بزرگ چینی دیوار – قسمت 1

پس از ساعت اندکی از اواسط ماه اوت در سال 2019 در وینیپگ, کانادا, شش gaurds از Royal Canadian Mounted Police (RCMP) تا به حال شده است در انتظار این زن و شوهر در سایه درختان افرا پوشش بلوار خارج از اندازه شرکت و کانادا تنها – سطح 4 میکروب شناسی مرکز تحقیقات, ملت پیچیده ترین ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه.

توسط, بعد از ظهر آن روز شوهر-همسر دانشمند زن و شوهر از Drs. چنگ Keding و کیو Xianggu خواهد بود شتابزده حذف از شغل خود در NML و گرد کردن اتهام سرقت مالکیت معنوی. که کیو یک متخصص ویروس ابولا و شوهرش بسیار منتشر شده در آمريکا نمی خواهد که شده است یک مشکل برای پلیس تا به حال به این virologists نه آباد موسسه ویروس شناسی در ووهان.

ووهان.

اشتباه نکنید NIV در ووهان میزبان چین تنها و بالاترین سطح 4 میکروبیولوژی آزمایشگاه در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان کانون COVID19 بیماری همه گیر که زده کل هوبئی استان و فانینگ در حال حاضر در سراسر جهان حتی به شما به عنوان خوانده شده این. البته جهانی جامعه علمی در حال حاضر شواهد بی چون و چرا که ووهان آزمایشگاه به دست آورد برخی از مرگبارترین coronaviruses در این سیاره است.

مسلح با مشکوک تاریخچه اجازه سست و نادرست چند ویروس خطرناک در گذشته NIV الهام بخش نیست هر گونه اعتماد به نفس در همه – بیشتر پس از معینی دکتر فرانسیس بویل که پیش نویس ما Bioweapons عمل برای Bioweapons کنوانسیون توسط کشورهای متعدد است. برای اینکه عادلانه با نوع خود را از تجربه و تخصص در biowarfare Boyle است unlikeliest از نظریه پردازان توطئه هر چند برای wag غرایز خود را برای عوامل بیماری زا را او Hercule Poirot از انواع اشکالات در مسائل.

در خفیف ترین Boyle معتقد COVID19 فقط فرار NIV labs لطف همیشگی بی دقتی آن را به دست آورده است noteriety برای خود در طول سال. در اکستریم, بویل است وسوسه به قرار دادن دو و دو با هم و کلاس COVID به عنوان یک مهاجم bioweapon. آنچه بیشتر خود را مطرح hackles بود ناگهانی, مرگ مرموز محقق ارشد این مورد فرانک Plummer که عربستان کوروناویروس سارس نمونه و نیز در کار بود Coronavirus (HIV) واکسن در وینیپگ آزمایشگاه.

NIV در ووهان در حال حاضر تسلط CRISPR فن آوری را قادر می سازد که این نوع ژن-اسپلایسینگ که مورد نیاز برای ایجاد یک بیولوژیکی superweapon. خندق احتمالا آن را نیز در آزمایشگاه که در آن دانشمند چینی او Jiankui, معروف مهندسی مجدد ژنوم انسان آن را مقاوم در برابر اچ آی وی است. او را خدمت 3 سال حبس به خاطر او اعلام کرد آن را در خود را بدون نگه داشتن ک در حلقه.

من باید ظالمانه بحر تفکر غوطهور شدن در اینجا چگونه مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) ژنرال ژانگ Shibo واکس مورد اهمیت قومی ژنتیکی حملات خود را در سال 2017 کتاب “جنگ جدید با کیفیت بالا زمین”. من همچنین می توانید به عنوان خوانده شده من یادداشت های چسبنده بر معاون رئیس جمهور چین آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی او فوجو که گفت در سال 2015 که biomaterials شد جدید “استراتژیک فرمانده ارتفاعات” از جنگ است.

لطفا توجه داشته باشید خوانندگان به گذشته عضو از 18 کمیته مرکزی (2012-2017) و یک رئیس جمهور سابق دانشگاه دفاع ملی ژانگ درست نیست هر احمق و او باید بدانید. چه ژانگ در واقع به معنی خود قومی ژنتیکی حملات مفهوم سرد. او صحبت کردن در مورد آن نوع از bioweapons که کشتن دیگر نژادها اما برای آن افرادی که مانند او را طبیعی یا اکتسابی ایمنی.

پایان قسمت 1

در دومین و آخرین بخش من اثری از حقایق علمی که منجر به چند نتیجه گیری عجیب و غریب در ظهور و گسترش رمان تاج COVID19.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>