‘فرانسه بسیار بد در چیدن مارچوبه.’ ویروس Imperils اروپایی کشاورزی.

کارولین Goursat به تازگی به پایان رسید آموزش به عنوان یک همراه پرواز زمانی که فرانسه رفت و به یک سخت coronavirus مستند آب بندی مرزهای خود و ارتینگ هواپیما. روز بعد 19 ساله بود بیدار شدن از خواب در سحر را انتخاب کنید سفید مارچوبه در مزرعه ای در جنوب فرانسه.

“این کاملا مالیات گفت:” خانم Goursat که صرف نیمی از روز خود را خم شدن بیش از به دقت انتخاب کنید مارچوبه بدون خوراکی خود را از شاخه های بلند و باریک.

خانم Goursat یک سرباز در فرانسه “کشاورزی بزرگ ارتش” هزاران نفر از محلی استخدام کارگران که در حال اعزام به این کشور در زمینه های پس از coronavirus همه گیر مختل جریان فصلی کارگران.

Covid-19 پاره در اتحادیه اروپا الزام آور اصول بالا بردن سوال در مورد زنده ماندن از یک سیستم اقتصادی ساخته شده در مرز مهاجرت و یک بازار است که منطبق بر عرضه نیروی کار با تقاضا است. جایی است که بیشتر آشکار نسبت ناگهانی مرتب سازی مجدد از آن در صنعت کشاورزی.

به طور معمول کارگران از بخش های فقیرتر از اتحادیه اروپا به ویژه اروپای مرکزی و شرقی را بسیاری از این مشاغل است. هر بهار آنها لی لی قاره در اتوبوس در حال حرکت از یک مزرعه به مزرعه به کارخانه و انتخاب محصولات.

دانش آموز فرانسوی چارلز Albrand با این نسخهها کار در سیلوی Rauffet را مارچوبه زمینه. به طور معمول کارگران فصلی از کشورهای دیگر خواهد انجام کار.

در حال حاضر با بسیاری از مرزهای بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, بسیاری را در غرب اروپا در حال بازنگری وابستگی دور استخر از کار و تلاش برای تحریک علاقه به کار در مزرعه در میان افراد نزدیک به خانه.

بحران قرار دادن شیوه های دیگر اروپایی کشاورزی تحت نظارت از جمله استفاده از مسافت های طولانی کامیون ها برای حرکت دام و تولید و مزارع’ رشد تخصص در تو رفتگی در دیوار, محصولات لوکس مانند مارچوبه سفید.

زمانی که مرزها و کسب و کار بسته شده در اواسط ماه مارس کشاورزان گیر شد با پوسیدن محصولات است که رستوران ها و هتل ها و مکانهای دیگر تحت تاثیر مستندات بودند دیگر خرید.

این قاره شروع به استراحت مرزهای ملی و بازگشایی آن در اقتصاد و کشاورزان در حال حاضر نیاز به نیروی انسانی برای کاشت و برداشت.

سفر هنوز محدود در بسیاری از مناطق به صورت غیر ضروری کارگران است. در پاسخ به این کار فشار اتحادیه اروپا تلقی کارگران فصلی ضروری است اما کشورها باید حرف آخر را در مورد اینکه آیا کارگران می تواند عبور از مرزهای خود را و تحت چه شرایطی.

و بسیاری از کارگران در اروپای مرکزی و شرقی که در آن همه گیر است و کمتر شدید مردد هستند برای سفر به شدت بیشتر مبتلا کشورهای در غرب به دلیل خطر سلامت به خصوص اگر آن را به معنی ازدحام به اتوبوس.

حوا آدم 45 ساله در لهستان بوده است برنامه ریزی برای سفر با اتوبوس در حال عبور از طریق آلمان به جنوب فرانسه برای سه ماه به کشاورزی روی لئامت دادن آن می پردازد €8,000 یا در مورد $8,700.

زمینه های خالی

بسته سپری شده و صدمه دیده اروپایی مزارع که در دمای بسیار کوچکتر و کمتر مکانیزه از کسانی که در آمریکا و بستگی به کارگران فصلی.

برآورد خارجی کارگران فصلی در هر سال

370 هزار

ایتالیا

آلمان*

300

فرانسه

270

ایالات متحده آمریکا

243

انگلستان

60

مزارع در هر کشور/منطقه

اتحادیه اروپا

10.50 میلیون

ایالات متحده آمریکا

2.05

ایتالیا

1.14

فرانسه

0.46

آلمان

0.28

انگلستان

0.19

متوسط اندازه مزارع

ایالات متحده آمریکا

445 هکتار

اتحادیه اروپا

41

*شامل غیر کارگران خارجی

توجه داشته باشید: 2016 اطلاعات اتحادیه اروپا برای مزارع; 2017 برای ایالات متحده مزارع. داده های اتحادیه اروپا شامل انگلیس

منابع: Coldiretti (ایتالیا کارگران); دولت آلمان (آلمان کارگران); دولت فرانسه (فرانسه کارگران); CLA (u. k. کارگران); Eurostat (اتحادیه اروپا countriesfarms); وزارت کشاورزی ایالات متحده (ایالات متحده کارگران مزارع)

“من به راحتی می تواند زندگی در لهستان برای یک سال” با پول خانم آدم می گوید.

اما او با قرار دادن آن در انتظار گسترش این ویروس به سرعت. او همچنین spooked در مورد پتانسیل به صورت ناگهانی مرز تعطیلی که قطع او را از سالمندان و اعضای خانواده او به نظر می رسد پس از در لهستان. “هر دو آلمانی و فرانسه مرز یک مشکل” او می گوید.

کشاورزان در ایالات متحده ممکن است به صورت مشابه کمبود نیروی کار به عنوان حامی آنها ویزا برای کارگران مهاجر از مکزیک و دیگر کشورهای فقیر. در حالی که برگ برنده دولت به تازگی اقدام به آن را آسان تر برای مزارع به استخدام کارگران مهاجر در دوشنبه شب رئیس جمهور تهمت و گفت: همه مهاجرت خواهد بود به طور موقت متوقف شده است. منظور اجرایی انتظار می رود عبارتند از استثنا برای farmworkers اما جزئیات در دسترس نیست.

پیمانکاران کار که استخدام حمل و نقل و خانه کارگران فصلی می گویند که آنها در حال چک کردن کارگران درجه حرارت قبل از آنها عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک. آنها همچنین تقویت بهداشت در هتل آپارتمان ها و اردوگاه های کار اجباری که در آن کارگران زنده صرفنظر از اتاق برای منزوی کردن هر بیمار کارگران است.

تقاضا برای فصلی farmworkers کمتر حاد در آمریکا به دلیل مزارع متمرکز در دست کمتر صاحبان که در آغوش اتوماسیون به یک درجه بیشتر از اروپایی ها. در ایالات متحده رشد می کند نسبت بالاتری از عمده محصولات کشاورزی که در حال آسان تر برای کاشت و برداشت با ماشین آلات.

در اروپا و دستمزد پایین نیروی کار و سنگین یارانه خوراک یک درهم آمیخته از بیش از 10 میلیون مزارع. بسیاری از آنها در کسری از اندازه متوسط آمریکایی ، به جای کالا غلات و تولید بسیاری از آنها با تمرکز بر ارزش محصولات کشاورزی که نیاز به بیشتر دست کار است. که caters به اروپا ذائقه عادت به مروارید-اندازه شامپاین انگور و پنیر موزارلا از بوفالو به شیر.

در بسیاری از موارد کشورهای ثروتمند باید یک زمان سخت پر کردن شغل با مردم محلی که می توانید با کار کمتر فیزیکی مطالبات و بالاتر پرداخت. اما کارگران از مرکز و شرق اروپا در حال جذب حداقل دستمزد در کشورهایی مانند فرانسه و آلمان که بیش از دو برابر آنچه مشابه کار می پردازد در صفحه اصلی.

مردم در برخی از کشورها نگرانی که کارگران خارجی می تواند کمک به گسترش این ویروس است. Antiforeigner احساسات به طور کلی افزایش یافته است و در برخی از کشورها در سال های اخیر در میان ظهور گروه های ملی.

دولت هلند است نورد از یک کمپین اطلاعات در زبان های مختلف برای اطمینان بخشیدن به اروپای شرقی کارگران که آنها را خوش آمدید در هلند در طول بیماری همه گیر.

آلمان اجاره هواپیما برای حمل 80,000 کارگران از مرکز و شرق اروپا با هدف کاهش قرار گرفتن در معرض از مسافرت با اتوبوس از طریق کشورهای متعدد. کارگران در حال غربالگری برای هر گونه علائم این ویروس پس از ورود از جمله دما چک و bused به مزارع که در آن انتظار می رود آنها را به زندگی در خوابگاه تحت قرنطینه شرایط تا پایان ماه مه.

اخبار آلمان airlifts منجر به ازدحام در فرودگاه ها در رومانی که در آن دادستان در حال حاضر بررسی استخدامی شرکت برای نقض این کشور سخت lockdown مقررات. یکی رومانیایی کارگر درگذشت coronavirus پس از ورود به آلمان برای برداشت محصول.

