خبر خوب این است که شما مدیر عامل. خبر بد این است که اقتصاد تعطیل است.

HP Inc. مدیر ارشد اجرایی انریکه Lores تصویر اینجا در یک تماس ویدیویی است که در حال حاضر در حال اجرا 81 ساله شرکت از خانه اش در لوس آلتوس کالیفرنیا.

عکس: مایکل Bucher/وال استریت ژورنال

هر مدیر اجرایی در امریکا نشسته بر روی یک صندلی داغ در حال حاضر.

برای انریکه Lores, صندلی شده است بر آتش از او در زمان HP Inc.’s برترین کار در ماه نوامبر. یک مهندس برق که در پیوست این شرکت به عنوان یک کارآموز در 1989 54 ساله اسپانیایی بود به سختی به اتهام زمانی که بحران آغاز شده است.

چهار روز پس از تاریخ شروع اخبار بی خانمان که زیراکس منابع Corp. شد cobbling با هم یک پیشنهاد خرید 81 ساله کامپیوتر-سخت افزار ساز. در این ماه است که به دنبال آقای Lores swatted دور خصمانه salvos از زیراکس. در نامه ای به سهامداران روز شنبه نوشت که به دنبال یک megadeal در طول یک بیماری همه گیر نیست و محتاطانه.

“کلید چیزی که من باید انجام دهید در حال حاضر اولویت بندی زمان من” آقای Lores به من گفت که صبح روز پنجشنبه طی یک زوم چت. HP تولید و فروش اسباب بازی در بازارهای سراسر جهان که بسیاری از آنها شده اند لرزاند توسط شیوع کروناویروس. اگر آقای Lores نمی نگه داشتن خطوط تولید, حرکت, مدیریت تیم و مشتریان خرید در طول یک بحران وجود خواهد داشت هیچ HP چپ برای زیراکس یا هر کس دیگری به دنبال.

“در حال حاضر هنگامی که ما نشان می دهد ارزش و فرهنگ HP,” او گفت:. سخت افزار غول آن شناخته شده است چاپگر و رایانه های رومیزی و لپ تاپ ها; آقای Lores فکر می کند در حال حاضر زمان برای نوشتن یک “فصل جدید.” دو چیز او می خواهد این شرکت که بیشتر در ارتباط با آنها 3-D پرینتر و هر محصول است که کمک می کند تا آمریکا کار از خانه.

HP ramped تا چاپ آن از سپر چهره در تصویر اینجا به عنوان به خوبی به عنوان ماسک کنندگان و دست-رایگان افتتاحیه درب در 3-D پزشکی پرینتر. آن را در حال حاضر عرضه بیش از 5000 از این محصولات به بیمارستان.

عکس:
HP

مانند بسیاری از مدیران صحبت کردم به این ماه آقای Lores صرف راه بیشتر زمان خود را در شمال کالیفرنیا دفتر خانه از همیشه قبل از با استفاده از کوچک پورتال بر روی گوشی های هوشمند و یا کم به صحبت با مردم او را به چنگ زدن در راهروها و یا غیررسمی با جمع در یک اتاق کنفرانس. او به طور منظم چک در عملیات در سخت-آمار سازمان ملل از جمله ایتالیا و چین و نظارت بر نقدینگی مثل شاهین.

تن از مکالمات در حال تغییر است. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال دیدن گسترده است و افراد خود را باز کردن.” او نشسته طریق بسیاری از داستان ها به تازگی از جمله در طول تماس های خود را با کسانی که در حفظ و HP خزانه کامل. “ما نه تنها بحث در مورد کسب و کار اما ما با استفاده از زمان برای تعامل با مشتریان خود در سطح های مختلف.”

آقای Lores آخرین در یک خط از افرادی که شغل من برفلد در طول این بی سابقه بار برای مجله ویژه “کار ساخت آن” سری.

من یاد گرفته ام چگونه یک خانه مراسم تشییع جنازه مدیر توصیه عزاداران چگونه برای خداحافظی در یک دوران اجتماعی فاصله. چگونه یک ایمیل حامل صرف زمان زیادی شستن دست های خود را به عنوان ارائه پست الکترونیکی. چگونه یک پرستار نمیفهمد بهداشتی, راه برای استفاده مجدد از یک بار مصرف لباس شب.

مدیر عامل شرکت نقش در ساخت آن به کار می کند ؟ نقطه مردم به نور در انتهای تونل.

آقای Lores گرفت HP با یک چشم در تبدیل یک فرهنگ نیاز به یک خانه تکانی. او خود را آغاز کرد 31-سال اسب بخار حرفه ای در یک تیم توسعه یک گرافیک چاپگر به نام DraftMaster. او در ادامه به اجرای برنامه های مختلف شرکت واحد از جمله تصویربرداری و چاپ. او ابزاری در تقسیم Hewlett-Packard Co. در سال 2015 که از هم جدا محاسبات شخصی, بخش از, بخش, فروش, شرکت های بزرگ خدمات و سخت افزار.

