بدنام Dhobi(Washerman) از ایودیا

وجود دارد باید به سختی کسی در هند که نمی شنیده می شود که بدنام Dhobi( washerman) از ایودیا که سخنان طعنه آمیز به حال خراب زندگی فقیر سیتا که تا به حال فقط پس از صرف زمان دلخراش در اسارت.

زمانی که او تا به حال ادا کسانی که سخنان او تا به حال هیچ ایده که او را تبدیل به یک شخصیت بدنام و شاید او تا به حال هیچ ایده که او advertent یا ناخواسته سخن گفتن در رم و شک شخصیت سیتا را خراب کردن زندگی یک بانوی فقیر .

این او بود که او تا به حال نه صرف یک روز در اسارت در سریلانکا او تا به حال هیچ ایده تحت چه شرایط سیتا تا به حال زندگی در اسارت است. او تا به حال هیچ ایده چه مصیبت او تا به حال مواجه شده وجود دارد در جنگل و در اسارت. این Dhobi تا به حال هیچ ایده چگونه سیتا بود شرکت در مقابل ارائه می دهد و تهدید از Ravan. او تا به حال هیچ ایده از ضربه عاطفی سیتا قرار گرفته بودند و پس از او ربوده بود. این Dhobi تا به حال هیچ ایده که سیتا در حال حاضر تحت Agnipariksha این Dhobi تا به حال هیچ ایده که چقدر رم تا به حال به رنج می برند و چه مشکلات Ram آن مواجه شده بود را به کردهاید سیتا و چگونه خونین بود جنگ با روان و چقدر درد او گرفته بود به سیتا.

این Dhobi نه زمان صرف شده در سریلانکا و نه تا به حال راهپیمایی از ایودیا به لانکا تا به حال هیچ ایده چگونه رم تا به حال ساخته شده است این پل در سراسر اقیانوس و نه تا به حال هیچ ایده چگونه و با چه مشکلات Ram ساخته شده بود ارتش خود را و نه شاهد دردناک, زمان Ram در حال صرف در جنگل پس از همسر مورد علاقه خود را ربوده بود ، Dhobi است و حتی شرکت در جنگ در کوتاه او تا به حال هیچ ایده از چه رام و سیتا قرار گرفته بودند در آن پر حادثه چهارده سال اما هنوز هم او را به گونه شک سیتا تمامیت ارضی و کاست یک aspersion بر روی رام و سیتا شخصیت.

این صفت از Dhobi از بدنام کردن شخصیت کسی عبور موهن اظهارات لکه شخصیت کسی بدون هیچ گونه شواهد است با موفقیت trickled پایین قرن. بسیاری از هموطنان ما با وجود آگاه بودن از داستان هنوز داده نشده تا این عادت از aspersion دیگران شخصیت و بدون داشتن هر گونه ارزشمند اثبات مثل این بدنام Dhobi از ایودیا انجام داد.

او تا به حال هیچ دسترسی به رسانه های اجتماعی اما ما آن را داشته باشد و بنابراین توانایی ما برای انجام آنچه Dhobi را هزاران سال به عقب منیفولدهای افزایش یافته است.

بدون کار داشتن با Gandhiji بدون دیدن او بدون داشتن شاهد جنبش آزادی بدون داشتن دستخوش عذاب برده داری بدون داشتن تا به حال شده است از پرتاب از قطار, تا کنون که بدون داشتن تجربه نا امیدی است که نسل سرخپوستان تا به حال به صورت هرگز تجربه آن سرخوردگی که توانا Britishers از طریق توطئه و دستکاری و استفاده از منابع در اختیار خود و خشونت می تواند از خط خارج همه برنامه ها و تلاش های ما هنوز هم رفتار کنند که بدنام Dhobi ; ما به ما توهین آن بزرگ مردان ما گردش ساختگی و جعلی تصاویر و متون به رفتار و لکه دار کردن شخصیت خود را و تمامیت خود را.

تا به حال آزادی بسیار آسان شده است ; تیپو سلطان با ارتش قدرتمند می کردم ما Yeshwantrao Holkar من با او شجاع Maratha سواره نظام و 200 فرد توپخانه و اسلحه را رو و آن را برای ما شجاع سیک ها را ما TatyaTope و رانی Laxmi بای و منگل Pandey می کردم ما خیلی قبل از آن آمد.

آن را در زمان یک تلاش بزرگ برای دریافت ما از هزاران سال از برده داری. ما باید رفتار خواهم که Dhobi از ایودیا هنگامی که ما تجربه کرده اند خود را به درد و عذاب آنها را با چالش و مشکلات خود را.

ما باید رفتار خواهم که ایودیا را Dhobi و به جای همدردی. تا به حال که ایودیا را Dhobi نشان داده شده است همدلی او را قطعا نه مانند ساخته شده اند ، بسیاری از ما شخصی و مشکلات اجتماعی نیز حل و فصل کنید اگر ما همدردی. اگر مسلمانان می تواند همدردی با مسلمانان و درک احساسات خود و دغدغه و مسلمانان می cognisance چگونه بسیاری از است هندوها’ ترس تمام این جمعی تنش ناپدید خواهد شد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو