روسای چهار ‘بزرگ با تکنولوژی’ شرکت در آمریکا – اپل و گوگل و Facebook و آمازون-شرکت در یک کنگره شنوایی در هفته آینده است که مورد مداقه قرار دادن راه آنها با استفاده از قدرت خود را.

به طور مستقل در هند یک دولت منصوب کمیته تحت ریاست سابق Infosys رئیس کریس Gopalakrishnan را دعوت پاسخ بیش از سه هفته بعد به آن گزارش اولیه در یک طرح به جای برخی از anonymised غیر-اطلاعات شخصی در حوزه عمومی. این طرح با هدف کمک به شرکت های کوچکتر.

وجود دارد یک موضوع مشترک در حال اجرا را از طریق این مستقل درگیری. که از تلاش قانونگذاران در همه جا برای پیدا کردن راه هایی برای جدا کردن مثبت اسپین-آف از تکامل دیجیتال بازار از تحولات که دریچه گاز رقبای بالقوه.
به جای این تلاش ها در چارچوب آن لازم است در نظر گرفتن مختصات اقتصاد دیجیتال.

یک گزارش آورده در سال گذشته توسط اتحادیه اروپا ‘سیاست رقابت برای عصر دیجیتال’ باعث می شود تلاش برای برجسته کردن ویژگی های منحصر به فرد از اقتصاد دیجیتال. نیاز به دوباره مراجعه رقابت قانون در بسیاری از کشورها ناشی از این ویژگی های عجیب و غریب.

سه ویژگی های کلیدی اقتصاد دیجیتال عبارتند از:

1. شدید بازده به مقیاس: حتی در تولید سنتی افزایش اندازه منجر به بازده بهتر. به عنوان حجم خروجی را افزایش می دهد هزینه های بسیاری دریافت به گسترش است. این باعث کاهش هزینه های متحمل شده برای تولید یک واحد اضافی از خروجی است. این ویژگی است که اجازه می دهد تا شرکت های بزرگ با ظرفیت تولید به هزینه بیشتری رقابتی از کوچکتر.

در اقتصاد دیجیتال بازده به مقیاس افراطی هستند که در مقایسه با تولید سنتی. برای نشان دادن یک موتور جستجو ممکن است بسیار بالا و هزینه های اولیه برای طراحی و اجرا شود. اما پس از یک نقطه پذیرایی به کاربر اضافی در نتیجه در هزینه های ناچیز.

2. شبکه اثر: این ویژگی نشان میدهد که استفاده از یک شبکه و یا یک پلت فرم برای کاربر بالا می رود همانطور که بیشتر مردم از آن استفاده کنید. برای مثال یک سایت خواستگاری بدست می آورد بیشتر برجستگی به یک کاربر به عنوان بیشتر و بیشتر مردم بپیوندید.

این جنبه از اقتصاد دیجیتال باعث می شود آن را نسبتا سخت و دشوار برای رقبای بالقوه به عنوان حتی در صورتی که یک محصول بهتر است از کمی استفاده به کاربر مگر اینکه آنها قادر به جذب مردم به اندازه کافی به آن است. شبکه اثر می تواند در نتیجه غیر معمول درجه کاربر چسبندگی به سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

3. اطلاعات: این ضروری ورودی در هوش مصنوعی است. اقتصاد دیجیتال است و تان شدیدا از مقدار بسیار عظیمی از داده ها است که می تواند استخراج می شود. آن را نسبتا مشترک به گوش مردم توصیف داده ها به عنوان روغن جدید.

این گزارش اتحادیه اروپا در سیاست رقابت به این نتیجه رسیدند که تاثیر ترکیبی از این سه ویژگی منجر به “اقتصاد دامنه’.

این باعث می شود تنظیم دیجیتال اقتصاد و نه از روی حیله و تزویر و قطعا خواستار یک رویکرد است که از موجود مختلف قالب.

چیزی که ما می توانید مطمئن شوید که در مورد این است که ما باید خیلی بیشتر لابی های غول تکنولوژی به عنوان آنها به دنبال هدایت قانونگذاران در جهت پیدا کردن آنها راحت تر است.

اقتصاد دیجیتال و مقررات آن خواهد شد در اخبار اغلب بیش از چند سال آینده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو