ماسک صورت می تواند ما را تنها راه خروج از این مستند

گفتگو را به ماسک دوباره به هند آماده برای بیرون آمدن از 21-day مستند و احیای فعالیت های اقتصادی. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که تا به حال تأکید کرد که سلامت مردم نیاز به پوشیدن ماسک و تنها کسانی که نمایش داده می شود علائم و یا مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت تا به حال به آنها را می پوشند. در حال حاضر معلوم می شود که این کار انجام شده می تواند به صرفه جویی در مصرف ماسک با تولید در حال اجرا به مراتب پشت سر عرضه و تقاضا. هر دو ایالات متحده و دولت های هند نشان داده اند که مردم چگونه خود را به سه لایه ماسک در خانه.

تجسم های انجام شده توسط, ژاپنی, بین المللی کانال NHK World که رفته ویروسی است که نشان می دهد که چگونه حتی درگیر در گفتگو لزوما عطسه یا سرفه می تواند از انتشار تنفسی قطرات کوچک از دهان که چسبیدن به اطراف در هوا و بدون تهویه کافی در یک اتاق. پنج-دقیقه-کلیپ طولانی است که قطاری از میکرو قطرات جنبش با استفاده از بالا, حساس, دوربین, اما نتواند یک ترفند با تجسم چگونه یک ماسک می تواند به جلوگیری از میکرو قطرات پخش شده است. وجود دارد و در محدوده گسترده ای توافق در حال حاضر که همه ما نیاز به پوشش چهره ما برای جلوگیری از انقباض و گسترش ویروس به خصوص در فضاهای بسته.

برخی از شرق کشور آسیایی فرهنگ پوشیدن ماسک همیشه از شیوع سارس از 2002-03. این مقاله نشان می دهد که ژاپن birthed این پدیده برای اولین بار در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از 2018-20 و سپس عینک ماسک برای محافظت در برابر آلودگی هوا مشخصی که در طول آن تمدید فاز صنعتی. در هفته های پس از کشف این رمان coronavirus چین شد penalising هر کسی که با پوشیدن ماسک. در مقابل غرب است belatedly wisening تا به این استراتژی است.

لیما: پلیس نگهبانی که زنان با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت مغازه در بازار محبوب در لیما پرو روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. با توجه به بهداشت و درمان اضطراری از گسترش این کروناویروس جدید دولت این است که محدود کردن جنبش مردم توسط جنسيت با شنبه تعیین شده برای زنان که می تواند به ترک خانه برای خرید نیازهای اساسی. AP/PTI(AP05-04-2020_000011A)

این واقعیت است که بسیاری از افراد بدون علامت نیز تبدیل به فوق العاده-پخش نیز افزایش مییابد و در این مورد ماسک. با پوشیدن ماسک نیز جلوگیری مردم از رسیدن چهره خود را با دست خود ذاتی انسان تمایل. نظر نیز همگرایی در میان کارشناسان پزشکی به این دیدگاه که به شدت از عفونت است به طور مستقیم متناسب با بار ویروسی است که افراد در معرض. بنابراین کسی که در معرض یک ولگرد ویروس بر روی یک سطح ممکن است مسلما بهتر از کسی که در مواجهه با یک جریان ثابت از aerosolised تنفس از یک همکار همکار مسافر و یا اعضای خانواده. گذشته را نیز افزایش می دهد چشم انداز پوشیدن ماسک در خانه به وضوح ناخواسته گزاره.

بسیاری از سرخپوستان صرف نظر از طبقه اقتصادی استفاده از دستمال و این تبدیل به آشکار در این روزها با بسیاری از مردم تبدیل خود را hankies به صورت ماسک. حتی با سه لایه ماسک فراموش N-95s در تامین کوتاه مدت و محزون می خوانی آسیا hankies و ماسک های خانگی در حال راه رفتن است. مردم به کار و راه اندازی مجدد صنایع و همه فعالیت های تجاری ضروری است برای جلوگیری از از دست دادن شغل و گرسنگی دسته جمعی. فروتن ماسک ممکن است ما بلیط به حالت عادی قبل از واکسن می تواند پدیدار شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im