چهار هفته قبل رسما مصرف بیش از سلف خود آقای Lores شروع به تکان دادن تا چیز. او اعلام کرد تا 9,000 کاهش شغل و گفت: خدمات و فن آوری های جدید مانند HP را نوپای 3D-چاپ واحد نیاز به یک اولویت بالاتر رفتن به جلو.

تدوین این استراتژی جدید و مبارزه با زیراکس را تصاحب تلاش مصرف مقدار قابل توجهی از زمان در آغاز سال که HP مدیریت شروع به شنیدن در مورد کوروناویروس. آقای Lores شنود گذاشته سران چهار HP واحد برای نظارت بر وضعیت و ساخت یک تداوم طرح در حالی که بقیه شرکت متمرکز بر رشد هزینه برش و استراتژی.

“جهان کاملا تغییر کرده و در این دو یا سه هفته به” آقای Lores گفت.

HP پایتخت استراتژی نشان می دهد که چگونه به سرعت همه چیز می تواند تغییر کند. در اواخر ماه فوریه آقای Lores اعلام کرد 15 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه طراحی شده برای دفع زیراکس. که شامل 8 میلیارد دلار در repurchases متعهد در عرض یک سال است. که به نظر می رسد مانند یک لوله رویای امروز.

یک ماه بعد آقای Lores صرف زمان ارزیابی مقیاس است که طرح. اقتصاد nosedived; HP سهام مانند تقریبا هر تراشه آبی در امریکا—دارای چهار; و در دسترس بودن اعتبار شکننده است. “در حال حاضر نقدی پادشاه است,” او گفت:.

به جای سریع-آهنگ جدید ارشاد به دلجویی از وال استریت آقای Lores است موعظه احتیاط. “ما نیاز به گفتن کار درست در زمان مناسب.” صرف تمام وقت خود را با مدیران مالی و خزانه داری هیات برای رسیدگی به یک موضوع خواهد خود را محدود و اثربخشی.

به دلیل برخوردهای گاه به گاه نمی تواند اتفاق می افتد مجازی در محل کار آقای Lores تا ضربه خود را در جلسات با مدیران ارشد از یک هفته به سه و خواستار سه یا چهار مشتریان عمده در روز است. او تغییر کرده است, دیجیتال, پس زمینه, زوم برنامه به پالو آلتو کالیفرنیا گاراژ که در آن بیل هیولت و دیو پاکارد آغاز شده این شرکت است.

مردم وجود دارد که آقای Lores به طور منظم چک در با: دو نفر از فرزندان خود را در بازگشت از نیویورک به کالیفرنیا در خود به انزوا عصر; سلف خود را در HP Dion Weisler; HP رئیس این تراشه Bergh (که توسط مدیر عامل شرکت Levi Strauss & Co.). و او به طور منظم مذاکرات به خواهر و برادر در اسپانیا که در آن هر دو پزشکان.

او همچنین به طور منظم ملاقات با یک گروه از مدیران اجرائی در صنایع مشابه. دونده مشتاق آقای Lores تلاش می کند به فشار در حال اجرا و یا دوچرخه سواری زمان. زمانی که در کنفرانس تلفنی و یا بررسی شرکت برآورد پیش بینی و برنامه ریزی او منافذ بیش از ایمیل های کارکنان.

کارگران به اشتراک گذاری داستان و بیان اشتیاق به زمین در هر راه که آنها می توانند. “مشکل این است که برای پیدا کردن افرادی که می خواهند آن را تلاش برای انتخاب مردم ما می خواهیم به آن را انجام دهد.” او می خواهد نیروی کار به سرعت خود را. “ما نیاز به درک این است که رفتن به بسیار کوتاه مدت چیزی.”

روز چهارشنبه آقای Lores میزبانی یک فیلم Q&A با 1200 شرکت رهبران. پیام خود را به آنها این است که در حالی که HP هوازدگی همان طوفان هر شرکت دیگر است که این فرصت منحصر به فرد. ترفند این است برای پیدا کردن آنها را تجزیه و تحلیل آنها و ضبط آنها.

بسیاری از آمدن اخلال در خانه تاسیس شرکت انجام دقیقا همان است که در طول بحران مالی است. شرکت های مانند Airbnb, Inc. و Spotify تکنولوژی SA ایجاد شد در طول و یا بلافاصله پس از آخرین رکود بزرگ. Netflix , Inc., آمازون.com , Inc. و دیگر شرکت های فن آوری در ضمن با تجربه رشد نمایی سپس در سال های پس از سرهم بند با سود مدل های کسب و کار.

آقای Lores گفته است که کارکنان خود را به استفاده از این زمان بحران به دوباره اختراع HP.

فوری ترین ابتکار عمل نشان می دهد که آنها در حال گوش دادن به طور مستقیم مربوط به مبارزه با این بیماری همه گیر. HP ramped تا چاپ آن از ماسک کنندگان چهره سپر و…) و افتتاحیه درب در 3-D پزشکی پرینتر و در حال حاضر عرضه بیش از 5000 از این محصولات به بیمارستان.

“این نه تنها در مورد حفاظت از خودمان را,” او گفت:. “این در مورد پیدا کردن فرصت است.”

نوشتن به John D. Stoll در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>