با ظهور علمی عوالم ظهور محاسبات هوشمند و هوشمند سیستم های تجزیه و تحلیل برای بررسی سینه thermograms باید ثابت می شود یک ابزار تشخیصی مفید در این رشته رادیولوژی. این فرآیند شامل سه بنیادین پدیده ابتدا با پردازش از thermograms. نتایج را می توان مورد استفاده برای استخراج این منطقه از تومور است که بازده داده های مورد نیاز به منظور بررسی صفات و ویژگی های. سینه thermograms که قابل دسترسی توسط یک دوربین تصویربرداری حرارتی به طور کلی برچسب های منحصر به فرد که به کمک این نرم افزار برای پردازش داده های نقاط ترسیم شده توسط دوربین. مرحله اول (پردازش) عمدتا شامل حذف و مرتب سازی از این برچسب ها از پس زمینه از بیمار است. تقسیم بندی منطقه مورد علاقه با هدف ارائه منبع این منطقه است که باید مورد بررسی قرار گرفت.

اولین نوع از تجزیه و تحلیل حرارتی سرطان پستان در بافت های تکمیل شده توسط یادگیری ماشین incepted با تبدیل هاف. تبدیل و تحلیل جایگاه از هر پستان و تولید نقاط داده ها برازش یک مدل خاص. تقسیم بندی فرآیند بازخوانی سینه مرزهای با اختلاط چندین استخراج ویژگی و طبقه بندی تکنیک های. این روش به طور پیوسته تکامل یافته با اختراع K-means و fuzzy c-means برای رنگ تفکیک از مادون قرمز تصاویری از سینه تصاویر.

معمولا اتصالات مجموعه داده به این الگوریتم و پردازش آنها را طول می کشد زمان. Amalgamated مدل از الگوريتم ژنتيک ساخته شد با استفاده از هرج و مرج دو بعدی و مدل و اتسو الگوریتم که ممکن است متصل به هر مجموعه داده به بهانه image segmentation در نتیجه ساخت این فرآیند کارآمد است.

استفاده از یادگیری ماشین و الگوریتم های پیشرفته ارائه ما با بهتر تشخیص توانایی در زمینه های پزشکی همراه با کاهش در تعداد مثبت کاذب. به عنوان زمینه محاسباتی علم لانکا وجود دارد نیاز به ایجاد یک فهرست جهانی thermographic تصاویر است که می تواند ذاتا باعث افزایش اثربخشی این طبقه. تلاش باید انجام شود به منظور افزایش زمان محاسباتی تجزیه و تحلیل روند با تعداد محدودی از thermograms در دسترس است. ابزار دقیق نیز باید اقتباس بر این اساس به ارائه حداقل انحراف در حساسیت آشکارسازهای. بعلاوه به عنوان گرادیان حرارتی از سینه انسان است مربوط به تراکم و هندسه شکل بسیار مجهز محدود تجزیه و تحلیل روش باید سنتز برای شناسایی در عمق توزیع تومور و چگونه آن را تحت تاثیر دمای سطح توزیع. کامپیوتر-کمک تشخیصی پیشرفت در زمینه علم پزشکی نه تنها ثابت کرده بود اساسی روش برای تشخیص سرطان پستان, سرطان بلکه یک روش موثر برای شناسایی سرطان پستان در منزوی مناطق که دسترسی ندارند مناسب رادیولوژی واحد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو