راهی که هند در آغوش قفل کردن کاملا جذاب است. در حالی که اعتراضات در مورد قفل کردن در جای دیگر در جهان به طور کلی undisciplined و خطر استقبال جمعیت در هند با موفقیت اجرا شده یکی از دقیقترین قفل کردن. آنچه واقعا اتفاق افتاده است ؟ آن را از ترس ؟ اگر که در مورد آن سخت است برای آشتی با بی توجهی کامل برای زندگی و ایمنی که جمعیت نمایش در جاده های روزمره و یا راه غذا خیابان خوب است دنبال شده و طعم و مزه به طور منظم به پیروزی بیش از نگرانی های بهداشت. بنابراین آنچه که در اینجا ؟

سرنخ دروغ در برخی از خود به خود رفتار و شیوه های ایمنی که ما می بینیم همه در اطراف ما. به مردم گفته شد به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی اما گفت که آنها را به کاهش مصرف گوشت و تخم مرغ و خارج از غذا حتی زمانی که قیمت و در دسترس بودن نمی شد در این معادله است. قطعا شما نیاز به شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را اما چرا کفش و پا بودن مقادیر? ما قطعا بیش از این مختصر است. حتی بیشتر از گفتن این واقعیت است که وجود دارد کمی اعتراض و فشار به عقب و یا تاسف خوردن در مکالمات شخصی در مورد ماندن در خانه بدون خدمتکاران نه بیرون رفتن بعد از 9 ساعت های آخر حکومت رستوران باز, اما نه خدمت به الکل صرف نیست در مد و یک میزبان از دیگر چیزهایی که آنها نمی خواهد تصور کنید که بدون انجام چهار ماه به عقب. Re تحمیل مستند است و نه ملاقات با اعتراض و در بسیاری از محله های نسبتا استقبال و حمایت مردمی.

ما به نظر می رسد در آغوش و تقریبا خوش آمدید ریاضت و سختی که مستند زندگی را بر ما تحمیل. ما احساس نمی محروم و یا حداقل جرات نمی گویند که با صدای بلند. سادگی در خانه بماند COVID ناشی از شیوه زندگی است که تمام مواد تشکیل دهنده که برای یک روحانی, نشاط بخشی, شیوه زندگی است. ما در خانه ماندن در مجاورت نزدیک با اعضای خانواده ما بدون حتی مشروع فرار به کار می کنند. شده است وجود ندارد بزرگتر جشن بزرگ خانواده هندی پس از Sooraj Barjatiya و همهمه apke hain kaun. تنها تماس انسان که بسیاری از افراد تا به حال در چند ماه گذشته است که به شدت خانواده است. و وای و دیگران برای آنها دوستان جدید خانواده تا به حال نسبتا جدا زندگی می کند. آن را کاملا شگفت انگیز است که هر چه ما شنیده در حال رشد در حال آمدن است درست است. به ما گفته شد که در تحلیل نهایی آن است که تنها خانواده است که شمارش.

دیگر چیزی که ما شنیدیم این بود که مد شد پوسته پوسته و رفتن به سالن های زیبایی بود بیهوده و پوشیدن را یک فساد بهترین سایت متعلق به شوهای. و در حال حاضر در اینجا! ما عمدتا با پوشیدن ghar ke kapde. پانسمان به صورت منظم و برای خرید لباس در طول سال است که چیزی از گذشته است. بیشتر ما نمی سرمایه گذاری فراتر از محله و یا گام به گام تنها به صورت کاربردی و یا معاملاتي دلایل. رسمی لباس و یا حتی اساسی را تشکیل می دهند به نظر می رسد بیش از حد. آهنگ یا شلوار جین و تی شرت را انجام خواهد داد. شما به ندرت می بینیم هر کسی لباس در خیابان. مردم عادی لباس معمولا در حال حاضر. ما کمی عطریست با مد که در آن ما شروع به دریافت نسبتا مهارت نورد شده است به عقب. مربی کیف دستی به دست آورد و در سفر خارج از کشور به نظر می رسد کمی بیش از حد و کار برکنار شده است. کیف های دستی خود شروع به احساس می کنم مثل آثار.

ما همیشه گفته شده که صبح ها برای ورزش در باز ترجیحا پابرهنه به احساس چمن و ارتباط با طبیعت است. این امر نه تنها ما را سالم نگه دارید اما افزایش هوش معنوی ما را به عنوان ما ما suryanamaskars در حالی که رو به خورشید. ما در مسیر خوبی است. ما پیاده روی در بازار جایگزین شده اند به طور منظم پیاده روی در پارک و گرما را تضمین می کند که ما گرفتن صبح زود اشعه خورشید. رفتن به این پارک به عنوان یک شکل از تفرج و یا سرگرمی خود را آغاز کرده بود به نظر می رسد مانند یک موردی قبل از این مستند. آن را نمی خواهد طولانی قبل از ما گرد و غبار ما پلاستیکی پیک نیک مجموعه و رفتن برای پیک نیک در روز یکشنبه به دلیل سریع academist:: دانشجویان آخر هفته در حال ناپسند توسط همه کشورهای همسایه.

حلق آویز کردن در این میله پس از کار و چماقی در حال حاضر بخشی از سبک زندگی منحط غرب که حتی در این مستند شما می توانید از الکل به عنوان بخشی از خرید مواد غذایی. نه اینجا. ما تا به حال فرصتی برای ترمیم راه ما. ما حتی ولگردی در خیابان ها پس از 9 pm. ما فقط نمی رفتن برای شام. ما باید به حداقل برسد ” خارج از مواد غذایی است.’ ما به عقب در زمان برای صرف شام با خانواده است. به طور کلی یک وعده غذایی گیاهی به دلیل چیزهای دیگر ممکن است غیر بهداشتی منبع و شانس هستند که ما به زودی توسعه واقعی طعم سبزیجات فصلی مانند tinda.

مادر من می شده اند بسیار خوشحال است که مردم به طور کلی دیده می شود مانند یک تعالی معنوی. همه رذیلت است که تا کنون ذکر شده است حذف و از جمله بازدید از سینما است. ما وحی را تماشا دوباره اجرا می شود از سال گذشته سریال های رامایانا و Mahabharat. برای یک لحظه ما را به چشم پوشی از همه کسانی که به تماشای همه چیز در Netflix بکشد. وجود دارد همیشه یک تعداد انگشت شماری از بچه ها بودند که تاثیر بدی.

بیشتر ما بی گناه زندگی می کند بیش از چند ماه گذشته شده اند و یک داستان از بازگشت به برابر شده است. با استقبال از محدودیت ها و شکایت که نه یا کامل رو به کاهش رفاه ما نشان داده اند که جهان ما هستند. ما باید پاکسازی افراط از مصرف گرایی و پست آزادسازی رفاه. ما اصلاح معنوی بالاتر زمین با اعتراض ساده, فضیلت زندگی می کردند در داخل بسیار معنی. با تشکر از شما COVID برای ما نشان راه و پاکسازی روح ما از همه فساد که ما تا به حال تعلق در این جهانی مدرن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im