آینده چیزی نیست که از آن استفاده می شود : آمادگی برای عادی

برای اولین بار این ویروس در حال حاضر اقتصادی fallout وجود دارد که نیاز به راه اندازی تیم خود که به برنامه های پیش رو است.

این Covid-19 بیماری همه گیر در حال گسترش است در یک سرعت فوق العاده. شما باید با قرار دادن یک بحران تیم در محل و انجام همه شما می توانید به نگه داشتن مردم خود را ایمن ماندن در بالای کسب و کار و مقابله با عدم اطمینان در میان دائما در حال تغییر شرایط. این است که به احتمال زیاد به اندازه کافی خوب.

نزدیک در پاشنه coronavirus شیوع موج بعدی از اختلال—بزرگترین شوک اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است که سر راه ما. و آن را فقط یک شوک اقتصادی: آن است که یک شوک به مشتری رفتار و مدل های کسب و کار بیش از حد. چالش های مرتبط با آن خواهد بود از قدر بزرگتر از آنچه ما استفاده می شود به خرید و فروش با.

به عنوان کسب و کار در سراسر جهان در مقابله با عادی آنها به سرعت در حال تکامل برخی قانع کننده روند هستند و بنابراین قابل پیش بینی نتایج.

فاصله پشت

حتی قبل از COVID-19 ضربه وجود دارد نشانه ای از ناخرسندی بیان شده در تماس برای حمایت از تولیدات داخلی و محدود تر مهاجرت و ویزای سیاست. در این راه مردم به دنبال به ایجاد فاصله بیشتر از کسانی بودند که بر خلاف خود. این بیماری همه گیر در نتیجه پیدا کرده و به آن هدف.

با توجه به یک مطالعه بیش از سه میلیارد نفر زندگی می کنند در کشورهایی که مرزهای در حال حاضر کاملا بسته به nonresidents; 93 درصد زندگی می کنند در کشورهایی که اعمال محدودیت های جدید در ورودی به دلیل coronavirus.

انعطاف پذیری و بهره وری

حتی زمانی که مستند محدودیت شروع به سهولت کسب و کار نیاز به کشف کردن چگونه به عمل در راه های جدید است. در حالت ارتجاعی—توانایی جذب شوک و برای بیرون آمدن از آن را بهتر از رقابت—خواهد بود که کلید به بقا و کامیابی طولانی مدت و شاید تجدید مقاومت به جهانی شدن است. که همه آنها ممکن است مرتبه دوم عواقب ناشی از اقدامات که در حال حاضر برای مقابله با کروناویروس. دلیلی ارتجاعی, شرکت کارآمد و انجام بهتر با توجه به توانایی خود را برای کاهش هزینه های عملیاتی.

افزایش تماس رایگان اقتصاد: مجازی جهانی شدن

در اوایل جهانی شدن بیشتر فیزیکی – فروشگاه تجارت محصولات فیزیکی است. آن را در حال حاضر در حال حرکت به ‘خدمات جهانی شدن” با موار BPO ، اما در حال حاضر آن را به حرکت به سطح بعدی مجازی جهانی شدن که در آن یک شرکت مستقر در کشور ( دوباره ‘بر’ در نهایت تبدیل به یک مالیات ساخت) در استخدام مردم از خانه های خود در سراسر بسیاری از کشورها است. یک بیمار در کشور می شود درمان توسط یک پزشک در کشور ب و او meds می رسند از کشور C. مالیات هنجارهای حوزه مالیاتی و غیره پرتاب از پنجره.

در سه حوزه به طور خاص—دیجیتال, تجارت, پزشکی از راه دور (مجازی بهداشت و درمان) و اتوماسیون—COVID-19 همه گیر می تواند به اثبات می شود نقطه عطفی سرنوشت ساز.

در اثر آن است که تبدیل شدن ممکن است به تصور یک دنیای کسب و کار—از کف کارخانه به فرد مصرف کننده است که در آن تماس انسان به حداقل رسانده است.

برای نسل وای و اعضای نسل Z—کسانی که در دنیا بین 1980 تا 2012—این بحران نشان دهنده بزرگترین اختلال آنها مواجه شده اند. نگرش ها ممکن است تغییر عمیقا و در راه است که سخت است برای پیش بینی.

در نتیجه وجود دارد دو طرف به پیش بینی آینده بعدی جدید طبیعی است. یک نتیجه ممکن است که تصمیم گیری ساخته شده در طول و پس از بحران ممکن است منجر به کمتر و رفاه و رشد و گسترش نابرابری و مرزهای سفت و سخت. و یا از آن می شود که تصمیم گیری ساخته شده در طول این بحران منجر به یک پشت سر هم از نوآوری و بهره وری بیشتر انعطاف پذیر در صنایع دقیق دولت و ظهور دوباره جهان است. یا احتمالا آن می تواند ترکیبی از هر دو scenerios – نه اجتناب ناپذیر است.

که در آن جهان سرزمین است که یک ماده از انتخاب های بی شماری از تصمیم گیری ساخته شده توسط افراد و شرکت ها و دولت ها و موسسات. ما فقط ممکن است مجبور به صبر و تکامل خودمان را به عنوان طبیعی جدید

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de