پاپ ژان پل دوم گفت که “خانواده اساس جامعه و جایی که مردم یاد بگیرند برای اولین بار ارزش است که راهنمای آنها در طول زندگی خود.”

خانواده به معنی اتحاد و وابستگی که در آن همه اعضای آن منحصر به فرد هستند موجودات استقبال به عنوان اعضای آن جامعه است.

اولین تجربه اجتماعی انسان است, متولد در خانواده جایی که او جعل هویت خود و ارتباط با تقویت اعتماد به نژاد انسان از طریق تعامل بین اعضای خانواده است.

همین دلیل است که باید آن را تشکیل می دهند به عنوان پناهگاه برای توسعه امنیت و اعتماد به نفس هر یک به منظور توسعه فضائل بصورتی پایدار و محکم و بدون ترس از جهان چگونه است, با وجود این واقعیت است که گرگ همیشه در طبیعت بوجود می آیند. خانواده پایه و اساس است و تاریخ خود را که در آن فرد از طریق آموزش و پرورش است که با انگیزه و درک عضو اتحادیه توسط پدر و مادر که بدون شک موتورهای زندگی است.

خانواده باید اضافه کنید که از این حقیر به ثروتمندترین; همیشه برای کمک به هر دو جهان اقتصاد و آموزش و پرورش.

خانواده در غرب تضعیف شده است با علل متعدد از جمله افراطی جنبش های اجتماعی و populisms که به نفع حقوقی اعوجاج از خانواده شکل بازگشت هر یک از اعضای آن به عنوان قابل تعویض قطعات.

پس خانواده های هسته ای در بحران هستند و بیشتر و بیشتر فرد کمک های غالب به جای خانواده ، آنها چرخهای بحران. در این راستا شما می توانید نقل قول از نویسندگان مانند سیسرو اظهار داشت که در قرن اول قبل از میلاد مسیح است که “آنها بد بار به خاطر فرزندان خود را متوقف کرده اند و اطاعت از پدر و مادر خود و هر کس می نویسد: کتاب”.

به وزن این بحران در حال حاضر یکی از چهره های است که نشان می دهد ادامه میراث خانوادگی است خانواده دفاتر.

خانواده است و وزن این اثر که ناشى از بحران خانواده به عنوان چنین اساسا به دلیل آن پادمان هسته ای منافع هسته ای: حفاظت از میراث.

یکی از قابل توجه ترین جنبه این است که این سرمایه گذاری از طریق خانواده دفاتر به دنبال آن است که روح پناه توسعه امنیت و اعتماد به نفس هر فردی اجازه می دهد نسل جدید خود را برای توسعه پروژه های شخصی و ایجاد خود را میراث پوشش داده شده در این راهنما از خانواده های دیگر است.

در مورد خانواده و دفاتر و یکی از کارشناسان برجسته جهان است Sir Anthony Ritossa که از طریق خانواده اش دفاتر حوادث به ارمغان می آورد با هم بیش از 4.5 تریلیون دلار به دنبال فرصت های جدید برای محافظت و حمایت از نسل های جدید در پروژه های مبتنی بر دو در فن آوری به عنوان سرمایه های انسانی از طرح های.

در مورد Ritossa خانواده آنها صحبت می کنند به پالایش از 600 سال از تاریخ – از جنگل, خانواده و یک منطقه است. این پیچشی مبانی Ritossa زیتون جنگل رانده اند به جلو از طریق جنگ و حوادث فاجعه بار از طریق تغییر آب و هوا و ملت و تحت استاندارد جنگجو حاکمان ثروتمند تاجر حاکمان فعلی و ظالم.

این Ritossa دفتر خانواده شناخته شده است برای انقلابی خود را سرمایه گذاری. این ترکیب ما بیپشتوانه بحران های اروپا, بانکداری, بحران, حیاتی, PE, RE و فناوری blockchain.

