چاق, هندی, عروسی

رشد من به عنوان خوانده شده داستان یک بار در مورد یک مرد بود که سفر یک فاصله طولانی با تسویه حساب خود را. کسی که گذشت او را به اظهار نظر در مورد نحوه حساس او بود که تسویه حساب حمل وزن بسیار. در پایان داستان او بود تا حمل بر اسب در پشت خود را به جای. همان قیاس کامل مناسب چربی در عروسی هندی. من هرگز درک fad برای بزرگ چربی عروسی. به اعتقاد من دلیل سرخپوستان صرف پول زیادی در ازدواج, حتی اگر آن را می سازد هیچ حس اساسا به درک در جامعه است. درک آنچه که در جامعه فکر می کند درباره ما همواره محور تفکر ما این است که تقویت شده توسط نسل بعد از نسل. رسانه های اجتماعی ساخته شده است همه چیز را بدتر همانطور که می دانیم. این باعث افزایش عظیم در دنیا proclivities. حتی عشق ما این است که به واقعیت مجازی است. برای درک این بهتر, Matrimony.com انجام کون بزرگ, چاق, هندی, عروسی نظرسنجی در بازار 2018 به مطالعه و بررسی چگونگی سرخپوستان جوان برنامه ریزی عروسی خود را. آنها ارزیابی 946 نفر در سراسر هند که شرکت آنلاین. این بررسی نشان داد که 20.6 درصد زنان برنامه ریزی برای صرف Rs.10 تا 20 lakhs در حالی که آن را 11.2 درصد از مردان برای همان هزینه براکت. 6.1 درصد از پاسخ دهندگان زن گفت: آنها به پرداخت تومان. 20 تا 40 lakhs در عروسی. با توجه به وال استریت ژورنال بزرگ هندی عروسی مانند فوق العاده, هندی, کمر, است پف کرده به نگه دارید تا با بزرگ هند آرمان.

در بسیاری از مراسم ازدواج من با حضور مدعوین باید همیشه عقب رفته, remarking disapprovingly در حداقل یکی از جنبه های عروسی. جامعه نیاز به یک دلیل به شما فشار پایین و آنها را همیشه بهانه ای پیدا کنید. پدر و مادر از یک نسل کاملا جدید در مورد رابطه جنسی پس انداز خود را – که آیا آنها می توانید به استطاعت است یا نه. در هند, ازدواج, است, اثبات ملموس از وضعیت اجتماعی و اقتصادی از یک خانواده است. به این ترتیب upper-middle-class خانواده صرف ثروت کوچک در طول مراسم عروسی و پدر و مادر شروع به برنامه ریزی برای فرزند خود ازدواج سال در پیش است. رقابتی هزینه های مراسم عروسی است ورشکست بسیاری از یک خانواده طبقه متوسط تحت فشار قرار دادند و فقیر آنهایی که به بدهی—همه برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان و خانواده. اگر در یک خانواده حاضر به صرف مبالغ گزاف از پول در مراسم عروسی آنها در نظر گرفته اجتماعی غیر خودی. هند دوم در جهان بزرگترین مصرف کننده این فلز و 60 درصد از این تقاضا است که با توجه به جواهرات عروس — در یک کشور با سالانه تولید ناخالص داخلی سرانه از تنها $1805. مراسم امروز را تبدیل به یک پلت فرم برای به نمایش گذاشتن توانایی های خود را به فرمان احترام در جامعه ما است. این گسترده در درک چه چیزی باعث ایجاد اضافی فشار اجتماعی برای پدر و مادر. آنها نیاز به برنامه ریزی دهه را در نهایت. مراسم عروسی را تبدیل به واحد قابل رویت ترین بیان از یک فرد در جایگاه اجتماعی و ثروت نشانه ای است که هر دو قابل قبول است. در کشوری مانند هند که در آن بسیاری از مردم زندگی ساده در شیوه زندگی این ظالمانه است که بسیاری از پس انداز به طور متوسط خانواده طبقه متوسط در حال نگه داشته کنار -پسر خود را/عروسی دختر.

در هر مذهب و فرهنگ های مختلف وجود دارد آیین و آداب و رسوم به مراسم عروسی می آید. حوادث در عروسی می تواند گذشته چند روز بسته به منطقه و مذهب و طبقه مورد نظر و هزینه های ظرفیت. خانواده صرف مبالغ قابل توجهی از پول در محل, دکور, لباس, طلا و جواهر و هدیه برای اقوام خود را. با رشد آگاهی از Instagrammable روند این هزینه رفتن تا زمانی که آرایش مشهور, هنرمندان و عکاسان عروسی گرفتن به مخلوط اضافه شده.

در حالی که ما همیشه احساس نیاز به عجیب در مراسم عروسی این افراط رسیده مسخره ارتفاعات.

این بیماری همه گیر است و احتمالا ساخته مجازی, واقعیت جدید. عروسی هندی همراه با اسراف مواد غذایی تنظیم گراند دکور و موسیقی و رقص است. COVID-19 مجبور است زوج ها را در برنامه های خود را به یک عروسی رویایی. زوم پدید آمده است به عنوان یک راه حل برای ازدواج در مقابل عزیزان در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله راهنمایی و جلوگیری از امکان COVID-19 قرار گرفتن در معرض. عروسی که یک روز مهم و قابل توجهی لحظه در زمان. نشانگر آن روز ما متعهد بقیه زندگی ما به یک انسان دیگر—به دوست گرامی و افتخار تا مرگ می کند ما. آن است که تعهد ما را در مقابل دوستان و خانواده و اغلب نشان دهنده الحاق دو خانواده. با توجه به مستند, ازدواج اتفاق می افتد تنها با 15 تا 20 نفر از عروس و داماد طرف. این حرکت به شدت کاهش کل هزینه مراسم عروسی و کاسته بار فقر زده خانواده. این ثابت می کند که مراسم عروسی انجام می شود به سادگی در شرایط مناسب.

مراسم عروسی بودند قرار بود با لحظات زیبا که نماد آغاز یک سفر است که با هم به ارمغان آورد دو روح. امروز آن است که یک 100,000-کرور صنعت در حال رشد است که در 25 تا 30 ٪ در سال است. در حالی که من تو هیچ قضاوت بیش از هر کسی از دیدگاه خود عروسی رویایی, وقتی همه چیز از دست برود شاید وقت آن است که دوباره نگاه مسخره است که مراسم عروسی تبدیل شده اند. من کل بحث است در برابر این جشن است. واضح است که این نما و مبتذل نمایش ثروت است و باعث بیش از آسیب خوب در سطح گسترده تر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>