هالیوود برتر در حال حرکت است به اتاق نشیمن خود را

عکس: تصویر عکس جان Kuczala; عکس: گتی ایماژ (1); iStock (1)

Cory لین یک زن 38 ساله در ورو بیچ فلوریدا., منتظر بودند پس از ژانویه به دیدن “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در شب افتتاحیه با دخترش پیدایش به عنوان یکی از هفتگی خود فیلم گردش.

اما حتی به عنوان ملت سینما باقی مانده بسته که در مارس 10, برتر, خانم لین و دختر او را هنوز تماشا “ترول”—از صفحه اصلی.

با هیچ بزرگ-گزینه های روی صفحه نمایش با توجه به شیوع کروناویروس فیلم استودیو Comcast Corp. جهانی تصاویر باید تا حد زیادی به جست و خیز تئاتر و انتشار متحرک عاقبت در سیستم عامل های دیجیتال مانند خود Xfinity که خانم لین استفاده می شود. برای خانم لین اجاره هزینه—$19.99 برای 48 ساعت پنجره—معقول به نظر می رسید پس از آن اجازه داد تا او را به یک “عضو شورای نظارت مدت فیلم پارتی” در خانه.

روز جمعه بعد از ظهر دختر او در حال حاضر در روز دوم خود را مشاهده. “من از نظر فنی در حال حاضر ارزش پول من,” خانم لین گفت.

بیشتر استودیوهای هالیوود در حال عجله خود را به تئاتر منتشر شده به خدمات دیجیتالی به عنوان ایالات متحده تئاتر باقی می ماند بسته ارائه یک آزمون مهم برای آینده ، این می تواند سرعت بخشیدن به تغییر بود که در راه قبل از همه گیر رسید. پتانسیل نتیجه: بیشتر فیلم در حال تولید با اتاق نشیمن و متعدد در ذهن است.

نتیجه این آزمایش خواهد شد که پیامدهای قابل توجهی برای استودیو ستاد تئاتر صاحبان و علاقمندان به سینما. برای دهه تئاتر مبارزه کرده اند برای حفاظت از حق انحصاری برای پخش فیلم در سالن ماه قبل از تبدیل شدن آنها در دسترس در صفحه اصلی—معمولا برای اولین بار در دیجیتال حق بیمه و خدمات و سپس بر روی دی وی دی و یا کانال های کابل.

در حال حاضر استودیو در حال آزمایش با تغییرات به این مدل است که می تواند تغییر دهد و چه نوع از فیلم در آنها چراغ سبز و زمانی که مصرف کنندگان انتظار برای دیدن آن فیلم های موجود در صفحه اصلی. تغییر دائمی خواهد بازنویسی studio اقتصاد از دفتر جعبه باقی می ماند یک منبع مهم درآمد اما دیجیتال اجاره به طور معمول بیشتر از سود یک بلیط فروش.

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس بسته متحده تئاتر عمده studios در حال حاضر حمل بیش از یک دوجین تئاتر منتشر شده به دیجیتال خدمات از جمله جین آستن اقتباس “اما” بن افلک, ورزشی برای فیلم “راه بازگشت” عمل عاقبت “پسران بد برای زندگی” و بازی ویدئویی-با الهام از “سونیک خارپشت.” در اولین هفته از دسترس “صوتی” متصلب دیجیتال فروش بیش از دو برابر آنچه استودیو انتظار می رود با توجه به یک فرد آشنا با داده ها.

هر چند برخی از تئاتر منتشر شده است به فروش می رسد به جریان به طور انحصاری در Netflix یا آمازون نخست بسیاری از آنها در دسترس برای مشاهده در تمام ارائه دهندگان اصلی مانند گوگل بازی, Vudu و اپل.

عجله-به-اجاره فشار است roiling صنعت است. تئاتر دیدن هر گونه تجاوز در تئاتر سنتی مدل توزیع به عنوان یک تهدید وجودی که قبلا امتناع از نشان دادن هر گونه فیلم است که استودیو موافق نیست به یک پنجره از حدود 75 روز. شرکت کنندگان به خصوص rankled توسط استودیو است که نمی خواهد به تعویق انداختن تاریخ انتشار تا زمانی که تئاتر در حال انتظار برای بازگشایی شد. که در مورد “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی،” والت دیزنی Co. ماجراجویی “Artemis Fowl” و پارامونت پیکچرز’ کمدی رمانتیک “این مرغ عشق.”

برترین تصاویر نمی تاخیر در انتشار یک فیلم کمدی رمانتیک به نام “مرغ عشق” با وجود بسته شدن سالن های سینما در سراسر کشور است.

عکس: آدم Amengual برای وال استریت ژورنال

دیزنی است که اکران “Artemis Fowl” یک کتاب کودکان سازگاری در آن دیزنی+ پخش آنلاين خدمات و “مرغ عشق” است که رهبری به Netflix بکشد. تئاتر صاحبان نبود که ناراحت در مورد این دو حرکت می کند به عنوان آنها با “ترول” از نه فیلم نگاه مانند یک جعبه برنده به هر حال.

“فیلم که تا به حال منتشر شده است در عین حال در رده های مختلف گفت:” جان Fithian مدیر اجرایی انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت ، “ما خواسته ایم studios که برای تئاتر عناوین آنها به تعویق انداختن و انتشار آنها بعد.”

بسیاری از استودیو اذعان به این درخواست با بودجه منتشر شد که قرار است برای اکران در ماه های آینده. دیزنی “بیوه سیاه” یک سونی پیکچرز راه اندازی مجدد “Ghostbusters” و جهانی نهم قسط “Fast & Furious” حق رای تمام شده است به تعویق افتاد تا بعد از این سال و یا 2021. با صدها میلیون دلار در گیشه فروش انتظار می رود برای این عناوین سنتی تئاتر اجرا باقی می ماند بیش از حد پر سود به تصویب است.

آن است که بیش از حد به زودی به می دانم که اگر مصرف کنندگان به 20 دلار اجاره گزینه پس از چند معیارهای در دسترس هستند. استودیو کمی حس است که تصمیم به اجاره فیلم—و اینکه آیا آنها طرفداران که رفته اند به تئاتر به هر حال.

آنچه مشخص است این است که یک فرد معامله اجاره به طور معمول بیشتر سودآور برای استودیو. برای تئاتر منتشر شده حدود 55 درصد از فروش بلیط جریان را به یک استودیو; بقیه اقامت با تئاتر است. حدود 80 درصد از دیجیتال اجاره اتهام جریان را به یک استودیو مدیران می گویند.

شده اند وجود دارد بحث در مورد ایجاد اولیه حق بیمه-قیمت خانه-تصویری آرایش است که تولید درآمد برای تئاتر. اما این محصول در حال حاضر از 20 دلار اجاره انجام نمی دهد بنابراین با توجه به تئاتر و استودیو مدیران.

استودیو مستقر در $20 زیرا آنها امیدوار مصرف کنندگان تصمیم می گیرید آن است که یک معامله منصفانه در مقایسه با خرید یک بلیط و پاپ کورن در اکثر ایالات متحده تئاتر. برای برخی از مصرف کنندگان قیمت تولید شوک دشنه.

که برای کوری Pendergrass یک زن 36 ساله لوله کش در وینستون-سیلم, N. C., که می رود با همسر بریتنی به این فیلم در مورد یک بار در ماه. هنگامی که او را دیدم “مرد نامرئی” در دسترس برای اجاره او فکر آن را یک فرصت برای دیدن یک فیلم او می خواهم از دست رفته زمانی که این بیماری همه گیر بسته سینمای محلی. اما تنها در صورتی آن را هزینه $10 نه 20 دلار.

سفر به تئاتر در مورد هزینه $18 در بلیط او گفت: “اما “وجود دارد سربار. شما در حال حمایت از کارگران محلی. وجود دارد صدای فراگیر.” در خانه او افزود: “من پرداخت صورتحساب برق.”

او و همسرش تصمیم گرفتند به جای اشتراک-خدمات کرایه مانند “ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون” در Netflix بکشد, او گفت:. “من می دانم که صنعت فیلم است که آمار مصرف” آقای Pendergrass گفت. “پیوستن به این باشگاه است.”

آزمون واقعی آزمایش می آید این آخر هفته با “دیوهای تور جهانی” که در حال حاضر آغاز شده ملی خود مبارزه بازاریابی زمانی که تئاتر بسته خواهد شد و مراسم افتتاحیه در بیش از نیمی از خدمات دیجیتالی. آن استودیو یونیورسال در نظر گرفته شده توسط رقبا به تهاجمی ترین در اخلال در تئاتر مدل قبل از همه گیر.

هنگامی که جهانی اعلام کرد: “پیش فرض” طرح توزیع با کمی سر بالا برای غرفه داران و برخی از تئاتر گفت: صاحبان استودیو شد بهره برداری از بهداشت عمومی بحران به سعی کنید چیزی را که می خواست انجام دهد. یک فرد آشنا با جهانی فکر کردن گفت که این استودیو تا به حال فکر آن می تواند انتشار این فیلم در برخی از سالن های تئاتر و دیجیتالی قبل از شیوع بیماری های ناشی از تمام مکان های نزدیک.

“این ناامید کننده به تئاتر [انتشار] چرا که آنچه که ما تمام برنامه ریزی, برای,” گفت, Dannie Festa یک تهیه کننده اجرایی در “دیوهای تور جهانی است.” “اما با توجه به شرایط و انتشار فیلم ما در این راه می کند بسیاری از حس.”

برای Micci Alderman یک semiretired موتور سیکلت مربی در نزدیکی دشت, Ga., شيوع رو به رشد جدیدتر فیلم اجاره ممکن است منجر به تغییرات اقتصادی در خانواده است. او می گوید: او می خواهم برای ارتقاء او 55 اینچ تلویزیون 80 اینچ صفحه نمایش بزرگ است.

ماه گذشته او و همسرش تصمیم به تماشای یک عنوان است که تا به حال تنها هفته قبل از آن بوده است غربالگری در بیش از 3,600 سینما: Universal Pictures’ “مرد نامرئی.”

فیلم جدید بود $19.99 برای 48 ساعت اجاره چندین بار از 3 دلار به 5 دلار آن به طور معمول هزینه اجاره یک فیلم. برای توجیه هزینه خانم Alderman, 55, دعوت یک دوست بیش آورده که پیتزا و نوشابه.

“من حدس می زنم من همیشه به حال یک ننگ در برابر هزینه 20 دلار در اجاره فیلم, اما زمان در حال تغییر است,” او گفت:.

Micci Alderman, حق, حل و فصل با شوهر او را برای یک شب دیگر از سرگرمی در خانه در نزدیکی دشت, Ga.

عکس: Micci Alderman

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im