این Galwan سندرم

در شب 15/16 ژوئن 20, هندی و چینی نیروهای درگیر در Galwan دره در نزدیکی ص 14 و مناطق اطراف آن همراه ما درک لاک. آن را نه یک نظامی زد و خورد اما عمد خائنانه و فریبکارانه حمله توسط PLA در unsuspecting گشت از 16 Bihar, نظارت مرحله بندی پشت PLA به سمت خود را از لاک به عنوان یک نتیجه از تصمیم گرفته شده به طور مشترک در مرز پرسنل نشست 06 Jun20. تحریم و تایید شده توسط هیچ یک دیگر از فرمانده چین غربی تئاتر فرمان خود PLA سربازان با استفاده از میخ باشگاه آهن و میله شمشیر و سنگ به از بند باز کردن یک حمله قطع Col Santosh ببو و اسکورت. مردان خشمگین از مرگ خود فرمانده افسر counterattacked با سرنیزه و دست خالی. عذاب ادامه داد: همچنین نیمه شب گذشته. در حالی که وجود دارد اعتراض عمومی و محض غم و اندوه در اردوگاه از دست داده 20 مردان شجاع از جمله خود شرکت وجود دارد تحسین برای راه آنها مبارزه را به عنوان PLA پرداخت می شود به شدت برای خود حادثه ناگوار از دست دادن بیش از 40 مرد از جمله یک سرهنگ و برخی از افسران. چینی ها نه نشان داد میزان تلفات و نه باید مفتخر مرده. وحشتناک ضرب وشتم در Galwan آمد و به عنوان یک شوک و تعجب به سرخپوستان. یک خیانت تاریخی است که هرگز فراموش نخواهد شد.

Galwan یک مشکوک تمایز از خیانت در گذشته است. در سال 1962 چینی محاصره کرده و یک پست از 40 Gorkha سربازان در Galwan پست برگزار شد با وجود ارعاب و cajoling توسط چینی ها. آن را تایید وعده های ساخته شده توسط خود را به وزیر امور خارجه که چینی ها می خواستم یک حل و فصل مسالمت آمیز این مرز و آنها هرگز از رفتن به جنگ با این مسئله است. اما در Oct 62 چینی بیش از زد پست به چین رفت و به جنگ با هند است. Galwan حادثه شد و یک نیرنگ برای گمراه کردن سرخپوستان.

در تکرار این حادثه مرحله موفق در Galwan در 15/16 Jun باعث می شود ما تعجب می کنم اگر این مهم اجلاس جلسات برگزار شده در ووهان در سال 2018 و در پورام در سال 2019 که قول داده بود صلح آمیز همکاری و توسعه در تمام زمینه ها به نظر می رسد استفاده شده است به عنوان یک مکار خدعه توسط چینی ها دوباره

58 سال در چین با استفاده از این حادثه به ادعای کل Galwan ولی به دلیل آن منجر به خور و اتصال با Shyok رودخانه, منطقه ای که در آن DSDBO جاده عبور بیش از رودخانه و می تواند به عنوان یک چوک با اشاره به اخلال هندی نیروهای جنبش به سمت بخش فرعی شمال.

آن را باید درک کرد که پس از ک در زمان بیش از این کشور در سال 1949 چین ساخته شده است یک روایت برای پس گرفتن سرزمین های است که آن را از دست داده بود به امپریالیسم و قدرت های بزرگ مکانیزاسیون به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که امن در طول جنگ با هند در سال 1962. چین می بیند هند را به عنوان وارث انگلیسی, میراث, ساخت ادعا می کند به عکاسی چانه و تلاش برای تغییر وضع موجود با جلو استقرار سیاست. هند تمایل به پیوستن به چینی OBOR (CPEC) ابتکار لغو هنر 370 و رشد نزدیکی به آمریکا دیده می شد به عنوان محرک دیگر.

آن است که ریشه دوانده در نگرش است که آنها همیشه در دفاع از خود و هرگز خود را انجام هر گونه اشتباه. بنابراین چینی عمدا ایجاد تحریک در Galwan برای پیدا کردن بهانه ای آنها مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود با underplaying اخبار از تلفات در خانه. چین آگاهانه توسعه یک “تن ناشنوا” خارجی و سیاست امنیتی هنگامی که آن را شامل ارضی حاکمیت و یا ادعاهای تاریخی قرار می دهد و تعهد سازش در طرف دیگر.

