تاکید بر درشت دانه غلات و حبوبات است که یک حرکت معقول

کابینه روز گذشته اعلام کرد که حداقل حمایت قیمت (MSP) بسته برای kharif فصل کشاورزی با bajra گرفتن بالاترین بازگشت (83%) بیش از برآورد هزینه تولید. تاکید بر bajra درشت غلات مهم است که در سه زمینه. درشت غلات مانند bajra و hayr بیشتر تراز وسط قرار دارد به swathes از هند agroclimatic منطقه. تعویض به این محصولات قرار می دهد و استرس کمتر در محیط زیست و آب جداول.

این غلات غنی از مواد مغذی آنها را ایده آل برای مقابله با سوء تغذیه مشکل است. در نهایت به عنوان غلات و حبوبات تا حد زیادی رشد در محصولات کشاورزی مناطق بازگشت بهتر خواهد بهبود زندگی برخی از آسیب پذیر ترین در هند را به کشاورزان است.

به actualise اهداف چندگانه دولت می تواند به توقف با MSP را افزایش می دهد. تدارکات که بشود در درجه اول به برنج و گندم و نیاز به افزایش این درشت دانه غلات و حبوبات است. این غلات را می توان در برخی از رفاه اجتماعی برنامه است که طراحی شده برای مقابله با سوء تغذیه است. درایو به افزایش تقاضا برای این غلات نیاز به حمایت مکانیسم های نهادی برای ترویج R&D. در فقدان بهره وری را افزایش می دهد MSP-led تقاضا خواهد سوخت تنها نرخ تورم در درشت دانه غلات و حبوبات است.

دفعات بازدید: همچنین: کابینه تصمیم گیری برای کشاورزان MSMEs خیابان فروشندگان: نکات کلیدی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>