دهلی نو گفته است پس از یک polarising مبارزات انتخاباتی. BJP خواهد بود بسیار خوشحال رای خود را به اشتراک بگذارید اگر نه نتیجه. در اجرا تا انتخابات BJP ساخته شده بود جمعی بخش در کشور نقطه صحبت کردن از انتخابات. به عنوان آشکار است از نتایج BJP است بریده شش درصد افزایش در رای خود به اشتراک بگذارید. در زمانی که اقتصاد در حال خونریزی و حتی BJP هواداران را آغاز کرده اند که به اعتراف است که این حزب در مدیریت اقتصاد بوده است sub-par BJP را متقاعد کرده و نزدیک به 40 درصد از رای دهندگان و یا دو نفر از هر پنج رای دهندگان که خود دین در خطر است و باید در اولویت اول است. که فوق العاده است feat.

دیگر چه چیزی می توانست اتفاق افتاده است به BJP بدون بالا بردن سهام از طریق شاهین باغ? من استدلال می کنند که کامل بین رفتن نظر رای به اشتراک گذاری بیش از حد انتظار BJP بدون این سبک از مبارزه. شواهد و مدارک است که افزایش سهم رای. به جز هشدار برای حفاظت از دین و هیچ چیز دیگری در BJP نظرسنجی پیام ایستاده بود. و من معتقدم که آنها خود را پیدا کنید. به طور ناگهانی تعداد انگشت شماری از عمه و بچه در یک جامعه گروه واتساپ که من عضو آغاز شده بشاش از نفرت پر شده پیام بدون مراقبت به چه همسایگان خود فکر می کنم. در یک گروه از بیش از 200 پنج یا شش نفر از آنها را دائما پیام های ارسال شده. چند “سکولارها” اقدام به مقابله با آنها شد اما به سرعت غرق شده است.

New Delhi, Feb 06 (ANI): اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah همراه با BJP نامزد Tajinder سینگ Bagga از Subhash نگر حوزه خوش آمد می گوید به طرفداران در طول یک roadshow جلوتر از دهلی مجمع انتخابات در دهلی نو در روز پنج شنبه. (ANI عکس)

من نگه داشتم بدانم که آیا اکثریت خاموش موافقت یا demurred با نفرت پیام. به عنوان نتایج به من بگویید بیشتر رای دادند و در برابر بی جی پی از برای آن است. حتی در طول Lok سبها انتخابات من تا به حال نه دیده می شود بسیاری از پارتیزان آمده از چوب به حمایت از حزب خود است. البته هیچ کس ساخته شده بود به ترس دین خود را و یا زندگی در معرض خطر بودند و سپس به عنوان در سه هفته گذشته در دهلی نو. به راحتی پیش رو BJP نمی نیاز به تقسیم را به نفع خود. اما ترس از دست دادن یکی دیگر دولت انتخابات به نظر می رسد با توجه به ناامیدی در انتخاب این دوره در دهلی نو. پس از این بود که هنجار در تمام BJP مبارزات آینده در صورت شکست قطعی?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im