اینترنت به عنوان آن است: “کمین’ نشان می دهد وب برنده و ضرر و زیان

“داستان از اینترنت است نه یک داستان از پناهگاه گرفته شده برای اعطا و گوسفند,” جوآن مک نیل می نویسد شگفت انگیز او اولین “کمین: چگونه یک فرد تبدیل به یک کاربر.” او می افزاید: اینترنت “هرگز صلح آمیز هرگز عادلانه هرگز خوب اما زود آن را خوش خیم و استفاده از آن را بیشتر تخیلی کمتر شایع است و کمتر واجب است.”

در کمتر از 300 pages “کمین” ارائه می دهد خوانندگان نه تنها برخی بسیار relatable عکس از McNeil شخصی تعامل با زندگی آنلاین از اوایل 1990s اما همچنین ارائه تاریخچه ای از آنچه که تعهد کرده بود برای همه ما. و این همه نوشته شده و بدون هیچ نشانی از خوب قدیمی روز نوستالژی اغلب در بر داشت در تاریخ از این نوع است. کتاب او این است که trickiest از همه چیز: داستان احتیاطی بدون یک عصر طلایی.

در آنلاین طرز سخن گفتن “کمین” است که آنچه شما انجام می دهند اگر شما دسترسی به یک سایت مشارکتی اما شرکت نمی کنند. اگر شما به تماشای فیلم های یوتیوب, اما هرگز, نظرات شما lurker. اگر شما از طریق Instagram و یا توییتر تا کنون که بدون حتی thumbing از ” مثل ” را فشار دهید شما یک lurker. اگر شما یک Facebook account اما تنها بررسی یک بار در در حالی که هرگز از صدا کردن شما یک lurker. به عنوان جهان میلیاردها کاربران آنلاین شده اند به طور فزاینده ای شلوغ به کمتر و بیشتر قدرتمند سایت های رسانه های اجتماعی آن را تبدیل به بیشتر و بیشتر ریاضی خاصی که ما همه lurkers.

با توجه به McNeil که ازدحام شده است یک جزء کلیدی در چگونگی تجربه آنلاین را شکل داده در یک نسل کامل از کاربران است. بنابراین بسیاری از مردم در حال حاضر Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp و یوتیوب بر روی تلفن های خود را (مک نیل ادعا می کند که Facebook و Google ترکیب حساب برای 70 درصد از همه استفاده از اینترنت) است که منجر به یک معامله خوب از گمراه نا امیدی. “آنچه اتفاق افتاده این است که چه اتفاقی می افتد اگر شما پر شده و تمام مردم جهان در یک آسانسور: مردم مقصر یکی دیگر را برای خود ناراحتی به جای آسانسور خود و یا صاحبان اصرار داشت که آن را امن” مک نیل می نویسد. “با توجه به گسترده تر رسانه روایات, آن بود تا به ما کاربران به شکل ما تجارب خود را آنلاین حتی زمانی که انتخاب برای انتخاب کردن خارج شد و خود را یک فانتزی است.”

نویسنده معتقد است که زندگی آنلاین شامل صفات دقت متعادل مخالفان: گمنامی و دید حفظ حریم خصوصی و شفافیت استقلال و محدودیت. و به عنوان Jessa Lingel در “اینترنت برای مردم: سیاست و وعده Craigslist” او قابل توجه اخیر سرود ستایش به تبلیغات طبقه بندی شده, سایت McNeil همچنین به نقل از برخی از برکت استثنا مانند ویکیپدیا که در آن وجود دارد به وضوح نوشته شده در قوانین. “برخی از کاربران ممکن است پایبند به قوانین به شدت بیشتر از دیگران” او اجازه می دهد تا “اما این قوانین شفاف هستند و کار کردن با سایت خود جامعه کاربران است.”

در این دوره از كتاب این نوع از باز پاسخگویی به طور فزاینده ای به نظر می رسد مانند یک دسته از بد “راه حل” برای مشکل آنلاین و اگر چه به شدت مشکل بدتر شده به تعداد کاربر و درآمد تبلیغ باید افزایش یافت McNeil است که بی محابا در اعتراف به این که او را نمی بینم سرزنش به طور مساوی به اشتراک گذاشته. او به طور گسترده ای در نوار دماغ در این دوره از این صفحات یک سایت او ادعا می کند که “قصد cannibalizing و repurposing زندگی خود را.” جای تعجب اینجا هستید:: Facebook. “من آن را نفرت,” او می نویسد. “این شرکت یکی از بزرگترین اشتباهات در تاریخ مدرن دیجیتال چاه مستراح که در حالی که فاجعه باری که آن را با شکست مواجه است که در آن خطرناک ترین زمانی که آن را با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده.” بسیاری معتقدند که او دوست نداشتن موجه به نظر می رسد. Facebook یک بد سابقه و با تعدیل اطلاعات نادرست است. این شرکت متمایل به قوانین سانسور اینترنت در کشورهایی که آزادی بیان محدود شده است. و خود را بیش از حد گسترده ای شرایط و موافقت نامه های فقیر داده پادمان و ناتوانی در جلوگیری از توسعه دهنده سوء استفاده کرده اند اجازه اطلاعات شخصی برداشت می شود در یک مقیاس بی سابقه است.

حتی پس کتاب خود را ارائه می کند برخی از لجبازی امید برای بازپس گیری مثلا حفظ حریم خصوصی و کنترل داده های خود ما. این امکان وجود دارد که برخی از ترکیبی از افزایش کاربر خویشتن داری و آگاهی (احتمالا نسل فرآیند) و مقررات دولتی ممکن است کار اگر چه مک نیل سریع به اشاره است که دومی خواهد بود یک دست و پا چلفتی و ناقص حل است.

مهم نیست که چه راه حل به پایان می رسد تا در حال McNeil را برای اولین بار است که یک قطعه کلاسیک از نوشتن در مورد خطرات و وعده زندگی آنلاین. “کمین” متعلق به این شرکت از دیگر کلاسیک مانند جیمز Gleick را عاقلانه “اطلاعات: یک تاریخچه نظریه سیل” از سال 2011 تا سال 2018 را “Twitterbots: ساخت ماشین آلات است که به معنی” توسط مایک کوک و تونی Veale و Shoshana Zuboff با شکوه 2019 کتاب “عصر نظارت سرمایهداری: مبارزه برای آینده بشر در مرز جدیدی از قدرت است.” “کمین” را بیشتر احساس شخصی به خوانندگان از هر یک از کسانی که قبلا کتاب – و بیشتر قدرتمند برای همین دلیل.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>