بزرگ حکومت نظامی آغاز شده است و ما در حال حاضر نیاز به یک حماسه پرچم مارس

این استاندارد دولت مته بیشتر یا کمتر منحصر به فرد به هند – غیر منتظره ضد شورش بیش از حد خشونت آمیز برای پلیس محلی به سبزها وضعیت در نهایت تحت کنترل در آورد پس از حکومت نظامی اعلام کرد و در نهایت به “پرچم مارس”. این زمانی است که ارتش (و در سالهای اخیر به خوبی مسلح شبه نظامی) گشت منطقه تحت حکومت نظامی کامل در مبارزه با دنده یک نمایش قدرت به آن را روشن است که پرچم در پرواز است در این سرزمین است. هر گونه تخلف را در حال حاضر به عنوان یک عمل جنگ در اتحادیه – هشدار به مشکل و اطمینان به مبتلا در منطقه و در اطراف. PM کردم قسمت اول در محل – شاخص های شهروندان به اطاعت بی سابقه ای مجموعه ای از دولت های گسترده حکومت نورد بیش از چند روز آینده. بخش دوم – یک استعاری پرچم مارس از یک نوع بسیار متفاوتی است که در حال حاضر مورد نیاز برای اطمینان هر کس که در این وضعیت است که تحت کنترل در آورد. این بی سابقه ای بار و نشان از قدرت بسیار مهم است برای روان ملی.

این مزاحم در این مورد احترام نیست هر اهتزاز پرچم – آن را تنها wilts زمانی که به طور سیستماتیک شکار کردن و دسترسی به بیشتر میزبان به پرش بر روی. برخی از ما بهترین مغزها در حال حاضر در حال کار بر روی راه حل ها و افسانه مانند دکتر دوی شتی ساخته شده اند دقیق ویژگی های پیشنهادات از آنچه مورد نیاز بر روی زمین در بيمارستان. اما ما نیاز به طور منظم یادآوری بصری از آمادگی عملیاتی توسط “راهپیمایی با این پرچم” ما از طریق امواج رادیو و تلویزیون/پهنای باند بلافاصله:

پرچم 1: ارتش (نیروی دریایی و نیروی هوایی از پزشکی سپاه یکپارچه در سراسر خدمات) مشخصه درگیر با جلسات روزانه (از بالا, اسناد, در, یکنواخت) از مراحل گرفته شده به ظرفیت ساخت. بهداشت دولت موضوع اما در واقع این مرکز نقش دیگر می تواند مشاوره/نظارتی/اداری. به آن نیاز دارد می گذرد انبوه در اطراف آن fauji “brahmastra” به عنوان یک اورژانس جنگ-تاسیسات وقت در ارائه هر جا که موج اولیه آمده است. چالش ها خواهد بود لجستیکی آنجا که پزشکی پس از آن دیگر نمی تواند فقط روزانه ICMR جلسات. شیوع در بیلوارا? کل شهر تحت مستند با بیش از یک دوجین موارد را تاييد كرد ؟ نزدیک ترین واحد ارتش به سرعت مجموعه تا یک تلفن همراه بیمارستان صحرایی در مجاورت و یک هواپیما با ارشد دکتر یا دو ده پزشکان آموزش دیده و تکنسین های با دنده محافظ و یک دوجین یا بیشتر هواکش بلافاصله پرواز به مکمل دولت دولت راه اندازی تا زمانی که وضعیت تحت کنترل است. این هند است که در آن بستگان بیماران به طور معمول حمله به پزشکان. اگر ما به ایتالیا-مانند حالات که در آن بیماران در صف برای فن های شما می خواهید combat-آموزش اسلحه toting مردم در اطراف. فعلی تصاویری از کهنه تعیین شده ويژه/بخش در بيمارستان های دولتی در شهرهای کوچکتر و روستاها می کند. موارد مهم بیش از ماشین ؟ ترابری ده بيماران به نزدیکترین ظرفیت راه اندازی. به یاد داشته باشید ما در حال فدا کردن میلیاردها روپیه ارزش فعالیت های اقتصادی برای این منع رفت و آمد … به راحتی قابل اجتناب مرگ و میر برای می خواهید از تخت خواهد بود غم انگیز اتلاف جمعی قربانی. آن را به اتفاق می افتد در نهایت در برخی از مکان(ع) بیش از چند ماه آینده – اما مردم می خواهید برای دیدن ممکن است هر تلاش ساخته شده است برای جلوگیری از آن. بهترین بخش این است که ما AFMS است که در حال حاضر ستارگان انجام کار بر روی زمین اما ما نیاز به یک روزانه “جنگ مطبوعاتی” به روز رسانی با ما چه می گذرد.

