سالن نام (شرم)

HMD جهانی و نوکیا در نهایت می تواند بلند آه امداد. آنها در حال حاضر به طور رسمی ندارد و بدترین نام lazily فکر نام به عنوان سونی با خود گوشی گرفته شده که بیش از گوشته. بله سونی, آخرین گوشی با نام Sony Xperia 1 دوم. در حال حاضر سونی نمی خواهم شما را به تماس مستقیم با آن “1 II (2)” اما آن را یک مرجع از آن دیگر دسته بندی محصولات — دوربین. در دوربین آن را به عنوان خوانده شده را علامت II و 2.

اما به طور جدی می تواند به شما واقعا معتقدم که هر کسی که در حال رفتن به تلاش برای اضافه کردن کلمه خوانده شده را علامت به یک تلفن که در حال رفتن به فروش به عنوان Xperia 1 دوم. پس از همه, ما در یک جهان که در آن gif تلفظ نادرست — و که بیش از حد با اعتماد به نفس زیادی توسط بسیاری از مردم در جهان است. و یا نگاهی به آی فون. همیشه از آی فون X روی صحنه آمد وجود یک توده ای از مردم که در ادامه به آن تماس بگیرید, آیفون “سابق” و نه آیفون “ده”. و یا آی فون XR به عنوان “سابق R”.

بازگشت به Sony. Sony Xperia 1 II (چا چا-چا,) بعد گوشی فقط ممکن است به نام Sony Xperia 3 IV (ha ha-ha).

سونی شده است در حاشیه بازار گوشی های هوشمند در حالی که برای در حال حاضر. این شرکت شده است خونریزی تن از پول نقد در چند سال گذشته در گوشی های هوشمند کسب و کار و high-end سونی Xperia 1 II قرار است به بچه باز گشت برای ژاپنی ها ،

اما وقتی که می آید به نام از گوشی های هوشمند سونی است که نه تنها از گناه ، نامگذاری خیابان از گوشی های هوشمند سهم عادلانه خود را از حوادث از تقریبا هر نام تجاری. بسیاری از تلفن های همراه نمی شد به یاد ماندنی اما نام خود را? کسی به درستی گفت که بد نامی نیست به عنوان خوب به عنوان شهرت است اما انبوه بهتر از گمنامی. اما برای بد نام گوشی آن همه چیز در مورد بد نامی و گمنامی.

پشت ساعت یک دهه یا بیشتر و شما خواهد شد یکی دیگر از سونی گوشی بود که بیشتر شبیه به نام یک کنسرت از یک گوشی هوشمند است. در سال 2011 سونی منتشر شد یک گوشی با نام سونی اریکسون Live with Walkman. سال 2011 تا به حال دو نفر دیگر به شدت به نام سنگهای از HTC. HTC تا به حال دو تلفن تماس HTC ChaCha و HTC Salsa. متاسفانه, آنها ندارد, همه راست حرکت می کند به عنوان آنها تا حد زیادی ناشناخته باقی مانده است.

کسی که در LG باید عاشق شکلات بیش از حد به دلیل شرکت هنگامی که در واقع یک گوشی با نام LG شکلات. مایکروسافت تا به حال بهترین روابط با گوشی های هوشمند و در سال 2014 راه اندازی یک تلفن به نام Yezz Billy 4.7. این گوشی ظاهرا به نام پس از شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت. در تعجبم که چه دروازه را تا به حال در مورد آن می گویند.

انگار یک دنیا تفاوت بین صدایی سرد در سر خود را و در واقع در حال سرد است. یک تلفن است که رنج می برد از این شاید یک سال 2016 دستگاه از iBall. آنچه در آن بود به نام? باور کنید یا نه آن را در واقع به نام iBall اندی 5N شخص. شخص واقعا ؟

چه چیزی در یک نام” نوشته ویلیام شکسپیر در ابدی کلاسیک رومئو و ژولیت قبل از اضافه کردن “گل سرخ با هر نام دیگر که بوی به عنوان شیرین.” شاید که درست است برای افزایش و حتی واقعی برای گوشی های هوشمند است. یک گوشی خوب باید فروش صرف نظر از آنچه در آن است در واقع به نام. حداقل این است که چه مردمی و سونی خواهد بود و امیدوار است با Xperia 1 دوم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>