داغترین آیتم در Takeout منوها: باقی

Chick-fil-a, کارکنان, عینک دنده باران در حالی که ساخت تحویل در منهتن, کن., در روز یادبود.

عکس: لوقا تاونسند/زوما پرس

ده ها تن از Chick-fil-A, قطعات, تاکو بل در خانه تاکو میله و سطل KFC مرغ که آدری Simes دستور داد به تازگی یک چیز مشترک دارند: وعده های غذایی به اندازه کافی بزرگ هستند و به عملکرد باقی مانده برای خانواده اش از هشت.

“این یک کمک بزرگ به اند که مواد غذایی اضافی در دست” خانم Simes گفت.

او در حال کار از خانه اش در حومه دنور که در آن او و شوهرش مراقبت پنج دختر و 90-سال-پدر. سریع پسماندهای مواد غذایی صرفه جویی در زمان و او استراحت بدهد گفت: خانم Simes که با این نسخهها کار برای یک شرکت حقوقی. او واسازی یک جوجه-fil-A, بسته بندی برای ساخت یک سالاد و پخته پدر او یک املت از “جرات Chipotle burrito.”

“من خلاق” او گفت:.

Coronavirus ساخته شده است باقی مانده به تازگی جذاب برای خانواده ها جدا شده و در خانه های خود مشتاق به صرفه جویی در وقت و پول و به حداقل رساندن سفرهای خارج. مک دونالد Corp. وندی شرکت ، Grubhub , Inc. و Papa john’s International , Inc. باید همه گزارش افزایش دمای منظور اندازه. در ایالات متحده هزینه هر خرید در ماه گذشته افزایش 18% در رستوران های فست فود, با توجه به داده ها-ارائه دهنده جعبه سیاه هوش در حالی که افزایش 15% در سریع گاه به گاه زنجیر مانند Chipotle Mexican Grill Inc.

روند آینه آنچه که اتفاق می افتد به طور گسترده ای در سوپر مارکت ها و دیگر خرده فروشان. هزینه هر خرید است تا به مردم خود را محدود به بازدید از فروشگاه و خرید به صورت فله آنلاین.

بزرگتر رستوران دستور نیست به اندازه کافی برای جبران گسترده تر در کاهش ترافیک است. ایالات متحده در رستوران از دست داده و برخی از 80 میلیارد دلار در فروش در ماه مارس و آوریل به دلیل همه گیر با توجه به انجمن ملی رستوران.

اما بزرگتر سفارش شده است یک نقطه روشن در رستوران ها می گویند و بسیاری از آنها در سرمایه گذاری در تقاضا برای باقی جدید بازاریابی و فروش و تاکتیک و یا آیتم های منو. Dunkin’ مارک Group , Inc. صاحبان رستوران قرار داده اند جعبه دونات در درایو از طریق ویندوز به وسوسه کردن مشتریان برای اضافه کردن به سفارشات خود را.

“آن را به برخی از املاک قدیمی مدرسه خرده فروشی” Dunkin’ آمریکا رئیس جمهور اسکات مورفی در مصاحبه ای گفت:. “ما فقط upselling مردم است.”

مستقر در کالیفرنیا ضربه فیلم های پورنو کار رستوران , Inc. فروش یک “خانواده جشن” همراه با 32 اونس margaritas برو. دنی شرکت ، مشتاق به افزایش فروش فراتر از صبحانه, فروش بسته نرم افزاری مناقصه مرغ و همبرگر برای چهار.

مواد غذایی را انتخاب کنید تا در یک TGI جمعه رستوران در اسکندریه ،

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

یام Brands, Inc., مالک KFC, Pizza Hut و تاکو بل اضافه شده است انبوه وعده های غذایی از جمله 30 دلار KFC شام که شامل دو سطل مرغ, سالاد کلم, بیسکویت, پوره سیب زمینی و استفاده نا مشروع.

“این مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه خانواده خود را در یک شب و چیزی برای روز بعد” یام ارشد اجرایی دیوید گیبس در مصاحبه ای گفت:.

آقای گیبز گفت: یام رستوران در آسیا همچنان به پر کردن سفارشات بزرگتر حتی به این بیماری همه گیر را برطرف می کند در منطقه است. او گفت که او انتظار دارد که روند را گسترش دهد به ایالات متحده به عنوان محدودیت slacken و اتاق ناهار خوری شروع به بازگشایی شده است.

Uber Technologies, Inc.’s بارگذاری می خورد بخش که به معرفی یک خانواده-غذا فیلتر بر روی برنامه خود را در طول همه گیر نیز در حال برنامه ریزی برای سفارشات بزرگتر به چوب. مواد غذایی-خدمات تحویل امیدوار به گرفتن کسب و کار بیشتر با خانواده مدیران گفت: آن را به عنوان توده تا موقعیت خود را در رقابتی, U. s. غذا-تحویل بخش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی تغییر کرده است خود را با, را از دستور ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در برخی موارد چندین نسل از خانواده پناه زیر یک سقف از جمله کودکان به خانه فرستاده شده از کالج بنابراین بیشتر وجود دارد دهان برای غذا. برخی از مردم می گویند که اضافه شده خطرات ناشی از جسارت در طول همه گیر هستند و انگیزه آنها را به خرید بیشتر زمانی که آنها انجام می دهند.

بلر کندی یکی از سورنا, Md., که با این نسخهها کار در املاک و مستغلات گفت: او سفارش بیشتر carryout با همسر و 2-در بخشی به شکستن یکنواختی از بودن در خانه تمام وقت.

“هدف این است که به اندازه کافی برای ناهار فردا حداقل همیشه” آقای کندی گفت.

سفارشات بزرگتر و زمان آن طول می کشد برای پر کردن آنها می کند خدمات در برخی از رستوران ها که کارگران نیز خواسته شده برای تمیز کردن به طور منظم و به طور کامل.

Breana Conklin یک کارگر در یک تاکو بل در Branson, Mo. گفت: بیشتر مشتریان سفارش اقلام مانند 24-بسته tacos—و است که افزایش میانگین سفارشات در فروشگاه خود را به حدود 80 دلار در مقایسه با 20 دلار قبل از همه گیر.

“وجود دارد برخی از سفارشات بزرگ,” او گفت:. “خطوط شده اند بسیار طولانی است.”

مانده وندی تند کتلت مرغ کمک به ایجاد سریع-مواد غذایی سرخ شده با برنج.’

عکس: تایلر هود

ریگان medical. hobbyist گفت: سفارشات بزرگ نیز در حال افزایش در Sugarfire دودخانه رستوران که در آن او کار می کند در سنت لوئیس.

“شده اند وجود دارد بسیاری از مردم محلی در آینده و سفارش پوند از گوشت به آنها را از طریق تعطیلات آخر هفته” خانم medical. hobbyist گفت. او یکی از آنها است. خانم medical. hobbyist گفت: او طول می کشد ماهی قزل آلا و ترکیه در سمت چپ بیش از وعده های غذایی خود را در محل کار برای استفاده در سالاد و در خانه است.

تایلر هود, که با این نسخهها کار در Austin Beerworks در تگزاس گفت: او بوده است “زندگی که takeout زندگی و بیش از بیش.” مورد علاقه خود را با استفاده از پس مانده وندی تند, کتلت مرغ و سیب زمینی سرخ کرده همراه با جوجه-fil-A قطعات را به یک مرغ سرخ شده با برنج. او آن را به نام “سریع مواد غذایی سرخ شده با برنج.”

نوشتن به آنی Gasparro در [email protected] و هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>