کریستوفر Beha را متفکر و سرگرم کننده رمان “شاخص خود اعمال مخرب” پروب متقاطع زندگی یک گروه کوچک از مردم در شهر نیویورک در پس از سال 2008 بحران مالی.

این کتاب را به عنوان اشاره به یک بازی بیس بال آمار اختراع توسط آمریکا بیس بال نویسنده و آمار بیل جیمز است که در مجموع تعداد ضربه, ضربه, وحشی رزین های ارتباط و اشتباهات مرتکب شده توسط یک پارچ هر نه نوبت. Beha یک طرفدار بیس بال گرفته این متریک را به خواننده عمیقا قابل خواندن معاصر را در روح و سنی در آن زندگی می کنیم.

“چه چیزی باعث می شود یک زندگی ؟” می پرسد شخصیت سام Waxworth زمانی که او برای اولین بار وارد نیویورک “خود و یا شرایط؟” Waxworth – که در Beha داستان با استفاده از داده های آماری به دقت پیش بینی نتیجه کل انتخابات سال 2008 – استخدام شده توسط خروجی اخبار مصاحبه به نوشتن یک وبلاگ روزانه و ستون. اولین ماموریت خود را برای مصاحبه در زمان طولانی بیس بال گورو و برجسته سیاسی نویس فرانک دویل که نویسنده چندین کتاب در مورد ورزش و به تازگی از کار خود اخراج شده با توجه به “خود مخرب” عمل می کنند.

از طریق فرانک سام ملاقات با دیگر اعضای دویل خانواده که شامل کیت خانواده مادر که او را از دست داده بانک سرمایه گذاری به بحران مالی; ادی پسر خود را, به تازگی از یک دوم مبارزه با تور در عراق; جاستین قیمت ادی بهترین دوست دوران کودکی که تبدیل به یک موفقیت مدیر صندوق پرچین و فرانک و کیت های مارگو یک دانشجوی کارشناسی ارشد و مشتاق شاعر است. Waxworth را لوسی می آید در صحنه بعد پس از حرکت از ویسکانسین به او بپیوندند.

این اقدام در رمان شیفت از منهتن بالایی طرف شرق به دویل خانواده تابستان خانه در Hamptons و بازگشت دوباره است. Beha یک سیب بزرگ ساکن می داند خاک خوب و توصیف هر مکان شما را به سمت راست صحنه. گاهی اوقات شخصیت های خود مخرب طبیعت است که آشکارا واضح به آنها – به عنوان زمانی که مارگو و Waxworth به نظر می رسد به رهبری به یک رابطه جنسی نامشروع. بار دیگر این شاخص کمتر مضر است و impelled توسط خیریه و خود effacing عمل مانند یک بین ادی و تازه کشف شده خود را مربی هرمان نش میدان واشنگتن واعظ.

عمیق فلسفی سوالات در زمینه این تعامل روایت است. ما برنامه ریزی به عمل وراثت و سرنوشت محیط زیست و یا فقط خیره روانی صفات ؟ و یا به عنوان یکی از شخصیت های می پرسد از خود “… چرا ما باید برای نگه داشتن همه چیز اشتباه است ؟ اگر ما واقعا یاد گرفتم از اشتباهات ما نباید ما را کمتر ؟ ما نیست فقط گاهی اوقات غیر منطقی. چیزی در ما می خواستم به غیر منطقی. چیزی می خواستم شاید به اشتباه. ما متنفر بودم چیزی بیش از مسلم شواهد به دلیل اختلاف است. ما می خواستیم به طرف. ما تا به حال بیشتر و بیشتر اطلاعات است که باید به تصمیم گیری های ما بهتر است اما همه ما با این اطلاعات پیدا کردن راه های جدید برای [ظرف غذا] است.”

Beha به قدم زدن صاف است. من می خواهم راه او حرکت می کند و خواننده رو به جلو در یک صفحه-تبدیل حالت و هرگز سیگنال های هر آشکار تبدیل می شود. شخصیت ها به خوبی کشیده شده و دلسوز. از همه مهمتر وجود دارد ضمنی سوال در مورد که در آن به جای ایمان خود را در پول, دین, آمار, کشور: سوالات است که شما را به فکر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو