نظافت از جارو

یک دهه به عقب زمانی که دو آنهایی که بزرگ شد در همتراز در مبارزه برای دولت دهلی نو به یک مرد جوان سابق بمبی سابق درآمد خدمات درخواست شده مردم را کلاه با بی نظیر آرم “AAP”, (Aam Aadmi Party). او استعداد عجیبی به فشار در عرصه سیاست بیشتر بماند. در سطح زمین با این حال من در بر داشت برخی از مردان بازنشسته, ساکنان, کار بر روی تکه مقوا ساخت پلاکارد. ارشد متخصص قلب و عروق نقطه از Rajasthan, Haryana, مرز, به طور جدی در تلفظ وجود دارد که بسیار آینده در این سرمایه گذاری. صفت ممکن است نادیده گرفته شود اما به عنوان یک مرد از Marwar او به طور غریزی می دانست که چگونه برای اجرای یک صنعت بزرگ و در عین حال نگه داشتن کار مشکلات به دور است. شاید او می تواند ملاک درس های آموخته شده از کسب و کار در خانواده اش! ترکیب “عام” و فروتن جارو به عنوان یک آرم او گرفتار ذهن. برابری و تسهیلات به دست کشیدن درب از برادر سانتی متر در هر ساعت از روز کافی بود. تنظیم امور مدنی امکانات نمی شد منادی شاید حتی از فکر. که آمده بود بعد از آن به عنوان یک یاد گرفتیم چگونه اسب قدرت مماشات!

سیاسی نمرات در دوم و در حال حاضر سومین نوبت حیرت انگیز هستند. برای عبور از 90 ٪ از خانه اشغال متوالی در پایتخت بزرگترین دموکراسی جهان است و به نوعی یک رکورد است.

اما حزب رشد در مراحل نه همه متفکرين اما قابل قبول در سیاست است. فاز اولیه از انفعال هر چند حمایت محبوبیت گرفته شده بود به عنوان های مختلف درگیری با شدت تزئین شده و پر انرژی دولت مرکزی درگیر در مسائل جهانی به عنوان, اقتصاد, نفت, واردات, مگا معاهدات و هزینه های دفاع ملی سلامت, مزرعه یارانه ها. تا حد زیادی غیر قابل مشاهده لبه گرفته شده بود با شارژ پیروان خود که از ال جی و مرکزی وزارت بودند مانع آرمان خود را حتی اگر تا حدودی illusional.

آن ضرب المثلی در سیاست قادر به نقطه در یک حریف به علت عدم عملکرد تا شما کار بعدی طرح. بودند بسیاری وجود دارد به عنوان “dharnas” با احتیاط بالا رفتن برق قطب سرزنش دبیر کل برای ساقط حتی فرستادن او را پشت میله های زندان. نقض بله اما گله بود با هم نگه داشته و هیچ چیز جزء مردم بیش از لکه بینی شیطان که قفل پیشرفت آن.

در این مرحله به پایان رسید که آنها عاقلانه تصمیم به لایه ناخن است که گزش تنها/soul. این سازنده ، سرانجام جدید اسب رام و روت!

قبض برق چشم پوشی امتیازات قرار شد در هزینه. از ظالمانه تعرفه چشم پوشی در مترو, دقت, حمایت از آنها برای حل و فصل بدون تعرفه در اتوبوس دهلی برای زنان است. جدید دستور داده شد آبی/ج آنهایی که هر دهلی زن را برای رای دادن به حتی اگر او نمی سفر busesl. خدمتکار بندگان بزرگتر رای بانک! بزرگ فکر کردن!

مفهوم “Mohalla درمانگاه” برای تلفن های موبایل قومی و deludes یکی به مفهوم “جهانی بهداشت”! خیلی بهتر از منع غیرقابل دفاع و نگران کننده از مشروب محلی. شما دلگیر بسیاری از, و از دست دادن تعرفه.

شکر و تخم مرغ در کیک می آید از محوری در آموزش و پرورش طراحی مجدد از مدارس بهتر سفر امکانات و حمایتی به هزینه. همه صدا به عنوان مثبت اصلاحات و رقبای تا به حال هیچ راهی برای انکار کند. بله هیچ ناهار رایگان وجود دارد, اما با قدرت و مردم آنها باید دیگران را به سرفه کردن!

که واضح بود در فوق بیان حقیقت نهفته است تخیل همه پیچیده شده در یک. اما فقط برای تکمیل موضوع “سرفه”. پزشکی طبقه بندی شده به عنوان “سرفه با expectoration و بدون expectoration” وجود دارد که یک سوم تنوع در سیاست و زندگی اجتماعی به نام “سرفه با انتظارات”. دست نقل مکان کرد و با سخنرانی و موضوع درخواست مردم تکرار خطوط نزدیک به “لا مودی”

او به ذکر است که او می خواهم به همکاری نزدیک با دولت مرکزی سیاست. گمان می کنم با یک پیمان برای مردم او من برای حل و فصل برخی از یارانه از “Ayushman” برای “Mohalla درمانگاه” و از مرکز که اعلام کرده است آموزش و پرورش رایگان تا دبیرستان به وام یک مقدار مشخصی برای دهلی مدارس از جمله افزایش تعداد و درجه بندی زیرساخت ها است. جدید مبلمان کلاس درس, کتاب طراحی و معماری می رود به “را در هند” در برنامه!

این سخنرانی به خوبی گردد صحبت در مورد “بهارات” افزایش به سطح جهان است. او در مورد یک کشور و یک ملت. این آهنگ او را انتخاب کرد “ژامبون hongey Qaamyaab……” بود مارتین لوتر کینگ پیروزی بوق هر چند پادشاه خود را قبول داشتن یاد گرفتیم درس خود اعتراض از مهاتما. چه سیاسی گریزی نیست ذکر پدر ملت و مورد علاقه خود را “right to rebel Jan به aeney…….” اولین و تنها مهاتما از زمان ما! شاید که می توانست به عنوان یک منحرف به ایران.

در ذکر “بهارات ماتا” و سپس “Tirangey ko Chand تک ley jayangey” یک مرجع از جمله ایمان اقلیت ها و آوردن اجتماعی آگاه نزدیک به هم است. آن بود که ظریف و همچنین به معنی تلاش برای گرفتن یک نگاه دوباره در کا!

در اینجا است که یک مرد با بسیاری از در حال تحول و استعداد. ارتباط خود را با انسان معمولی در پایتخت ممکن است مورد استفاده توسط مرکز (تبلیغات مطمئن) برای گسترش پیام وحدت بی سر و صدا. او در ابتدا نگاهی به نقش “یدک کش” وسیله نقلیه است که نیش ترمزی میزند از ادم تنومند و بدقواره از آن پورت قبل از آن طول می کشد خاموش از باند فرودگاه!

در نهایت آقای Kejriwal خود است اما ممکن است دوستانه و تعامل با این مرکز در ناسیونالیستی فعال طرح!

(Isko mein shohrat kahoon بله apni ruswaai kahoon,

کی mujhsey pehley ما گلی mein merey afsaaney gaye}

“آیا من این شهرت یا من بد نامی

که کلام حضرت در گسترش و حتی قبل از من رسیده”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de