه. پس از این اتفاق نامرئی قطره توسط قطره و شامل تا حد زیادی بی اهمیت انتخاب در یک روز به صورت روز ما هیچ ایده از حدی که ما privileging جنبه های خاصی از خودمان است که ما را نگه داشته شود در غیر این صورت تحت بررسی کنید. سپس آن reorders طیف وسیعی از گزینه های که آن را به ما ارائه به طوری که افق دید ما از جهان تبدیل شده است و کسانی که بسیار با انگیزه است. این کار را با تقویت اعتبار این انگیزه و به ما نشان میدهد که ما به تنهایی نیست که در واقعیت بسیاری دیگر به اشتراک بگذارید همان نوع از احساسات و عمل به همین ترتیب. بیت بیت از ایده هایی که تصور می شد از ما به عنوان ناخوشایند از ما تبدیل شدن به جریان اصلی و مشروع است.

ما می توانیم این کار در سیاست که در آن الگوریتم فشار ما را به سمت مصرف بیشتر شدید موقعیت. به دنبال به حداکثر رساندن تعامل کاربر و بیشتر ما کف و فوم و بخار در رسانه های اجتماعی که مردها ما را به نگه داشتن به آینده و صرف زمان بیشتر و آدرنالین در اینترنت. الگوریتم ترس ندارد کثافت و نه سوء استفاده است و در خانه با پستی و crudity. در مقابل آن پاداش آنچه ما یک بار فکر کاملا به اتفاق آرا به عنوان رفتار بد. همان است که ما بیان هر نوع علاقه و یا تمایل در هر چیزی; مرموزی پیدا کنیم و خودمان را احاطه بیشتر از همان. ما درآورده در یک جهت با گزینه های است که چرخش ظاهرا به طور تصادفی در اطراف ما coaxed نسبت به گزینه های است که ما خودمان را پیدا کنید به طور طبیعی کشیده شده به سمت.

وجود یک نقص ساخته شده را به اعمال نفوذ در زمان قبل یک نقص است که ناشی از این واقعیت درک خود را در مورد دکمه های است که می تواند تحت فشار قرار دادند برای هر فرد کم عمق بود. دستکاری مردم بود و هنوز هم ممکن است اما تنها در یک generic حس. علاوه بر این به واسطه مسئول تا به حال یک فیلتر است که اجازه نمی دهد آنها را برای فرود به سطح خاصی حتی به عنوان آنها در تلاش برای دستکاری افکار عمومی. این کاملا قابل توجه در مورد تبلیغات که در آن تلاش برای گمراه کردن و بردن مردم به اعمال مصرف شد و به دنبال شور و نشاط اما حتی این تمایل به توقف به دور از تحریک نفرت و خشونت در جهت رسیدن به آن اهداف مورد نظر.

ما برهنه قبل از الگوريتم محروم از ما pretences. این عوامفریبی است که ما تلاش می شود بهتر است که ما واقعا در حال سقوط به دور از ما فاسد شده و تحت الگوریتم توانایی خیره unblinkingly به روح ما و صحبت می کنند به بدترین آن نهفته است که در قلب آن.

ما ممکن است راه آهن در برابر نژادپرستی در همه اشکال ارسال پرشور blogposts در مورد آن و به دنبال آیکون های برابری و تحمل. اما چشم ما ممکن است معطل دیگر در افراد مبتلا به بی عیب و نقص, قفقازی, ویژگی های, و ما تمایل به خرید لباس ممکن است فقط کمی بالاتر هنگامی که لوله آن را تبلیغ و نادانسته به ما الگوریتم را به آرامی به ما ارائه بیشتر نمایندگی از نوعی که ما پاسخ می دهد و ما را که فقط کمی بیشتر از کسی که ما واقعا هستند.

الگوریتم این است که در هیچ عجله آن را در همه زمان ها در جهان برای تصحیح آن درک در مورد آنچه که واقعا باعث می شود ما کنه. در طول زمان ما را تبدیل به راحت تر با ما انگیزه های داخلی و این ترجمه را به نوع رفتار ما می بینیم همه در اطراف ما در رسانه های اجتماعی. کمک گمنامی کاملا خفیف مردم را به باطل عضو شورای نظارت مدت خارج می گردند و زهر.

دو به ظاهر متناقض حرکات دیده می شوند. در یک سطح ما می گویند آنچه که ما واقعا احساس می کنید بدون نیاز به تماشای خودمان. در یکی دیگر از همه چیز به ما می گویند این است که به ترسیم که ما که هستیم. ما نظرات را بدون وجود مستقل آنها همیشه متصل به ریشه های ما. نظر آزاد است اما فرد به نظر افسار است. این اجازه می دهد تا ما را به بی اعتمادی هر نظر می کند که چین با خود ما ارتباط دارد. ما همچنین تبدیل ناشنوا به نکات دقیق وظریف که می آید در راه اتصال برچسب به نظر.

شاید ریاکارانه از ما به این باور است که انسان می تواند بی طرفانه عمل است که می تواند بالاتر است که آنها در چه شرایطی شکل آنها و چه ایده های آنها مشترک و عمل صرفا بر محاسن یک وضعیت داده شده است. ایده بی طرفی رسمی است که در قلب تمام ساختار حکومت. کسی که عمل هر یک را تعیین نقش بدون ترس و نفع و بدون در نظر گرفتن هویت و ایدئولوژی.

امروز آن است که دیگر ممکن است برای ما به این باور است که امکان بدون استفاده از چندین مقدماتی. هویت سیاسی امروز رفته چند مرحله; یکی از شناخته شده تر که در آن یکی آمد از از همیشه قبل از. ما این را در هر دو طرف از ناتوانى اگر به دلایل بسیار متفاوت.

جالب است که این تغییر آمده است از آنجا که ما در حال تعلیم توسط خود ما به ظاهر داوطلبانه اقدامات است. ما در حال رانده شدن به لبه های خود ما انگیزه و تقریبا نامرئی الگوریتم است که به ایفای نقش در فکر ما وجود دارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de