پیامدهای چینی خط از تفکر است که آن را ادامه خواهد داد به اینچ به جلو در مناطق مختلف عمدا عبور درک لاک زدن و به چالش کشیدن هند نیروهای خود را برای تهاجمی قصد. از آن خواهد شد به خوبی شیهه کشیدن غیر ممکن است آنها را به فشار جسمی و ضربان مذاکرات خود را طول می کشد زمان. اگر ما فقط استقرار در موضع آف برای بررسی PLA و آنها حاضر به بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش آنها به طور موثر تغییر وضعیت لاک زدن بر روی کامپیوتر کاربر تصرف قلمرو. آنها را ایجاد کرده اند به اندازه کافی اهرم برای اعمال محدودیت در خط سیاسی خود را به هدف در حالی که مذاکره برای رسیدن به یک وضعیت موجود با ما.

چینی هستند و در نتیجه ایجاد یک تصمیم معضل برای ما آرام توسط نرم پذیرش در BPM توافق به رهاسازی و بازگشت به وضع موجود البته بدون محدودیت زمان. آنها همچنان به حفظ یک نیروی قابل ملاحظه در عمق برای نشان دادن اثر. چین نمی خواهند یک جنگ خواهد شد اما توسل به اقدامات رژيم به قلمرو ادعا که می تواند مورد سوء استفاده در آینده. چینی انجام است پر از مکر و فریب. بنابراین گزینه های ما چه هستند ?

چین معتقد است که در مقابله و تاکتیک های خود و با استفاده از ادعاهای تاریخی و عضله به عنوان ابزار برای پیشبرد جاه طلبی هژمونیک. ما باید به یاد داشته باشید که ما نمی توانیم خنثی چینی جاه طلبی های ارضی با شعار صلح اما با کسب قدرت و ایستاده به قلدر.

در حالی که ارتش قادر به کنترل وضعیت بر روی زمین فراهم می کند و برخی از اهرم دولت هند باید به یک چارچوب سیاسی برای درک نظامی در سطح و راه اندازی یک مشخص سیاسی-دیپلماتیک ابتکار با استناد به معاهدات دو/ چند جانبه, انجمن, تجارت, تجارت و تاریخی روابط میان ملت ها به دنبال صریح Status Quo Ante از طریق گفت و گو است. به طور همزمان هماهنگ کمپین به افشای چینی فریب و دورویی با شرکای استراتژیک و دوستان را آگاه خواهد بود. یک پیام واضح و روشن است که هند نمی خواهد قلدری نظامی و آماده خواهد شد برای دفاع از تمامیت ارضی و حاکمیت ملت ما باید منتقل شود نه فقط به چینی ها بلکه به همکاران و دوستان است. .

ما استراتژی نظامی باید لولا در سه فرض اساسی: یکی برای استقرار پیش رو در قدرت به انکار نفوذ در تهدید مناطق و جلوگیری از Galwan مانند حوادث. به اجرای کم عمق نفوذ در سراسر لاک در مناطق انتخاب شده برای ایجاد اهرم در حالی که تلاش ها به دنبال Status Quo Ante. و سه به طور کامل آماده به استفاده از زور برای اخراج PLA از نفوذ مناطق باید, چینی نمی شود متمایل به دیپلماتیک/سیاسی/ نظامی سطح مذاکرات و همچنان متخاصم و دشمن در نقض روح معاهدات و پروتکل های. باید آن را روشن ساخته و به PLA که ما را قبول نمی کند هر چیزی کوتاه از وضعیت موجود حول و حوش و بدون خطر انداخته است. روح قطعنامه باید “همزمان و متقابل عمل توسط هر دو طرف به بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش.” تشدید هر چند نه مطلوب خواهد بود در خور پاسخ به PLA قلدری تاکتیک.

در نهایت گفتمان سیاسی داخلی نمی تواند اجازه رقیق ما خواهد شد و حل و فصل. کسانی که افراط در چنین skullduggery باید متوجه باشید که دشمن تغذیه و سوء استفاده از اطلاعات به گسترش دروغ و تبلیغات. این اظهارات ناخوشایند و منافع مربوط به امنیت ملی هستند demoralising و خود شکست در زمان بحران ملی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de