-آهن رباي کارآفريني؟

بزرگ شدن، من هرگز نمی خواستم کارآفرین باشم. از یک خانواده غیر تجاری، تصویر ذهنی از کسب و کار، هم منفی و هم دور بود. پول، معاملات و وام ها، چیزهایی که آلوده کننده یا خطرناک به حساب می امدند را در بر می گرفت. از آنجا که کسب و کار حوزه چند جامعه بود، آن را به عنوان چیزی ذاتی در دیگران در نظر گرفته شد. شما کسب و کار را شروع نمی, شما صرفا از یک خط از افرادی که طبیعت آن را به انجام کسب و کار آمد. در این معنا، کسب و کار و کارآفرینی، هر چند ایده های به ظاهر بسیار مرتبط، در واقع به عنوان دو مفهوم متفاوت تجربه شد.

چند نمونه حتی از درون خانواده گسترده یک نفر وجود دارد، از مردم راه اندازی کسب و کار و این نمونه ها باعث تقویت بی سلیقه غریزی خود را برای کسب و کار. یا کسانی بودند که به نظر می رسید به مبارزه بی پایان، حرکت برای همیشه از بحران به بحران و یا کسانی که بیش از حد به خوبی برای چند سال، و پس از آن به ناچار سرنوشت که چیزهای درس علم اخلاق ساخته شده از ساخته شده است. هاله اطراف کسب و کار و بازار سهام به طور خاص عمیقا منفی بود، و این دامنه برای خودی سخت که درک راه های سرسخت و اغلب کج و پوک محفوظ بود.

این درست است که کارآفرین بودن در هند به سختی دشوار بود. چارچوب های نظارتی و همچنین اکوسیستم اجتماعی به طور فعال با کسب و کار خصومت می کرد، و آن را جایی برای تازه کار چشم ستاره دار بود. کسب و کار بازی خودی ثابت بود ، و افراد کمی شانس واقعی برای شکستن در. جمع آوری بودجه بسیار دشوار بود و عواقب حتی عقب ماورای موقت می تواند ویرانگر باشد.

واضح است که یک تغییر اساسی در حال انجام است. نسل جدیدی وجود دارد که کارآفرینی را به عنوان هدف مورد علاقه خود می داند. دانش آموزان از موسسات رده بالا آرزوی شروع چیزی از خود را. قهرمانان روز صنعتگر خانه های تجاری تاسیس شده نیست، بلکه مردان جوان اسلحه دار هستند که تازه به شهر وارد شده اند. برخی از با ارزش ترین کسب و کار در جهان در چند دهه گذشته آغاز شده است و تقریبا همه آنها توسط افراد جوان به اندازه کافی به قطع کلاس در کالج.

خیلی ها هم تغییر کرده اند و گرنه. فریب یک کار ثابت در یک شرکت بزرگ پایدار در طول چند دهه گذشته از بین رفتند. در طول سالها، معادله قدرت بین کارفرما و کارکنان کمتر به سیخ تبدیل شده است، و بازار کار فرصت هایی را ایجاد کرده است که به مردم اجازه می دهد تا با سهولت بیشتری شغل را تغییر دهند. فرهنگ در اطراف اشتغال فراتر از شناخت تبدیل شده است به عنوان همنتی که از کارکنان در یک دوره قبل انتظار می رود راه را به یک رابطه کار بسیار غیر رسمی تر و سیال داده است. جهانی شدن تحرک را شتاب داده و گسترش افق های شغلی را فعال کرده است.

نسل جوان امروز خواستار سطحی از استقلال و کنترل در طول زمان و زندگی شان است که مشاغل متعارف با وجود همه تغییراتی که دیده بودیم، برای فراهم آوردن آن تلاش می کنند. ایده مسئول بودن در سرنوشت شان، ایده ای عمیقاً جذاب است.

اینترنت یک تغییر چشمگیر در چشم انداز شغلی به وجود آورده است. این بسیاری از موانع ی را که تضمین می کرد که وضعیت موجود و بزرگ در کسب و کار حاکم است، برچیده است. در زمان قبل، برای کسب و کارهای بزرگ تاسیس برای حفظ سلطه خود بسیار آسان تر بود. آنها پول بیشتری داشته، توزیع بهتر، آنها می توانند افراد باهوش تر استخدام و پاداش سهامداران خود را بهتر است. امروز در دنیای دیجیتال، پول فراوان در دسترس است، عدم تقارن توزیع همه اما در بسیاری از دسته بندی ها محو شده است، و مردم باهوش تر مشتاق به پیوستن به سرمایه گذاری کارآفرینی هستند.

اساس ایجاد ثروت تغییر کرده است. اگر در زمان يقبل، سرمايه و سلطه تاريخي بزرگترين عامل تعيين کننده موفقيت بودند، امروز ايده ها اساس ثروت آفريني امروز هستند. جوان ها در اینجا مزیت بزرگی دارند، برای آنها چشم انداز کسب و کار جدید را بسیار بهتر از این قوانین زمان دور رفته درک می کنند. مزیت های مرسوم سن، تجربه و میراث رو کم ارزش کرده اند در حالی که کدهای جدید بی درز، چابکی و سیالیت احساس ناراحتی می کنند.

به طور کلی توانایی مقابله با ریسک نیز افزایش یافته است. از زمانی که می ترسید که تنها تغییر در وضعیت اقتصادی یک نفر می تواند برای بدتر باشد، وجود دارد

امروز، کويد-19 با وجود اينکه اعتقاد بيشتري به فردا داره این تغییر تدریجی است اما در دراز مدت، بی مدبر. نسل جوان، به ویژه کسانی که از پس زمینه های راحت تر از نظر مالی می آیند، حافظه کمیاب و تنگدستی دست را که والدینشان تجربه کرده اند و آینده را با همان عصبیت که نسل قبل انجام می داد، نمی بینند. همچنین، شروع خیلی زود به این معنی است که هزینه فرصت شکست کم است. بعلاوه، ایده شکست، عواقبی را که زمانی انجام داده است، به همراه ندارد. در نسل قبل شکست به معنای پیامدهای مالی، اجتماعی و روانی از نوعی بود که به سختی از آن بهبود می یابند. در واقع، ایده قادر بودن به تغییر خط سیر زندگی یک بار آن را به شکل خاص در خود یک فکر خیال بود.

به همین دلیل است که کارآفرینی در سراسر جهان و در هند در حال افزایش است و انتظار می رود که به تبدیل شدن به حتی بیشتر قابل توجه است. به غیر از جوان که در حال شروع به کار خود را, ما می بینیم نمونه هایی از زنان در سراسر کشور بیش از حد به دنبال به دست گرفتن استعدادهای خود را با گرفتن غوطه کارآفرینی. حتی اکنون البته تعداد زیادی از جوانان هستند که هنوز شغل ثابت یرای ترجیح می دهند، ترجیحاً یک شغل ارائه شده توسط دولت. ایده آسایش بدون خطر، هميشگی طوق سفيد، کشش قابل درک در يک کشور فقير دارد.

اما شرایط تغییر در این ذهن و ذهن، به صورت زمین به بالا رسیده است. آرمان ها در حال تغییر هستند، و زمانی که جوانان بیشتری مشتاقانه منتظر کارفرما بودن هستند تا کارمندان، تا آنجا که ممکن است ظاهر شود، نیست. آنچه که نیاز به تلاش ی متناظر با آن برای دموکراتیک کردن دسترسی به فرصت های کارآفرینی، ساده سازی گسترده چارچوب های نظارتی و فراهم کردن منابع مورد نیاز برای افراد بیشتری برای به دست گرفتن کارآفرینی دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im