هند فروش در: ترکیب و ادغام

بزرگترین دفتر بازگشت هند به پیش افتادن از چین در تولید

– هند در جهان است دومین تولید کننده گوشی های تلفن همراه.

– هند بزرگترین برش و صیقل مرکز الماس در جهان است.

– هند دومین تولید کننده زغال سنگ در جهان است.

– هند سومین تولید کننده برق در جهان است.

– هند دومین تولید فولاد کشور در جهان است.

– هند 2 بزرگترین تولید کننده کفش و لباس چرم در سراسر جهان است.

– هند بزرگترین تولید کننده شیر و حبوبات و پنبه & گونی و رتبه به عنوان دومین تولید کننده چای و برنج و گندم نیشکر بادام زمینی و سبزیجات و میوه و ابریشم.

– هند 4 بزرگترین بازار خودرو & 2 بزرگترین, 2 ویلر بازار در جهان است.

– هند در جهان است 5 بزرگترین اقتصاد تولید ناخالص داخلی جلوتر از انگلستان در حال حاضر. ما یک بار در مستعمره انگلستان, اما آیا این واقعا مهم در حال حاضر ؟ امروز بیش از 700 هندی متعلق به شرکت در انگلستان, استخدام بیش از 1 لاخ کارکنان.

از آنجا که COVID همه گیر از 22 میلیون آمریکایی ادعا کرده اند, بیکاری, در حالی که انگلستان نرخ بیکاری نیز رشد شاخص تا 2 میلیون زیان کار است. مانع موقت moratoriums در ویزای کار برای کارگران هندی به مقصد دلخواه درایوهای نیاز به ایجاد اشتغال در داخل کشور.

وجود یک مقاومت مواجه برابر چین با کشورهای مختلف با دولت در واقع پرداخت شرکت به حرکت در خارج از چین است. این یک فرصت برای هند برای جذب آنها را در اینجا با آوردن سرمایه گذاری های خود را هر دو شغل را به عنوان به خوبی به عنوان یک انتقال فن آوری است.

جهانی شرکت ها در حال حاضر با عجله به هند است.

آمازون دلار سرمایه گذاری 1bn (£770m) در digitising کوچک و متوسط هند کسب و کار – اجازه می دهد آنها را به فروش و آنلاین کار می کند در حالی که مایکروسافت گزارش بیش از 1 میلیارد دلار در هند درآمد به تنهایی.

Facebook خرید 9.99 درصد از سهام خود در تکیه Jio برای دلار 5.7 میلیارد دلار در بزرگترین سرمایه گذاری مستقیم خارجی ایران در هند با تکنولوژی فضایی. ما ممکن است ببینید چند جمله معاملات اتفاق می افتد که خبر خوبی برای هند است. چندین نقدی ثروتمند هندی این شرکت ها نیز ممکن است این را به عنوان یک فرصت برای خرید شرکت هندی.

ادغام & Acquisitions ممکن است تبدیل به رایج است.

بزرگترین فروش در هند است که در:

1. ارزیابی از شرکت رفته اند پایین ترین شرکت های موجود در قبل از هرگز قیمت سهام

2. بهترین استعداد در جهان در دسترس است در هند در قبل از هرگز حقوق. وجود دارد هیچ شغل و تامین رفته است تا بسیاری از بار.

3. وجود دارد که از لحاظ تئوری هیچ رقابت در بازار برای اکثر کسب و کار رقابت شده است از بین برود

این است که زمان زیادی را در هند برای تبدیل شدن به کارآفرینان. فقط فکر می کنم از یک ایده است که کار در حال حاضر به دنبال ایده های که در آن شما لازم نیست به صرف پول زیادی. بوت استرپ ایده های خود را. دریافت به افراد همفکر با هم و سعی کنید و پیدا کردن یک مشتری. اگر یک مشتری خواهد پرداخت هزینه برای محصول یا خدمات شما امروز آنها را كه پرداخت آن زمانی که بازار باز می شود به طور کامل. مشتری همدلی همه شما نیاز است. این ویروس به یک فرصت برای هر کس به آنچه که شما همیشه در مورد خواب.

به خصوص اگر شما گذاشته شده است که شما باید چیزی برای از دست دادن.

افکار ؟

نوشته شده با ورودی از Sandeep Kochar @ bleWMinds مشاوره

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>