پرچم 2: از آن شده است بیش از یک هفته پس از این که سر است گفت: “تست” اما ما هنوز انبوه تحت-استفاده از ظرفیت های موجود در دولت labs شده اند و بسیار بسیار آهسته به طناب در بخش خصوصی به طور رسمی – آنها بوده ام در انتظار پر کردن کاغذ بازی بی پایان (با وجود اینکه NABL معتبر) و برخی از آزمایشگاه سر من صحبت می برافروخته در صبر. موقعیت “هیچ شواهدی از جامعه گسترش” نمی تواند بهانه ای برای شروع گسترده تست به دلیل این است که یک آزمایش علمی یا پژوهشی trial – ما نمی توانیم صبر کنید برای شواهد به نظر می رسد. این بیماری را مغلوب ساختن پیشی جستن کارت “بدون علامت گسترش” و آن را در حال حاضر بسیار روشن است که مردم بدون قابل مشاهده علائم جدی در مورد خود شده است. ما نیاز به فوریت دریافت سواب مجموعه تیم برای رسیدن به حداقل نیمی از نزدیک به صد هزار یا بیشتر مردم “تحت نظارت” در سراسر کشور (برای سفر اخیر یا تماس با موارد مشکوک) و آزمایشگاه – هر دو دولت و خصوصی – فرایند نمونه خود را دور ساعت برای شناسایی خطر خوشه. هیچ کس معتقد است که تعداد کم و دیگر هیچ, بنابراین “جلوگیری از وحشت” منطق ندارد. تست اعداد بزرگتر (از جمله تصادفی افراد جوان به کره جنوبی بود) در واقع انبوه باعث کاهش کلی میزان مرگ و میر (از آنجا که اکثر +ve موارد خفیف خواهد بود) و از این رو ایجاد اعتماد به نفس بیشتر. نگرانی در مورد “بی رویه” آزمون ها توسط افراد در حالی که معتبر نیست باید بالای ذهن – گرفتن هر دستگاه PCR در کشور تست نمونه round-the-clock مهم تر است در حال حاضر پس از معرف, پرايمر و پروب دیگر در تامین کوتاه مدت.

پرچم 3: زمانی که ما تست بیشتر مردم این اعداد تحت قرنطینه را افزایش و بسیاری از این مردمی نمی خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما فقط جدی نظارت انزوا. ما نمی توانیم بار بیمارستان زیرساخت با این اما در عین حال نمی تواند زیر استاندارد با امکانات جهان تماشای هر عکس آپلود شده در رسانه های اجتماعی از appallingly شرایط غیر بهداشتی. ما یک صنعت هتل تحت تهدید جدی سقوط – تن اتاق خالی در آبرومندانه مبله امکانات. امثال اویو و ماهیندرا استراحتگاه ارائه شده با استفاده از خواص وجود دارد اما نیاز به یک عملی سیستم در محل بودجه مرکز به طور مستقیم پیشنهاد اساسی برای جبران (موقت) دولت با استفاده از شبیه به زمان جنگ تصاحب یا دارایی – این می تواند در خدمت به عنوان یک پولی تاسیسات به کسب و کار و موثر در سراسر کشور قرنطینه بخش شبکه. فقط چند عکس در هر روز از امکانات جدید بودن تعیین شده در هر کشور و منطقه به عنوان “مراقبت هاي پيشگيرانه خوابگاهها” (آنها را که به جای “بخش”) مانند سای ورزشگاه در هوره انبوه خواهد افزایش اعتماد عمومی در ورزش است. ما ممکن است یک افزایش در موارد و یا منطقه ای شیوع بیماری بعد در ماه مه یا ژوئن … شاید حتی در زمستان. این مهاجم تبدیل به انزوا امکانات اگر در نهایت دائمی می تواند شروع یک مدت طولانی ارتقاء عظیم هند احساساتی سلامت زیرساخت – هر بحران پنهان یک فرصت و این به خوبی می تواند ما. یکی از جدید (مرکزی تامین می شود در حال حاضر) تسهیلات روزمره در هر دولت را برای چند هفته آینده خواهد بود شگفت انگیز برای اپتیک – درست مثل ووهان را یک شبه بیمارستان.

آشکار است که با 90 درصد از جمعیت بدون داشتن امنیت مالی خالص طولانی بیرون کشیده شده حکومت نظامی فاجعه بار خواهد بود اگر نه غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن. ما نیاز به پر ارزش از این دو هفته و برای آن که پرچم آوریل نیاز برای شروع!

در روح کمک به دولت با ایده های من آپلود این پیشنهادات به MyGov برنامه به عنوان به خوبی. من نیز مجموع پیشنهادات در نظرات خوانندگان که می توانید از فکر می کنم بیشتر از جمله “پرچم” و آن را به یک پست جدید در وبلاگ قبل از ارسال آن به که همان دولت منابع.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو