گاهی اوقات ما, ما شروع به احساس این ایده در حال سقوط در عشق, عشق رمانتیک به نظر می رسد در افق ما. آن را وسوسه انگیز و تمام مخلوط کردن – گل و شمع, داستان و آهنگ جنبشها میل. ما داستان عشق جوانه زدن در اطراف ما. و برخی از ما تصمیم گیری تقریبا بلافاصله ما آماده هستند. قطعا برای برخی از تصمیم گیری اتفاق می افتد زمانی که ما قبول درخواست دوستی و یا ملاقات با یک جفت چشم در سراسر اتاق. به ما می گویند بله. ما خودمان را به خوبی ممکن است فرستنده درخواست و یا معنی دار نگاه.

بازی آغاز. ما شروع به لذت بردن از شکر و تخم مرغ, لذت های کوچک اضافی چیزی روی کیک از زندگی ما است. ما در انتظار پیام, مکالمات, جلسات, دور شدن برای یک آخر هفته. در حالی که زندگی با خانواده ما رفتن به مدرسه و یا کار مداوم به فروشگاه, پارتی, پاتوق با دوستان در دفتر مردمی ما یک راز کوچک به لبخند مورد. این همان روال که آیا ما آن بازی را یک بار یا چند بار تا ما به مرحله بعدی.

همه چیز جدی است, به همان اندازه در هر دو طرف پدر و مادر و خانواده در حال حاضر یا نه و ما پیش بروید با ازدواج و یا در حال حرکت در کنار هم هر کدام که از لحاظ فرهنگی و ایدئولوژیک مناسب تر است. همه ناگهانی وجود دارد بیش از حد شکر و تخم مرغ. پس از جشن و ماه عسل و تزئین بیش از ما خودمان را گیر کرده است. این صحبت هم اکنون دیگر به سرقت رفته از منع چشم به نظر می رسد به پایمال کردن و باتلاق. ما نمی باید 20 یا 25 سال سابقه برگزاری ما با هم. هیچ ثبات آشنایی. در جایی یا در حال حاضر و یا حتی قبل از این که اولین نشانه های اختلاف سطح. اختلاف نظر که سوخت احساسات ما را به شک اساسی تصمیم گیری است. ما به شدت از دست رفته ما کیک.

در این نقطه ما را به یک سفر به خانه – برای بسیاری از ما این است که هنوز هم خانه. ما بلاغی در خانه, مواد غذایی, محله شایعات بی اساس روال قدیمی. این سفر ممکن است به معنای واقعی کلمه یک سفر به خانه پدر و مادر. آن را فقط می تواند با ابتلا به یک دوست و یا دوستان برای یک پوکر شب یا اسکواش صبح یک سالن جلسه و یا فیلم مسابقه دو ماراتون. غنی شده با آنچه که ما برای مدت زمان طولانی ما به آرامی دوباره چگونه به شکر و تخم مرغ خوردم. این rawer زخم یا شدیدتر قطع دیگر آن طول می کشد تا حتی تامل رفتن. در دستیابی به شکر و تخم مرغ را ما شده است بیش از حد شتابزده به کیک ما اندیشیدن. بیشتر ما در تماس با ما عاطفی خودشان بهتر و زودتر شانس بازگشت به همه چیز کار می کنند. ما رابطه صمیمی به ارمغان می آورد بهترین و متاسفانه بدترین در ایالات متحده است. بنابراین بیشتر زخم خورده ما با زخم های دوران کودکی بیشتر شدت رابطه ما در تضاد است. با وجود این بسیاری از ما می خواهند به روابط ما کار می کنند بنابراین ما مدیریت درگیری اطمینان ما تکه از تغذیه کیک هنگامی که ما نیاز به آن و رسیدن به مرحله بعد.

ما شروع به پخت یک کیک جدید. ما یا باید کودکان و حیوانات خانگی جدید, سرگرمی جدید, دوستان است. ما طبخ, تمیز, شستن, ورزش, سقوط بیمار به خوبی دریافت کنید. ما در تعطیلات به جلسات انجمن اولیا و مربیان و پزشکان و دندانپزشکان, درمانگران. ما جشن, جشنواره, تولد, سالگرد, ورزش روز, سالانه روز را و به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها, بسته, حرکت جابجا مجددا اراستن. ما گاهی اوقات احساس نیاز به خوردن برخی از کیک و طعم آن بهتر است یا نه. این بستگی به این دارد که چگونه شاد ما با یکی از جدید ما پخته. ما مشتاق مدرسه reunions, golden oldies واتساپ گروه مدرسه و دانشگاه آمپول قدیمی کیک. ما به ندرت طعم خالص شکر و تخم مرغ به دلیل آن در حال حاضر تبدیل به unidentifiably بخشی از کیک جدید. متاسفانه.

یک روز ما با چپ فقط شکر و تخم مرغ. ما لانه خالی ما بازنشستگی از شغل ما – بسیاری از تانک های ما در حال اجرا هستند بسیار کم در ماموریت و هدف. سطح انرژی ما هستند پایانی وجود دارد نگرانی های بهداشتی ما کمتر متحمل کمتر باز را تغییر دهید. بدتر از آن نیست که شکر و تخم مرغ از ما شمع و هورمون های گل رز و موسیقی راک جوانان است.

آنچه ما ثبت نام ؟ آنچه که ما فکر بود? حقیقت این است که شکر و تخم مرغ باقی مانده شکر و تخم مرغ. ما هرگز از آن ساخته شده کیک. اگر رابطه ما شد این کیک ؟ من و تو شد ما که جایگزین همه چیز وجود داشت که قبل از ملاقات ما و سقوط در عشق و بچه ها و مشاغل و تعطیلات فقط شکر و تخم مرغ?

در حقیقت بسیاری از ما پیدا کردن کیک. ما تبدیل به مراقبت پدربزرگ و مادربزرگ مشورت با کسب و کار جدید و یا مبارزه برای جدید باعث می شود. ما آزمایش و خودمان متصل به جریان های معنوی یا مذهبی در دستور کار است. کسانی که همه چیز ما را تغذیه و ما تقریبا فراموش نکنید که ما هر شکر و تخم مرغ. خطوط آنقدر مبهم است ما در حال حاضر پیدا کردن که از طریق کیک متراکم تعامل با جهان یک نگاه اجمالی از خودمان نسبت به شکر و تخم مرغ. در این re-کشف خود و پیدا کردن خدا یا حقیقت است که در آن شریک زندگی, همسر, عاشق ؟

سنت های معنوی ستودن موجب ماندن درست به خودمان – به تنها بخشی از ما است که غیر قابل خراب کردن است. ذات ما است که الهی رها کردن عقل آنها می گویند کیک – در واقع این نان که تغذیه ما. و در عین حال تنها نگاه اجمالی ما از بودن با خودمان است با دیگری, دلبر که آینه ما و به ما نشان می دهد که ما واقعا هستند. این یک نفر در این رابطه با آنها پیاده روی با ما از طریق جاده های راکی, تمام راه تا ما آماده به اجازه رفتن از تمام فایل پیوست کنید. که است که به دانه و یا به هنگام تولد به جای یکی از ما را انتخاب کنید هنگامی که ما بزرگسالان به اندازه کافی می دانیم. هنگامی که ما در عشق سقوط و تصمیم به صرف بقیه زندگی ما با هم نیست و ارزش آن را بدانند چگونه برای لذت بردن از کیک و شکر و تخم مرغ و که می داند که برخی از sprinkles در ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im