ترافیک در نزدیکی وزارت خزانه داری ساختمان نور در اطراف ظهر در مارس 13.

عکس: اریک baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—گرفتن مبلغ یکجا پرداخت به دست هر آمریکایی می تواند هفته به شروع و ماه به صورت کامل به عنوان دولت تلاش می کند به نوبه خود مالیات-سیستم جمع آوری به پول توزیع ماشین آلات.

کنگره coalescing در اطراف این ایده از ارسال پول به افراد به سهولت اقتصادی اختلال از شیوع کروناویروس و وزارت خزانه داری می خواهد برای توزیع پول نقد به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

خزانه پیشنهاد گردش شنبه پیش بینی دو دور از پرداخت یک شروع آوریل 6 و یک شروع مارس 18 با مقادیر متفاوت با اندازه خانواده و سطح درآمد. که فراتر از دو هفته هدف آقای Mnuchin ذکر شده در روز سه شنبه.

زودتر

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی از یک برنامه برای ارسال چک به آمریکایی ها به احتمال زیاد طی دو هفته آینده به کاهش خانگی و کسب و کار وقفه ناشی از گسترش جدید کروناویروس. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

قانونگذاران صحبت شده است حدود 1000 $در هر فرد و یا بیشتر آقای Mnuchin گفت: دولت با استفاده از سرویس درآمد داخلی اطلاعات برای برخی از مردم و داده ها را از ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی برای دیگران.

سیاست گذاران صورت یک تجارت کردن بین سرعت و دقت است. سریع تر وزارت خزانه داری بیل پول از در بیرون, بیشتر احتمال دارد آن است که برخی از مردم خواهد پرداخت دو برابر و دیگران نمی پرداخت در تمام. آهسته تر تلاش می تواند به کاهش خطاهای اما افرادی که از دست دادن شغل و یا ساعت قطع خواهد در صورت نصب اسکناس در ضمن.

“تحمل خطا نوع لازم برای این وضعیت گفت:” جک Smalligan سابق دفتر مدیریت و بودجه رسمی که بازنشسته شد در سال 2018 است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در 17 مارس است.

عکس: مایکل رینولدز/شاتر

دولت آخرین ارسال پرداخت به آمریکایی ها در سال 2008 به عنوان اقتصاد وارد رکود. رئیس جمهور جورج دبلیو Bushsigned قانون Feb. 13 اما پول نمی شروع به بیرون رفتن تا اواخر آوریل است. پرداخت شد تا حد زیادی کامل در تابستان. سپس به عنوان در حال حاضر وظیفه پیچیده بود چرا که در آن رخ داده است در طول IRS مشغول مالیاتی-تشکیل پرونده فصل است.

“مردم به دنبال در سال 2008 و گفت: “وای که کند بود'” گفت: تونی Fratto یک سخنگوی کاخ سفید در آن زمان است. “من نمی گویم این فقط به توان دفاعی از آنچه ما انجام داد. آن را در واقع بسیار سریع است.”

سپس دولت پرداخت می شود تا به 600 $در هر فرد بالغ و 300 دلار برای هر کودک بر اساس فرمول وابسته به درآمد. بسیاری از مردم ثبت اظهارنامه مالیاتی به ادعای بهره مند شوند که منجر به کار اضافی برای IRS و میلیون ها نفر از سوالات به آن مراکز تماس.

از آن پس IRS بودجه شده است بارها و بارها قطع در شرایط واقعی. سازمان مالیاتی در حال حاضر در حدود 23 درصد مردم کمتر از آن بود.

دولت پس تا حد زیادی برچیده ظرفیت آن برای توده چک-چاپ بنابراین بسیاری پرداخت خواهد بود ساخته شده به صورت الکترونیکی گفت: همین هموند سابق ارشد وزارت خزانه داری رسمی.

این زمان در اطراف کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف به دست آوردن پول به سرعت. یک راه برای انجام این کار خواهد بود به تقسیم کنندگان به چند گروه برای پردازش.

“این به پایان خواهد رسید تا رفتن در امواج” گفت: آقای Smalligan که در حال حاضر در موسسه شهری. “زمان آن است که بین این امواج هفته یا ماه؟”

بسته به اینکه چگونه قانون نوشته شده است که ساده ترین مردم به پرداخت به سرعت شامل کسانی که در حال حاضر دریافت مزایای از اداره تامین اجتماعی و اداره امور جانبازان. دولت در حال حاضر آنها را می فرستد و پول به طور معمول, که به معنی آن دقیق بانک-اطلاعات حساب.

بعدی افرادی هستند که پرونده مالیاتی. بیش از 80 درصد از مالیات دهندگان که دریافت بازپرداخت دریافت آنها از طریق واریز مستقیم به طوری IRS در حال حاضر تکمیل اطلاعات حساب بانکی و آدرس از سال 2018 اظهارنامه مالیاتی و بخشی از مجموعه ای از 2019 اطلاعات است. برخی از کسانی که در پرداخت های الکترونیکی را در مجموعه ای به رفتن به مالیات preparers و سپس توزیع به افراد گفت: دیک گرگ سابق مالی دستیار وزیر خزانه.

بالقوه وجود دارد, مانع, اما. بزرگتر که اطلاعات می شود کمتر دقیق است. برخی از افراد تغییر حساب های بانکی و در نتیجه پیامهای برگشتی. دیگران تغییر آدرس.

“IRS در حال حاضر این است که احتمالا تحت الشعاع” آقای هموند گفت. “آن را مالیات تشکیل پرونده فصل است. تو هنوز هم مالیات-قانون تغییراتی که در حال اجرا است. و در حال حاضر شما اثرات ویروس بر روی نیروی کار خود را.”

آن را IRS زمان برای آماده سازی فایل های که شامل نام و اطلاعات حساب بانکی. هنگامی که اطلاعات به دفتر خدمات مالی است که باعث می شود پرداخت آن را چند روز به مردم گفت: آقای گرگ.

هدف قرار دادن پرداخت به برخی از گروه های با درآمد زیاد ، یکی دیگر از گزینه خواهد بود به ارسال چک به هر کس و سپس جبران تمام یا بعضی از افراد بالا زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 مالیاتی. که این برنامه نقدی کمک مالی به متوسط درآمد خانوارها و صفر-بهره وام به کسانی که در بالا.

“ما در حال معامله اقتصادی خروجی برای سلامت” آقای Fratto گفت. “ما باید برای رفتن به بزرگ و این تنها راهی است که آن را برای رفتن به کار می کنند.”

سخت ترین گروه برای رسیدن به پول است که شاید بیشترین آسیب پذیر: افرادی که نمی پرونده مالیاتی به دلیل درآمد خود را بیش از حد کم است که نمی توانید دیگر مزایای فدرال. و قانونگذاران را مجبور به تصمیم گیری اگر غیر شهروندان باید پول بیش از حد. که یک چالش برانگیز و سیاسی انفجاری سوال. بنابراین خطر تقلب.

“هر زمان وجود دارد پول درگیر وجود دارد مردم در اطراف که به دنبال فرصت برای سرقت آن” آقای گرگ گفت. “بنابراین شما فقط باید آگاه باشید که سریعتر کارها انجام آن افزایش خطر ابتلا به خطا یا تقلب.”

دولت می تواند کار را از طریق دولت بیکاری-بیمه دفاتر به مردم پول و بازپرداخت متحده بعد آقای هموند گفت. پس از طوفان کاترینا دولت در نظر گرفته شده توزیع انبوه کارت اعتباری بدهی آقای گرگ گفت: اما به عقب کشیده در آخرین لحظه.

نوشتن به ریچارد روبین در richard.rubin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de