گلف استریم: چرا تهمت های مکرر teeing است همتراز برای دوره 😜

Bogeymen از رسانه ها که نگه داشته ام یک چشم عقاب در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه شده اند eviscerating او را برای پرواز به گلف, لینک های که در حال حاضر در 262 و شمارش در مسیر رسیدن به 300 تا پایان مدت خود را. که divvies تا به یک سفر به دوره مورد هر 4.2 روز. با کمی تلاش بیشتر می تواند او پیشی در نیمی از زمان سلف خود باراک اوباما 308 گلف مباحث بیش از دو لحاظ است که برگ برنده اعلام شد بیش از حد زمانی که او (تهمت) در حال اجرا بود برای رئیس جمهور. “دو صد و پنجاه دور – که بیش از یک پسر که در تور PGA ، او [اوباما] بازی بیشتر گلف در سال گذشته از تایگر وودز,” او گفت: در تجمع حمایت است که او خود را “نه در رفتن به زمان به بازی گلف” در حالی که “کار برای مردم آمریکا” اگر او رئیس جمهور شد.

گلف, که, کسی, تعریف شده به عنوان یک “سری بی پایان از فجایع پنهان گاه به گاه معجزه” – و یا “بسیاری از راه رفتن شکسته با ناامیدی و بد حساب” — شده است رفتن به رؤسای جمهوری ایالات متحده برای غلبه بر هر دو بدبختی و پریشانی در حالی که به دنبال حق ریاضی و سحر و جادو در یک کار سخت. آمریکایی ها بسیار درک زمانی که آن را می آید به خود را رئیس جمهور گلف و تعطیلات – جالب است که با توجه به آنها خود را دریافت کمترین تعطیلات در جهان غرب است. در واقع نه تهمت و نه اوباما نزدیک به دوایت آیزنهاور یا وودرو ویلسون که golfed حدود 100 و 150 دور در هر سال به ترتیب بازی در هر 2.5 تا 3.5 روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن teeing به عنوان های زیادی را با عشق خود را از املاک و مستغلات به عنوان با مزه برای گلف. با یک دوجین خواص گلف در ایالات متحده و چهار فراتر از آن سفر خود را بیشتر در طبیعت بازرسی نمونه کارها خود را از گرفتن هر گونه ورزش, اگر چه او ادعا می کند برای به دست آوردن بسیاری از کسب و کار انجام شده در دوره خود jaunts. که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اشتباه خود را بی امان انتقاد از اوباما برای چیزی که اکثر ما از رئیس جمهور برای رسیدن به, و هزینه های آن به خزانه – در حال حاضر تیک تاک گذشته 100 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به امنیت متعلقات است که برای رفتن با او.

در مورد او تنها دفاع در حال حاضر او هیچ دوستان در واشنگتن دی سی – سیاسی خصمانه شهرستان که در آن یکی از پیشینیان خود گفت: “اگر شما می خواهید یک دوست و یک سگ.” به عنوان اولین کاخ سفید وقت در 150 سال به حیوان خانگی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن برطرف کننده استرس است که تنبیه کردن گلف. برای رئیس جمهور آمریکا که همتراز برای دوره.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de