آینده خودروهای الکتریکی ممکن است سوار بر روی دو چرخ

دهلی نو—ارزان قیمت موتور سیکلت و scooters را تشکیل می دهند بزرگترین گروه از وسایل نقلیه جدید هدف قرار دادن جاده جهان در دهه آینده و به سرعت در حال رشد سهم از این دوچرخه را برقی می گویند تولید کنندگان و تحلیلگران.

با فروش خودرو کاهش در بزرگترین بازارهای توسعه یافته الکتریکی دو چرخ به زودی ممکن است لحظه ای خود را. صدها میلیون نفر از آنها به احتمال زیاد خواهد شد به فروش می رسد در جاهایی مثل هند و چین و سایر بازارهای در حال ظهور با توجه به پیش بینی از انرژی و منابع موسسه دهلی نو فکر می کنم تانک.

بنزینی دوچرخه هنوز هم بخش عمده ای از دو چرخ, فروش, اما شرکت هایی مانند چین نزدک ذکر شده نیو فن آوری و هند قهرمان وسایل نقلیه الکتریکی Pvt. Ltd. آغاز کرده اند با ارائه قابل اعتماد و موتور سیکلت های برقی و اسکوتر در بیشتر نقاط قیمت مقرون به صرفه. راه اندازی با هدف تبدیل شدن به تسلا از دو چرخ در حال شعار high-tech, sleekly طراحی مدل برای کمتر از $2,000.

برقی-موتور سیکلت رونق می تواند راه اندازی نسل جدیدی از رانندگان ترجیح می دهند که وسایل نقلیه الکتریکی و ممکن است احتمال بیشتری برای انتخاب اتومبیل های الکتریکی هنگامی که آنها می توانید استطاعت آنها می گویند تحلیلگران و مدیران.

الکتریکی دو چرخ در حال حاضر با داشتن اثرات زیست محیطی با توجه به آژانس بین المللی انرژی در پاریس مبتنی بر انرژی watchdog. برقی دو و سه چرخ در جاده ها اجتناب شود بیشتر آلاینده ها از تمام اتومبیل های برقی همراه در سال 2018 در این سال های اخیر که داده ها در دسترس است با توجه به آژانس بین المللی انرژی.

“برق تحرک است نه تنها در مورد اتومبیل” گفت دریایی Gorner یک تحلیلگر در آژانس بین المللی انرژی. “دو و سه چرخ electrify سریعترین بنابراین آنها نقش مهمی بازی کند.”

الکتریکی گزینه های جذب Raghav Srinivasan یک بنگلور هند-بر اساس برنامه نویس, که گفت که او به روشن برقی روروک مخصوص بچه ها از بنزینی یک سال گذشته است. با یک ظاهر طراحی شده و عملکرد e-روروک مخصوص بچه ها یک مقدار بهتر از مشابه گاز خودرو, او گفت:.

“من آن را انتخاب کنید برای جنبه های زیست محیطی,” او گفت: روروک مخصوص بچه ها خود ساخته شده توسط Ather انرژی هند راه اندازی.

ده ها تن از جدید برقی-مدل های خودرو در حال انتظار برای رسیدن نمایندگی در چند سال آینده. ما به دنبال هشت وال استریت ژورنال خبرنگاران در چهار کشور برای دیدن اگر آنها و جهان آماده را به سوئیچ.

Coronavirus بحران طرح میتوانست حمل و نقل و صنایع انرژی و رکود اقتصادی جهانی می تواند سرکوب تقاضا به عنوان مصرف کنندگان قرار خرید. تغییر جهت وسایل نقلیه الکتریکی خود ادامه خواهد داد با این وجود مدیران صنعت پیش بینی شده است. برخی از حدس و گمان است که تقاضا افزایش می پس از همه گیر اگر مردم به دنبال جایگزین هایی برای شلوغ حمل و نقل عمومی.

چین پیشنهاد کرده است قدرت پردازش الکتریکی دو چرخ تولید کنندگان و اعمال محدودیت در خرید و فروش کسانی که اجرا بر روی بنزین. بیش از 1.5 میلیون الکتریکی دو چرخ فروخته شد وجود دارد در سال گذشته گفت: پل Blokland مدیر بخش Y خودرو, اطلاعات خودرو شرکت مشاوره. اتومبیل های الکتریکی را تشکیل می دهند کمتر از 5 درصد بازار خودرو در چین امروز; الکتریکی دو چرخ شامل حدود 10% از موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها, بازار, بخش, Y تخمین می زند.

رویاهای لوله

برقی دو و سه چرخ را آواره تر تولید گازهای گلخانه ای از اتومبیل های برقی در سطح جهان است.

میلیون ها تن از شرکت2 اجتناب شود توسط انواع وسایل نقلیه در سال 2018

چین

اروپا

شمال

امریکا

دیگر

برقی دو و سه چرخ

مجموع: 23.29

اتومبیل های الکتریکی/تنگ وسایل نقلیه تجاری

10.88

منبع: آژانس بین المللی انرژی

هند بزرگترین دو چرخ بازار سالانه واحد فروش به نظر می رسد مجموعه ای برای وصل کردن بعدی. راه اندازی مانند Ather تاسیس هندی علامت های تجاری مانند Bajaj خودرو با مسئولیت محدود. و مارک های جهانی مانند Honda Motor Co. در حال کمک به برق کشور دو چرخ ناوگان و دولت است فشار تولید کنندگان را بیشتر از طریق مقررات و معافیت های مالیاتی.

سقوط قیمت باتری کمک کرده اند قرار داده برقی دو و سه چرخ در عرض 20 درصد از هزینه های خود را از نزدیکترین گاز رقابت است. رفتن برق است که اغلب ارزان تر گفت: Naveen Munjal مدیر عامل قهرمان وسایل نقلیه الکتریکی هند بزرگترین الکتریکی دو چرخ با نام تجاری. آقای Munjal گفت: قهرمان میانی اسکوتر که برچسب قیمت بالاتر نسبت به مقایسه بنزینی, دوچرخه, هزینه کاربران 19 درصد کمتر در طول سه سال دوره زمانی که سوخت هزینه ها در میان.

کاهش تعداد و گاز-وسایل نقلیه عمومی است-سلامت اولویت در هند رنج می برد که بدترین کیفیت هوا در جهان کوتاه زندگی میلیون ها نفر از شهروندان خود را با توجه به مطالعات انجام شده توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا و دیگران.

بیش از 150 میلیون دو و سه چرخ با استفاده از ملت را در خیابان ها رقم می رود در دهه های آینده برآورد انرژی و منابع موسسه.

Naveen Munjal مدیر عامل قهرمان خودروهای برقی گفت: آن میانی اسکوتر هزینه کاربران 19 درصد کمتر در طول سه سال دوره زمانی که سوخت هزینه ها در میان.

عکس: اریک الگوریتم بلمن/وال استریت ژورنال

هند دولت گفته است که می خواهد 30 درصد از وسایل نقلیه جدید به توان الکتریکی در دهه آینده و حتی اهداف بالاتر برای دو چرخ. در چین آژانس بین المللی انرژی برآورد 90% از دو چرخ خواهد بود الکتریکی تا سال 2030.

مانع رشد بالاتر برچسب قیمت و نیاز به شارژ برقی دوچرخه. از 20 میلیون دو چرخ فروش سالانه در هند کمتر از 2 درصد برق, برآورد بخش Y خودرو.

به اشتراک گذاری افکار خود را

به نظر شما خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هند در حال ظهور دسته ای از وسایل نقلیه الکتریکی می تواند پر کردن یک نیاز برای مقرون به صرفه محکم و سازگار با محیط زیست دوچرخه در جنوب آسیا و آفریقا و جاهای دیگر گفت: Deepesh Rathore, یک خودرو, مشاور که دارای تخصص در وسایل نقلیه الکتریکی. هندی سازندگان الکتریکی دو چرخ می گویند آنها انتظار دارند تقاضا را در سال آینده و وسایل نقلیه ارزان تر خواهد شد که تقاضا بالا می رود و اجازه می دهد آنها را به شروع به ساخت بیشتر قطعات به صورت محلی.

اسکوتر ساخته شده توسط Ather انرژی طراحی شده برای مقاومت در برابر هند شرایط رانندگی با فریم آلومینیوم برای ثبات و گروه بندی سیم کشی که نمی خواهد سر و صدا خارج از محل به عنوان رانندگان فایل های فشرده در اطراف ترافیک و جغ بیش از چاههای و rutted جاده ها. این شرکت با راه اندازی ایستگاه های شارژ در بازارهای کلیدی و نصب شارژ رسانه ها در مشتریان منازل و دفاتر.

آن را نیز تلاش برای ارتقاء روروک مخصوص بچه ها با تجربه و بدون احتراق و تخت-پنل نمایش برای همه حدود 1600$.

“ایده این است برای ایجاد چیزی است که به عنوان خوب یا بهتر” از اسکوتر گاز گفت: Ather را از بنیانگذاران و مدیر اجرایی, Tarun مهتا.

قهرمان الکتریکی قرار می دهد بیشتر از سیم کشی و قطعات الکترونیکی در وسایل نقلیه خود را به طوری که آنها می توانید از طریق موسمی-آب گرفتگی خیابان ها بدون اتصال کوتاه. دوچرخه’ باتری قابل جابجایی می تواند مقاومت در برابر 110-درجه حرارت و قهرمان روت هزاران نفر از گاراژ مکانیک به تغییر لاستیک ها بر روی وسایل نقلیه خود را. آن را نیز می دهد مشتریان یک راه برای ایستادگی کردن در ترافیک گفت: آقای Munjal.

“ما آنها را به سبز کلاه می گویند:” من یک تغییر من یک جنگجو سبز,’,” او گفت:.

نوشتن به اریک الگوریتم بلمن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>