این Ritossa دفتر خانواده میزبان به خانواده جهانی دفتر سرمایه گذاری نشست. نشست سری ایستادند که واقعا ارزش خبری در جهان به عنوان مهم ترین و بیشترین نخبگان اجتماعی مناسبت های خصوصی فراوانی تا کنون. بیش از 600 نخبگان خانواده دفاتر برجسته و صاحبان کسب و کار شیوخ سلطنتی, خانواده, خصوصی سرمایه گذاری شرکت های ثروت بودجه صنعت و کارشناسان از سراسر جهان جمع آوری صحبت کردن به بیش از 4.5 تریلیون دلار ثروت است.

در مورد خانواده و دفاتر خود را در رابطه با آموزش عالی Sir Anthony یک شرکت حامی آموزش عالی و از طریق قدرت و نفوذ خود را از حوادث تشویق خانواده جهانی دفاتر به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در بسط آموزش و پرورش, تکنولوژی نوآورانه فرصت های یادگیری و ماموریت برای حمایت از جوانان محروم.

به طور فزاینده خانواده دفاتر کمک به آموزش و پرورش در کشورهای در حال ظهور. ببینید که چگونه بلومبرگ خانواده خود پیش بینی که UHNW مقدار که آنها سرمایه گذاری از طریق خانواده و دفاتر برسد 263,500 در سال 2025 است و به تدریج با توجه به سرمایه گذاری در بازارهای در حال توسعه که در آن جدید UHNWs آمده از کشورهایی مانند هند و یا چین. هدف این است که سعی کنید برای کاهش خطرات ناشی از سرمایه گذاری در این کشور برای متقاعد کردن خانواده های دیگر به طوری که آنها سرمایه گذاری و اجازه ساخت و ساز در شهرهای جدید و با آن خانواده جدید میراث است.

به همین دلیل است که می توان گفت که آن اقتصادی و فرهنگی است که بدون شک تاثیر قابل توجه و از بالا, ارتباط, از آنجایی که آنها کمک به هر دو تجاری و میراث فرهنگی و در نتیجه به طور مستقیم و غیر مستقیم به توسعه آموزش از نسل جدید است.

به طور مستقیم با توجه به سرمایه گذاری مستقیم که هر یک از خانواده دفاتر باعث می شود قادر به ترویج پروژه های فردی به طوری که تبدیل شدن آنها به خانواده پروژه ها و در نتیجه در سنت.

به طور غیر مستقیم با توجه به وجدان اجتماعی آنها القاء از طریق سرمایه گذاری های خود را. جدید ثروت و وارثان ثروت بزرگ ترجیح می دهند به منظور تشویق و توسعه کسب و کار جدید به جای داشتن درآمد خود را در حساب های بانکی خود را ثابت مدت است. ممکن است به روشن است که این رویداد اجازه می دهد تا برای نفوذ به این دلیل که بسیاری از بانک ها در حال حاضر اتهام به جای دادن علاقه برای کوتاه مدت یا دراز مدت سپرده; با این حال سرمایه گذاری های جدید بوجود می آیند از یک بازسازی و رانندگی ذهنیت جامعه ای که در آن پرورش بسیار سالم رقابت و انحصاری جامعه فقط آن را به عنوان یک بار بود.

دانستن است که خانواده &”شاهکار طبیعت” به عنوان جورج سانتایانا اظهار داشت: لازم است به مراقبت از آن و حفظ آن از آن است که این عنصر ضروری که بدون آن نمی خواهد گذشت و حال و یا آینده است. خانواده واقعی تشکیل دهنده تاریخ و در نتیجه از آموزش و پرورش است.

پس ایان دانکن اسمیت آن را باید اضافه کرد که مانند اقتصاد و دولت & “زمانی که خانواده ها قوی و پایدار هستند بنابراین کودکانی که نشان می دهد سطح بالاتری از رفاه و نتایج مثبت تر”. از آنجا که خانواده ضروری است هسته اولیه و کمک به آموزش و پرورش و اقتصاد جهانی لازم است به یاد داشته باشید که روابط خانوادگی مناسب نیست. اما حفظ هماهنگی میان اعضا کمک می کند تا اتحادیه و در نتیجه قدرت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de