تلاش کشاورزان و مقامات می گویند که نشان می دهد نیاز به تغییر ساختاری برای تضمین اروپا امنیت غذایی. با تهدید به مختل تنها بازار کشور ممکن است نیاز به مزرعه بیشتر کالاهای اساسی برای انباشت و تولید کمتر از ظرافتهای مانند مارچوبه کشاورزان می گویند. این همچنین بدان معنی است که در حال توسعه یک نیروی کار محلی و یا افزایش اتوماسیون.

“بدون توجه به آنچه که ما نیاز به فکر می کنم از ما چگونه سازماندهی زنجیره ارزش و زنجیره غذایی در آینده به مطمئن شوید که ما بیشتر انعطاف پذیر” گفت: Pekka Pesonen وزیر امور کوپا-COGECA انجمن کشاورزان.

صحبت های قبل از, پارلمان اروپا, اتحادیه اروپا, کمیسیون کشاورزی Janusz Wojciechowski سوال تمرین سالانه حمل و نقل سه میلیارد تن مواد غذایی و لوازم کشاورزی در سراسر این قاره است.

شمش حمل و نقل از دانمارک به لهستان برای پرواربندی گفت: در حال منتقل می شود صدها مایل اضافی برای کشتار. که تا حدودی توضیح می دهد که چرا باری کامیون بودند snarled در دو روز از ترافیک زمانی که کشورها به طور ناگهانی بسته شده و مرزهای خود را, او گفت:.

“این هزینه. یکی باید تجدید نظر در چگونه ما کوتاه شدن فاصله از مزرعه تا چنگال” او گفت:.

تا کنون اتحادیه اروپا در تلاش است برای کاهش بحران با ایجاد به اصطلاح سبز خطوط در امتداد بزرگراه ها به منظور تسریع در حمل و نقل محصولات کشاورزی.

بلوک نیز افزایش یارانه ها که بالغ بر حدود €59 میلیارد دلار در سال 2018 با اجازه دادن به کشورها برای ارائه به €125,000 در کمک به دولت برای هر مزرعه و €800,000 برای پردازش مواد غذایی شرکت.

و فردی در کشور باید تبدیل به افزایش ملی حقوقی واجد شرایط.

دولت آلمان با هدف جذب 10,000 کارگران در داخل کشور اجازه می دهد پناهجویان به کار و ارائه قراردادهای موقت به دانشجویان و بیکاران.

انگلستان است که در یک دوره گذار پس از خروج از اتحادیه اروپا در اوایل سال جاری اعلام کرد یک کمپین به نام “انتخاب برای بریتانیا” را به استخدام در اطراف 70,000 مردم از جمله دانش آموزان و افرادی که از کار هستند و از آنجا که از virus. پس از یک پاسخ ضعیف از داخلی جمعیت برخی از کشاورزان شبیه سازی به عنوان مثال در آلمان و اجاره هواپیما را در کارگران از رومانی.

فرانسه و اتحادیه اروپا بزرگترین دریافت کننده کشاورزی یارانه ها و اختصاص 18 درصد از اروپا و خروجی کشاورزی در سال گذشته است. آن را به طور معمول نیاز به 270,000 فصلی farmworkers هر سال است. اتحادیه کشاورزان می گویند اکثریت قریب به اتفاق این کارگران خارجی هستند.

پس از شروع این مستند فعالیت های اقتصادی در بخش کشاورزی پایین است و 10% با توجه به برآورد های ملی فرانسه سازمان آمار Insee.

کشاورزان فرانسوی راه اندازی یک وب سایت که در آن کارگران فرانسه—عمدتا دانش آموزان و خدمات-اقتصاد کارگران benched توسط lockdown—می تواند درخواست برای کار در مزارع نیاز به نیروی انسانی. در اوایل ماه آوریل بیش از 5000 مزارع حال استخدام کارگران. در مورد 280,000 مردم اعمال می شود.

“این یک فرصت برای نشان دادن چگونگی بهره در کشاورزی, بازگشت به زمین, می تواند هم بزنید ما شهروندان گفت: وزیر کشاورزی Didier Guillaume.

هنوز واقعیت مزرعه کار می تواند انتقال دشوار است.

پنجاه مایلی شمال پاریس, Matthieu لوکاس آب گرفتگی شد با صدها نفر از résumés از دانشجویان و دیگر افرادی که مایل به کار در مزرعه خود را. او به استخدام کارگران 30 به کمک انتخاب کنید و توت فرنگی و خیار و گوجه فرنگی.

برخی از متقاضیان خواستار سنگین حقوق و قدرت پردازش مانند یک شرکت ماشین آقای لوکاس گفت: “من نمی تماس با این افراد است.” اما دیگران بودند باز به تجربه های جدید و آماده به او گفت.

خانم Rauffet کشاورز در Montbrun, فرانسه, انواع و وزن آن مارچوبه.

عکس: کریستف Goussard/خبرگزاری VU برای وال استریت ژورنال

خانم آدم لهستانی مهاجر در نظر گرفته شده بود به کار بر روی پاتریک جوی توت فرنگی در مزرعه ای در جنوب فرانسه. به جای 65 ساله کشاورز بود و تقلا به جای او و ده ها تن دیگر از کارگران محلی را استخدام. بیست و پنج رومانی او استخدام شد گیر در کشور ،

فصل مشغول چیدن آقای جوی توت فرنگی را در ماه مارس و آوریل و میوه قیمت بود شروع به بهبود می یابند پس از مصرف nosedive در شروع مستند زمانی که فرانسوی بودند جوراب زنانه ساقه بلند در ماکارونی و کاغذ توالت. “مارس فاجعه بار بود” آقای جوی گفت.

از 45 نفر آقای جوی استخدام محلی, 27 در حال حاضر ترک. برخی از پیدا شدن کار بیش از حد دشوار و یا خسته کننده است. دیگران بودند رستوران کارگران که در زمان شغل فروش takeout وعده های غذایی.

“برخی به من گفت که آن لطمه می زند” آقای جوی گفت. کارگران دیگر نمی برداشت سریع به اندازه کافی به نوبه خود سود برای مزرعه. “ما نمی تواند نگه داشتن آنهایی که انتخاب کنید 7 یا 9 پوند در هر ساعت,” او گفت:.

شرق پاریس آنی Guichon بود با احتیاط از استخدام مردم فرانسه در خانواده مارچوبه مزرعه. “این بسیار بد در چیدن مارچوبه,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها فاقد استقامت برای کار خم شد در این زمینه.

مارچوبه یکی از اولین محصولات است که برداشت در اروپا است و باارزش توسط آلمانی ها و دیگر شمال اروپا که می خواهم به خوردن آنها هنگامی که خود را شاخه های سفید هستند.

مارچوبه نیز حساس محصول است. کشاورزان در فرانسه گیاه و پوشش آنها را با ورق برای جلوگیری از نور خورشید و جلوگیری از آنها را از عطف به سبز. کارگران قرعه کشی پشت ورق را برداشت مارچوبه و اگر هر گونه باقی مانده در روی زمین و در معرض بیش از حد طولانی آنها از دست دادن ارزش.

“این پیچیده است. شما باید بدانید که آنچه شما انجام می دهند و آنچه به دنبال” خانم Guichon می گوید.

خانم Guichon و خانواده خود را با کمک از یک شاگرد سابق است چیدن یک چهارم از محصول است. او قصد دارد به سادگی ترک بقیه unpicked این سال چون او شک و تردید در قطب که مشغول به کار مزرعه خود را برای چندین دهه در حال رفتن به سفر به پاریس, منطقه, کانون فرانسه به بیماری همه گیر.

خانم Goursat به تازگی به پایان رسید و او به همراه آموزش پرواز زمانی که مستند مهر و موم شده مرزها و مبتنی هواپیما.

یک مقام رسمی خارجی کارگران کشاورزی باقی می ماند منع از ورود به کشور در حالی که این مستند در محل است.

در یکی دیگر از مارچوبه مزرعه خانم Goursat که مشتاق پرواز بود مورد استفاده قرار گرفتن به حمل یک سبد است که وزن آن در حدود 20 پوند پس از او آن را پر از سبزی. یکی از همکار استخدام به تازگی ترک اما چارلز Albrand او پسر چسبیده بود در کنار او.

جغرافیا دانش آموز از تولوز آقای Albrand گفت: منحنی یادگیری بود شیب دار در این زمینه اضافه کرد که این مهم به سرعت خود را. این زن و شوهر بود و با توجه به آینده را برای آینده برداشت.

“این درست است که شما در حال خم دو برابر بیش از به طور مداوم. آن را بسیار سخت” آقای Albrand گفت. “اما ما فقط کار در صبح و در بعد از ظهر ما استراحت.”

کارفرمای خود را کایتان Rauffet از دست رفته کارگران با تجربه مانند مانوئل و جولیا فرناندز اسپانیایی زن و شوهر که تا به حال ساخته شده بود سفر به مزرعه خود از گرانادا برای 15 سال است. آنها اغلب به ارمغان آورد دختر خود را همراه اجازه می دهد خانواده به انتخاب در مورد 1300 کیلو مارچوبه یک روز.

“شاید آنها می تواند از آن ساخته شده, اما من با اصرار بیش از حد” خانم Rauffet گفت. “آنها را مجبور به عبور از همه از اسپانیا و فرانسه احتمالا گفته می شود به نوبه خود در اطراف.”

نوشتن به نیک Kostov در [email protected] استیسی Meichtry در [email protected] و Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im