نادرست وعده اعتماد به نفس: درون-هند به دنبال به سرعت می تواند اسلاید به سمت بسته-تفکر cronyism و حد وسط

ما را نگاه در سال 2020 به عنوان سال هند به طور رسمی به پایان رسید آن نزدیک به 30 سال عاشقانه با جهانی شدن? با کروناویروس در ادامه آن گریم مارس در سراسر این سیاره هند به نظر می رسد آماده به نوبه خود یک بار دیگر به “اعتماد بنفس” به عنوان ملی خود ایمان. رفتن توسط تجربه گذشته این امر می تواند یک اشتباه وحشتناک است.

Arundyuti دس باسو

“وضعیت جهان امروز به ما می آموزد که متکی به هند (atma-nirbhar بهارات) تنها مسیر” گفت: نخست وزیر نارندرا مودی در یک کنفرانس ملی آدرس on May 12 مشخص شده که دولت او در پاسخ به این حال همه گیر. “مسئولیت ما را به قرن 21 قرن از هند انجام خواهد شد توسط این تعهد متکی به هند است.”

هر چند ساعت روشن است که تماس خود را برای اعتماد به نفس باید به اشتباه به صورت “خود محور ترتیبات” این است که سرد راحتی برای کسانی که به یاد داشته باشید خفه کننده drabness قبل از آزادسازی هند است. با صراحت قرار دادن حرف از اعتماد به نفس به راحتی می تواند در داخل قلمرو آشنای بسته-تفکر cronyism و حد وسط.

با اینحال, آن را آسان ببینید که چرا برخی از افراد پیدا کردن ایده جذاب است. مانند بسیاری دیگر از وعده های دولت آن قدرت نهفته در آن آشکار گویایی. زمانی که مودی گذاشته دیدگاه های خود را از 100 شهر هوشمند, هیچ کس گفت: آنها ترجیح می دهند که در dumb شهرستانها. شما واقعا نمی تواند مقابله با gauzy رویای “دیجیتال هند” با ساخت مورد برای “آنالوگ هند”. همین طور که احتمالا می تواند ترجیح می دهند ضعیف و سست عنصر وابستگی به چشم انداز قوی اعتماد به نفس?

این کمک می کند که به آغوش وطنی حمل شجره نامه طولانی در سیاست هند. در Katherine فرانک, بیوگرافی ایندیرا گاندی, نویسنده بازگو نهرو خانواده دراماتیک چشم پوشی از کالاهای وارداتی تحت تاثیر گاندی. ایندیرا اولین حافظه به یاد می آورد یک اتش بازی در خانه و خانواده از “غنی-رنگی satins, ابریشم chiffons دست طراحی شده Savile Row مناسب و رسمی پیراهن”. شما می توانید استدلال می کنند که هند استقلال برنده شد توسط یک پارتی که اعتقاد بر این در رفتن “آواز محلی”.

این Covid-19 همه گیر است برجسته فضائل اعتماد به نفس. در سخنرانی خود مودی صحبت از هند به سرعت در حال توسعه ظرفیت تولید 2,00,000 ماسک و 2,00,000 PPE کیت در روز است. ناگفته مفهوم: بر خلاف بسیاری از کشورهای هند خواهد نه بستگی چین برای محافظت از خود را از یک ویروس است که منشأ آن کشور است.

حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر جهانی شدن دچار مشکل شد. صاحب نظران به طور گسترده ای تفسیر 2016 انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و بریتانیا تصمیم به خروج از اتحادیه اروپا در همان سال به عنوان نشانه ای از یک پوپولیستی موج گسترده بسیاری از نقاط جهان. مغلوب ساختن پیشی جستن و بوریس جانسون مانند برزیل Jair Bolsonaro مجارستان ویکتور اوربان و ترکیه رجب اردوغان نماد شورش از ریشه “somewheres” در برابر rootless “anywheres”.

نخستوزیر و وزیر Amit Shah نشان دهنده همان پدیده ای در هند. انگلیسی زبان نخبگان در حال حاضر خوب بکار بردن قدرت کمتر از آنها را در هر نقطه به صورت مستقل در تاریخ هند. مسلما این هنوز خیلی زود به تعریف جزئیات مودی را با نام تجاری از اعتماد به نفس. بحث خود را یکپارچه سازی هند به عرضه جهانی زنجیر برگ باز کردن چشم انداز است که در پایان خطابه ممکن است رادیکال تر از واقعیت است.

با اینحال بر اساس تجربه گذشته آن را به سختی غیر منطقی برای نگرانی است. بیش از سه سال گذشته که دولت مودی وارونه شده است نزدیک به سه دهه تجارت از آزادسازی با افزایش تعرفه ها در طیف وسیعی از محصولات. سال گذشته تصمیم به پیاده روی به دور از منطقه ای جامع همکاری اقتصادی (RCEP) با ارسال یک سیگنال است که هند آماده بود و نه به موضوع آن شرکت به سلامت اثرات رقابت های جهانی است. نهایی بازنده: به خوبی اجرا شرکت هندی و هند مصرف کننده.

زبان از اعتماد بنفس جدید نیز ایجاد نگرانی برای سرمایه گذاران خارجی در یک زمان بزرگ جهانی و عدم قطعیت است. هند اجازه می دهد تا شرکت های چند ملیتی به رقابت نسبتا با شرکت های داخلی و یا آن را تلاش برای افزایش دومی در هزینه های سابق ؟ توضیحات از قصد با وجود چه نوع از کسب و کار محیط زیست می کند و حرف از اعتماد به نفس ایجاد کنید ؟

چگونه ما می تواند مطمئن باشد که بیش از حد مشتاق مقامات (در cahoots با کسب و کار داخلی) نمی ناعادلانه تبعیض علیه شرکت های خارجی? خواهد خارج ساخته اند آن 16 میلیارد دلار خرید Flipkart دو سال پیش تا به حال این پیش بینی ممکن است nativist به نوبه خود برای هند ؟

ما را دیده اند این فیلم قبل از. تا ظهور اصلاحات اقتصادی در سال 1991 سوسیالیستی هند افتخار یکی از بسته ترین اقتصادهای آسیا است. زمانی که پپسی دوباره وارد این کشور در سال 1990 پس از نزدیک به سه دهه غیبت آن تا به حال به استفاده از پیشوند “lehar” (موج) به عنوان بخشی از نام تجاری خود را. یک داستان جعلی پیشنهاد کرد که نخست وزیر VP Singh خود را مجبور به نور سبز این تصمیم. به سختی یک دهه و نیم پیش از آن هند بود مجبور کوکا کولا و آی بی ام.

به طور متوسط برای هندی ها متکی به دهه قبل از آزادسازی شد و مترادف با جنس بنجل محصولات ساخته شده توسط کسب و کار است که موفقیت در گرو بیشتر در دسترسی به دولت در ارائه بهتر محصولات و خدمات به مصرف کنندگان. اگر شما تا به حال حق مخاطبین شما می توانید پرش صف برای یک clunky روروک مخصوص بچه ها و فروش آن در نشانه گذاری شده است.

چند کشور بهره مند شده اند به همان اندازه از باز بودن به هند است. آن را به حال کنار گذاشتهشدن سیاست هایی که همراه با یک وسواس با اعتماد بنفس در سال 1971 به جای در سال 1991 آن را کاملا ممکن است که امروز هند, نمی, چین, خواهد بود, آسیا بزرگترین اقتصاد است. سیاست گذاران نمی تواند به عقب و تصحیح اشتباهات گذشته اما حداقل آنها می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به آنها را تکرار کنید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>