توسط سوامی Swaroopananda

هر عمل به عنوان حکیمان باستان و بعدها نیوتن نیز کشف یک واکنش برابر و مخالف. این درست است که در هر دو بعد جسمی و همچنین به عنوان زندگی به طور کلی. هر عمل ما انجام وارده یک واکنش است. از همه مهمتر چیزی که به تشخیص در اینجا است که یک بازی اکشن است که همیشه در حال حاضر اما آن واکنش همیشه می آید یک لحظه چند ثانیه یک دقیقه و چند ساعت و یا حتی میلیون ها سال بعد بسته به ماهیت عمل است. از این رو نتیجه رخ می دهد در آینده است. زمانی که نتایج فوری قانون علت و معلول است که به وضوح مشهود است. مثلا پرخوری امروز ممکن است منجر به سوء هاضمه فردا; اما بیماری در آورده با سمی سبک زندگی آشکار سال بعد.

اغلب ما مردم را کار سخت و با تعهد و صداقت; با وجود همه تلاش های مورد نظر نتایج به دست آمده است. نتیجه یک عمل است که بر اساس دو عامل هستند که در دست ما: ما انگیزه و عمل خود را.

اگر شما در حال انجام یک عمل خوب با نجیب انگیزه کمک به کسی که نتیجه فوری است – شما احساس می کنید شاد و خوبی در مورد خودتان. در این لحظه شما باید یک فکر نامناسب و یا سوء قصد و انجام عمل اشتباه شما ممکن است گرفتار نمی حق دور اما اضطراب و ناراحتی ناشی در ذهن بلافاصله. انگیزه به نتایج فورا در حالی که اقدامات به نتایج بعد.

چرا خوب مردم رنج می برند ؟ به نظر می رسد گاهی اوقات که با فضیلت اعمال تولید نتایج جانبی. آیا قانون عمل و عکس العمل واقعا کار کند ؟ درک ما از این قانون است که در واقع بسیار محدود است. اگر ما می گویند آن است که صرفا فرصت است که اگر ما می تواند به نحوی محاسبه یا پیش بینی درست جایگشت و ترکیب را دریافت می کنیم ما نتیجه مورد نظر و سپس منطقی جهان هرج و مرج خواهد بود. همه علوم خواهد شکست اگر قانون نامنظم – و دومی نمی تواند یک قانون پس از همه! در حالی که قانون می تواند به درک و صحبت از در گسترده ترین شرایط هیچ مقدار از ریاضیات و یا حتی علوم محض می تواند توجیه آن را در فروع. ما فقط می توانیم به دنبال اذعان کرد که سرنوشت ما امروز در حال تجربه است و در نتیجه ما از اعمال گذشته.

می تواند وجود داشته باشد هیچ اثر یا نتیجه بدون علت هیچ میوه بدون دانه; هیچ چیز اتفاق می افتد به ما که نیست یک نتیجه از برخی از اقدام ما تا به حال انجام شده در گذشته و چه در بلند مدت به پیش یا به تازگی. بنابراین ما نیاز به پذیرش حوادث بیشتر با خونسردی و آرامش ذهن.

لحظه ای که ما اذعان کرد که باعث شد ما اقدامات خود در گذشته و آینده وابسته است ما در حال حاضر اقدامات ما در کنترل و می تواند رسیدگی به هر گونه وضعیت موثر است. ما به تنهایی مسئول برای ما شادی و خوشبختی. هنگامی که ما مقصر شخص دیگری برای ما غم و اندوه ما تبدیل به ناتوان و وابسته است. ما نمی توانیم حل و فصل این مشکل تا زمانی که شخص دیگر تغییر نگرش خود را و متوقف می شود ‘به’ ما ناخشنودی پس به صحبت می کنند. هنگامی که ما درک قانون عمل و عکس العمل ما می تواند خود را از مسئولیت پیدا کردن هر گونه وضعیت راحت تر قبول می شود و قدرت را به ایجاد یک تغییر.

زندگی همیشه می اندازد تا شرایط – نتیجه ما گذشته اقدامات – که ما از آن به عنوان یک سرنوشت. چه چیزی شما را با آن انجام دهید و از همه مهمتر چگونه شما آن است که یک ماده از انتخاب است.

(نویسنده جهانی سر Chinmaya ماموریت)

دهلی نو: Swamiji را به مذاکرات در دهلی نو, مارس 12-17 در ‘مدیتیشن راهرو به نفس خود را,’ 6.30-8pm در Chinmaya ماموریت 89 لدهی جاده ها است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو